Споделена история от Други

Пътна помощ ямбол лицензирани и нелицензирани
Ползвали ли сте услуги на Пътни помощи при проблем на пътя или по други прични?
Лицензирани ли са били, дават ли документ и справиха ли се с проблема ви на пътя?

Коментари

1.   Интересно че попаднах точно на тази тема.

Веднъж закъсах на Тракия, между Ямбол и Нова Загора. Има един сайт "закъсах" или нещо такова беше. Там хванах първия камион. Взема ми нормални цени... 150лв ли там колко беше. Закара ме в Ямбол на сервиз директно. Той работеше с някакви момчета в края на града (не познавам Ямбол добре)
Всичко беше наред, да..

2.   1, вероятно си от пътните помощи, пътните помощи /в цялата страна и в ямбол също / масово са нелегални, с изкл на съюза на бълг автомобилисти.
Та, за ямбол, точно пътните помощи, нелицензираните, пукат гуми на автомобили, чупят стъкла и крадат чистачки. После, когато трябва да качиш на платформа /защото естествено са ти напукали гумите /, ти вземат двойни и тройни цени, без касов бон, защото работят и без фирми, т е нелегално. Т е тези същите, които са ти спукали гумите и счупили стъкло.
Тези същите, те водят точно в края на града /и правят така, че другите сервизи да те върнат, но повечето са мафиоти /. Та в края на града са роми, те също не дават касов бон /незаконни / и те обират с двойни цени.
Освен това след този ремонт в края на града, липсва един болт за акумулатора, може да липсват и други неща...
Всичките пътни помощи и сервизи са свързани и знаят всичко за всеки, общо взето са измамници и са вързани помежду си
Това за пътните помощи важи не само за градче като ямбол, но за цялата страна, навсякъде пукат гуми и правят други поразии и после плащаш двойно и тройно на тези същите, без документ

8.   Има и добри нелицензирани, ама са малко, повечето са измамници.

9.   От 2 до 7 е един, единствен човек, който е най вероятно и собственика на темата. Явно някакъв дето се е наиграл е дошъл тук да се оплаче. А може би и иска да натопи конкуренцията... незнам..

Аз съм 1. Не бяха цигани. Бяха си нормални българи момчета. Даже момичето на касата в сервиза беше готина мацка. За ремонта ми вземаха 20лв. Беше нещо дребно с резбата на свещите За 5 Мин работа. Не знам защо ме наричате лъжец. и спамите тук като откачен.

10.   1 и 9 е един и същи човек, от тези, нелицензираните "собственици ", които не са се наиграли и които държавата най - после трябва да сложи на място, с лицензи, данъци и регистрирани фирми, както и с издаване на касови бонове.

на мене ми взеха 200 лв за в града /и не само на мене /и то без документ тн

Парите не ги бера от дърветата, да ги давам на сульо и пульо, който не плаща данъци, та ти си откачен

измамници и тарикати