Споделена история от Други

Много ми е самотно!
По цял ден седя в нас, не ми се учи, а трябва да се подготявам за нова работа, която ще започвам през януари. (само хоум офис) Ставам рано сутрин, ходя да тренирам и цял ден си седя в нас.

Чувствам се супер самотен и най- много от всичко ми липсва любов, но момиче което и аз ще харесам истински. Писна ми.

Коментари

1.   Като си седиш цял ден в къщи, предполагам очакваш любовта да почакам на вратата ти, то пък тогава за карък ти ще си отишъл за хляб...
И на мен ми писна от разни мазни чичаци, които ви настройват срещу жените, а после се предлагат като "по- добрият" вариант.
Излизате, БЕ! Как и къде да видиш и да те види тази, с която ще се харесате, допадне те, влюбите? !

2.   Пиши им по социалните мрежи, все някоя ще лапне въдицата.

3.   И аз бях така в продължение на 3 години, но с разликата че половината ден бях на училище, ходих на фитнес и през другото време същата скука и носталгично настроение, че нямаше никого до мен. Мислех си, че никога няма да има, но ето, че и аз съм обвързана вече. Ще намерите вашия човек рано или късно и ще е в най-неочаквания момент, така нещата се получават най-красиво!

4.   Е, и кой трябва да промени това положение?
Някой от нас ли?
Във фитнеса няма ли момичета, или във фирмата?
Или си представяш, че ще си го поръчаш като пица от някой сайт, и то ще ти се яви в подходяща опаковка?

5.   И аз съм така

6.   Ами като ти е писнало, направи нещо различно от изброеното. Ако чакаш някой/я да дойде да ти разнообрази живота, няма да стане.

8.   Както каза ном, 1 докато ти си пропиляваш младостта вкъщи гадните чичаци не спят. И настройват не само вас срещу жените (тук чичовците в лицето на разни хаховци като кифлоприземители, чингиз ханове, и оня льльо с "изберете младото") Но настройват и жените срещу вас - "тия пикльовци за нищо не стават... " и т. н. Та дреми у вас.
Точно миналата седмица на 8-ми декември прошарени шкембести чичаци бяха тръгнали на лов. Развалиха и нашия празник и празника на момичетата от съседното сепаре с тяхното нахалство. Но не ги огря и се прибраха с подвити опашки. Но въпросът е че докато вие седите вкъщи те атакуват.
Ж. 25