Споделена история от Други

Русата жена, за която Ванга говори идва! Нашата царица
Тази тема няма точно за цел обсъждане. Просто нещо като предвиждане, с цел хората да не са толкова шокирани когато това се случи.
1. Казва се Лейлия/Лидия Владимировна Пугачова
2. Да, нашата царица е рускиня и живее в Русия
3. Да, също така е царица и на Русия и на Украйна (Киевската Рус), дефакто е тяхна законна царица. Защото рода Дуло стои в сянка вече 1060 години.
4. Не, няма нищо общо с рода Романови, които реално си присвояват власта незаконно..
5. Отгледана е и е възпитана 20години в тибетски манастир.
6. Притежава короната на Ищар. Онази същата дето Александър Македонски е търсил чак до Персия. С правен анализ в Лос Анжелис.
И сега, дръжте се да не паднете...
Пази ковчега, в който са останките на Елена / Олга Киевска, У ДОМА СИ!

Нека само да припомня на аудиторията, че Елена е внучка на Княз Борис Първи. Царицата на Киевска Рус, която научи диваците (по това време ) руснаци на писменост и християнство. За краткия си период на регенество тя им създаде държава. Уви, тя е и майката на Светослав, който нападна и двете Българии.

Е, та тази госпожа е нейна пра пра пра... тн внучка. Южната линия на Дуло се предава от майка на дъщеря. Кажете вие за северната ако знаете повече. Ще се радвам да прочета!

Как ще докажем легитимността й? Освен ДНК тестовете има и официален документ от Папата за монаршество.
Скоро ще бъде обявена официално под прожекторите.

Тука разни коментари за путинофашизъм, раша, маша и дъра-дъра сто чадъра... русофили и русофоби вече са неуместни.
Един народ сме. Свиквайте с това. Защо? Защото северната линия на рода Дуло е в Русия. И даже и руснаците - народа не знаят за това. Ако на нас ни е трудно да го асимилираме това, не знам колко лесно ще бъде за 146млн руснаци. Знаят само свещениците в Украйна. Предполагам и тези в Русия. Както и нашите монаси. Предполагам, че през цялото време за това се е знаело в Света Гора. Монаси от Киприанския манастир(Молдова) са я намерили.

Кога ще бъде обявено, че народа да знае? Ами предполагам, че се изчакват определни събития свързани с упадъка на запада да се случат първо.
Ха, да ни е честита старата, истинска монархия!

* Не знам за вас, аз лично съм доста ентусиазиран и развълнуван. Ако някой има повече информация нека сподели.

Коментари

1.   Хапчетата!

3.   Ти защо не си пиеш хапчетата редовно?

4.   Смени наркотиците, моля те

5.   Лелелеле, това е един калъбалък от конспирации, фантасмагории и чиста шизофрения.
Кажи на българина, че го очаква новия месия и му гледай сеира.
Виждам и как много хора се връзват на "Ванга каза".
Първо, че Ванга е просто инструмент на държавна сигурност без никакви способности.
Второ, че някой всяка година си измисля някакво предсказание и го изкарва на Ванга.
Така в Русия бая народ манипулират, че Путин е техен господар.
Ех този месиянски синдром и филмарщина, кога ли ще се отскубне от българите.

6.   Човече, разтревожен съм за теб - отиди на психолог, имаш нужда. Мога да предположа и на чия партия си симпатизант, но не искам да политизирам темата.
Тези 146 млн. "руснаци" са смесица между етнически руснаци, казаци, дагестанци, татари, монголоиди и какви ли още не. Аз вярвам на науката, а не на Ванги-Манги, пророци и други небивалици. А науката казва, че генетично сме много по-близо до румънци, сърби и македонци, отколкото до народите, които са олицетворение на славянските гени като етническите руснаци, поляци и чехи. Не, не сме един народ с руснаците!

7.   Хора, пийте ги тия хапчета.

8.   Теб това какво те топли/храни? Мен със сигурност не ме. Ако ще и извънземните да се приземят пред парламента, не ми дреме - пак ще се махам от тая кочина.

9.   Малко спри интернета и излез на въздух.

10.   "Тази тема няма точно за цел обсъждане"

Те повечето не са... За психиатър са...

11.   Ти сериозно ли? ! Или си правиш майтап и само чакаш, колко хора ще се вържат и ще им гледаш сеира. Дано да е второто, че иначе ти трябва помощ.

12.   Автора е
Ако можех да обединя всички четящи тук с някаква тема. То радвам се че поне това направих.
Всички вече говорите за хапчета и си гласувате петички! Евала. Ето кое ще обедини българския народ.
Мисията завършена!

13.   "Знаят само свещениците в Украйна. Предполагам и тези в Русия. Както и нашите монаси. "

Както и ти, както и ние.
Ок, да кажем, че си прав - Би ли посочил откъде взе тази информация? Би ли ни дал достп до изследванията, документнтие и прочие, за които говориш? Защото ако не можеш да го направиш... Ем... И аз мога да ти кажа, че Джо Байдън е всъщност крал на Англия, ама защото доскоро католиците нямаха право, да стават крале и кралици в там, Джо се бе съсредоточил на перзидтнството в САЩ. Дори е наследник на полумитиен английски крал (той и още поне 100 000 000 души, кактои вички американски президенти, без един и не, не е Обама, но това е друг въпрос).

14.   Моля, не давайте на про руско настроени елементи нито интернет, нито игри с насилие. При първото, не са свикнали на толкова свобода и изперкват(справка тая статия) при второто започват да буйстват, да искат да превземат света и пр. (за справка руския президент пенсионер яздещ полу гол мечка).

15.   Не е лошо да се лекуваш. Никакви царици не могат да ти кажат, че с еди кой си с един народ.

16.   Очаквах темата да е за Луна и останах разочарован.

17.   12, авторе. Ако от 16 коментиращи 16 ти казват, че имаш нужда от специализирана помощ, то много е веряотно, наистина да имаш. Щом даже и бг народа си успял да обединиш около психичното си здраве, значи положението ти не е никак добро. И аз с просто око виждам, че е силно препоръчително да предприемеш мерки за здравето си. Не го казвам, за да те обидя или на бъзик, а съвсем приятелски.

18.   Не сме един народ с руснаците. Най-малкото защото българските мъже са доста "по-способни" от руските. Има около 100хил рускини женени за българи. И около 20хил българки омъжени за руснаци. Това неравносие се дължи на руска немощ и недоразвито съзнание.

19.   Би станало готин филм.

20.   Автора е отново
Не ми го побира главата как за 33 години успяха да ви (новото поколение) промият толкова много, че да се превърнете в аморфна маса от безверие, безморалност, антихристи, депресирани, неграмотни, неадекватни, невъзпитани, мързеливи, антисоциални, готованковци, неспособни да поемат каквато и да е отговорност за себе си и обществото. Както и да се справят с какъвто и да е стрес в живота си.
И вие ми казвате да си пия хапчетата? Самото ви изразяване и нападки (не само в моята тема ) говори що за биологични единици сте вие. Ганьо и Гана... И пак ще се повторя - явно единственото което може да ви обедини е общата омраза и подгравките към другите. Показателно за личния ви морал. Това за хапчетата и психиатрите да беше само в моята тема, с мед да го намажеш.
Моля се за вас на Бог! Дано влезе в душите ви и да освети бездънната ви яма там! Тъмницата, която всячески се опитвате да запълните с гримове, токчета, телефони, коли, апартаменти, златни ланци и социален статус.

Колкото по темата : само неколцина от вас размърдаха някакви мозъчни клетки и поискаха аргументи. Ами вижте в интернет. Потърсете сами. Не съм сигурен дали имам право да поствам тук линкове. Жената има неколцина опити за убийство от фамилия Романови, които странно защо имат кръвна връзка със цялата мръсна сган на запада, включително и английската кралица, дето толкова много опявахте, щото Нова ви каза така.
Руските царе - Романови не са законната власт в Русия! Те превърнаха Русия в това, което днес мразите. Присвояват си власта през 17ти век, чрез измама, и нямат кръвно право на монархия и до днес.
Рода Дуло е в Новгородската линия. Българи винаги са били корена на руската монархия още от Волжка България. Защото когато ние сме имали държава, славяните са били роби на кого ли не.
Прочетете историята, моля ви... ей така от любопитство поне. Дайте поне една смислена дискусия да направим.

21.   Авторе-вземи се прегледай при някой добър психиатър, че нещо наистина ти има май...

22.   Хапчетата. Пий ги. E

23.   Как ти се писа, всичко това? Уверявам те, че никой него е прочел цялото ти искаш дискусия. Потърси поле с изява на друго място.