Споделена история от Други

Мъжка тема
Колеги мъже, какво ви е мнението за ходенето по малка нужда навън, когато се налага? Например много ви се дохожда, стискате ли докато имате опция да използвате тоалетна или се изпикавате някъде навън? Става въпрос например, когато не сте вкъщи или пътувате с кола за някъде. Напоследък много пътувах и от студа ли не знам и аз много ми се дохождаше често и се налагаше да пикая на открито(не бях сам в колата) и умирах от срам, не знам но ми е много неудобно да пикая навън и да знам, че някой в колата ме чака примерно. Отделно от студа ми се беше свил, възможно в най-малък размер и ми беше неприятно, че някой може да ме види и да си каже :абе тоя е с бахти малкия:, при положение, че при нормална температура или в еректирало състояние съм с нормален размер (около 14см. ). И така 1-2 пъти пиках навън, но после от срам и притеснение реших да чакам докато имам възможност да отида в тоалетна и беше много неприятно, налагаше се да стискам над половин час, понякога и над час. Гледам, че много мъже не се притесняват да пикаят навън, само аз ли съм такъв здухан не знам. Бих се радвал на съвет как да преодолея този мой страх....

Коментари

1.   Не ми пука изобщо, а дори трябва да се пикае навън, почвите имат нужда от веществата в урината ти, а не реките и океаните, които замърсяваме с тях.

2.   Изпикавам се брат, няма друг начин. Ако в момента нямам достъпна тоалетна на една крачка от мен се изпикавам където сваря, и изобщо не ми пука от никой, какво ще си помисли. Да запазиш здравето на пикочния си мехур и пикочопроводната ти система е по-важно от това да стискаш, щото да не се изложиш пред "колеги" и "приятели".

Дон Жуан

3.   Пикая навъън редовно - по дървета, между коли, по стени. Пикая на открито дори в центъра на София, няма проблем

Мъж.

4.   Oбмислял ли си да пикаеш в тоалетна? Имам известни удобства и при малко предвидливост на време, поети течности и налични бензиностанции, може да са решение. А, и са за всички, не само за тези с големи чурки.

6.   Откакто съм на спортен режим ми се вдигна метаболизмът и си пикая редовно по храстите, не ми пука. Здравето е на първо място. Гледам да е настрани, все пак да спазвам приличие.

8.   Неприятно е когато си някъде из града през деня и ти се доходи. Автобусите за дълго пътуване също ги избягвам по тази причина. Иначе във всички други ситуации - не бъди госпожичка, вади го и си върши работата. Градинки, ъгълчета, трафопостове - колкото щеш.

9.   За мое удобство предпочитам да се уединя! Във всяка голяма търговска верига мога да отида без никакъв проблем-има си вода, никой не те притеснява! Виждам хора, които уринират къде ли не, но щом ги виждам, ми е ясно колко уж се крият, понякога и деца минават и ги виждат! Има си места за тази работа!