Споделена история от Други

Как изглежда един типичен българин
Тази тема искам да разведря малко. Знам че всички сме различни. Но тук нека да засегнем няколко теми. 1 - от кои народи идваме, 2- как изглежда един типичен българин. Пишете мнението си

Коментари

1.   Остриган 3ти номер като за казарма или плешив, има брада, леко мургав, оскубани вежди, татуировки с Левски/Ботев/лъв и флага, филмарски кръгли очила, носи маратонки и дънки/анцуг, маркови тениски менте от Турция, кара 20-годишен премиум, чипосан дизелов, пушещ автомобил без ДПФ, ЕГР и вихрови клапи и сипва от хубавата нафта. Кара с 200 и обижда КАТ като го глобят, а после гордо си снима актовете и ги качва по социалните мрежи. Обижда политиците, че са крадливи, а взема пари под масата - няма да им дава пари на тези хрантутници, я.

2.   Повечето хора в България изглеждат като хора от южна Европа, но една идея по-бели. Иначе има и по-славянски тип българи. В рода на баща ми има такива. Даже аз до някъде 4ти клас си бях рус хаха.

3.   Съвременните български мъже-масово изглеждат по следния начин - ако са по-възрастни са- с шкембе, космати, като горили, брадясали, като турци, мургави, като цигани, с мазни плешиви прически, облечени в увиснали анцунзи, общо взето-селска визия... , като противното шкембе -задължително присъства. Ако са по-млади, визията им масово е следната - обръснати тикви-нула или първи номер, напомпани с фалшиви мускули от разни хапчета, висят във фитнеса постоянно, но само за да си търсят жени за секс, не за да спортуват, пак са гадно-мургави, чак оранжеви-някои, футболни запалянковци, обличат се с раздърпани, увиснали анцунзи, всяка втора дума им е, , брат". Давам пример -Кво правиш ве брат? Как си брат? Ооо, брат... Абе брат... Доста братя в тая държава... масово възрастните български мъже -също са отчайващи и отчаяни -футболни запалянковци. Шумно пърдят, шумно се оригват, храчат по улиците-дори, когато на милиметри наоколо вървят хора... гледат кръвожадно, все едно са готови да скочат, дори на някое животно, само за да си задоволят сексуалния нагон... , смърдят на чесън и алкохол, ох ще спра дотук, че след това детайлно описание, взе да ми се гади нещо. Добавям само, че вървят, като горили по улиците-походката е -пристъпват прегърбени и млади и стари, от един на друг крак и в същото време -движат силно напред ту едното, ту-другото си рамо, точно както вървят маймуните. И освен това-обичат публично да се почесват и да си наместват оная работа в гащите. И всяка тяхна псувня включва думата еб*не. Поправка -всяка тяхна втора дума, включва думата еб*не. На всичкото отгоре -масово, особено по-възрастните -си духат и хвърлят зеленясалите, противни сополи-духат в ръцете си хващат мръсните си сополи с два пръста и ги хвърлят в пространството наоколо, дори да е оживено и да вървят по центъра. Сега вече-отивам да повърна....

4.   Зле.

5.   Анцунг, дебел, смешни татуси, късо подстригран, мазна брада, гледа тъпо защото е тъп, кецки найки, диагоналка, яде дюнер докато си гледа 19г. БМВ Е36 с мазния си накурен балкански поглед.

Бичи кючеци, pi6e na skliokavica, neznam, i t. n.

6.   И жените, и мъжете...
Зле облечени с разплуто тяло и миришат.
Има и изключения, за щастие...

7.   1, 3, 5-ти мислех да пиша, но след, като ви прочетах няма какво да добавя, освен, че плюе по улиците като върви. Браво.
6-ти, това, което си написал просто не е вярно. Българина е остриган ганчо с кафеникава кожа с брада и маратонки и тъп поглед, защото е тъп, но българските жени в основната си част не изглеждат зле и се подържат и обличат добре, почти колкото италианките. Разликата във външността между мъжете и жените в България е огромна. Сигурен съм, че ако жените в България бяха богати като тия на Запад даже нямаше и да търсят богати мъже, а щяха да се хващат само с тия които им харесват чисто външно, както правят западните богати жени. Обаче ганчо си остава остриган като за влизане в казармата защото иска да подражава на мутрите така и мисли, че това му добавя респект, брадясал, мургав, плюещ по улиците с тъп поглед с маратонки и анцуг тъпак.

Чорбаджията на курникът

8.   Е хубаво сте описали българите, а за българките?
Няма какво да кажете нали, щото положението е трагично.
5кг грим на лицето и пак не изглежда дорбе, гледа те и ходи по улиците все едно е кралица, а всъщност е дошла от последното село в страната, където се прибира 1 път годишно, щото то и без това няма автобуси дотам. Претенции до небето, първия въпрос, който ти задава е с какво се занимаваш, за да си направи сметката как да се държи с тебе. Нищо, че тя милата работи преко сили за 1000 лв.
Има и друг тип жени, които уж не са такива, които уж са много арт, много интелигентни, а то положението там е даже по зле. Курвенски номера като за световно. Курвите даже и не ги коментирам, те са 80 % от жените, поне си знаят какво искат и си карат скъпите коли, докато другите тъпи селянки и това не могат да направят със себе си. Говорят ти за изисквания към мъжете, а всъщност тя няма какво да предложи освен проблеми, мрънкане и промит мозък от майка и. След 35 красива жена по улиците няма, приличат на лелки още от 20 годишни. На 40-45 вече не приличат на нищо и шкембетата на мъжете им са им най-малкия проблем, на фона на визията, която имат.

9.   От н. 3 до н. 8-кифльо, не всички жени са с 5 тона грим-това са само кифлите.. , но ти естествено си вадиш изводите от тези, с които си излизал преди години, когато си бил млад:))) Вземи прочети коментар н. 7-човека, много точно го е казал....

10.   Винаги съм казвал, че българите като цяло, ако бяхме свестни и държавата ни щеше да бъде такава. Ясно се вижда какво е положението ни и то не идва от космоса. И българите и българките в едни 80% не стават за нищо - прости, неграмотни, мързеливи, нагли до безобразие и готови за 20 лева да предадат всичко и всеки. Стил на обличане доста добре са го описали коментиралите по-горе. Точно преди малко минах покрай блоково пространство в града, в който живея. Мястото е в идеалния център, но изглежда буквално като сметище, въпреки че има поставени поне 4 кофи за боклук, които се изпразват редовно. Тревните площи са отрупани с всевъзможни боклуци - от кенчета, кофички, чашки за кафе, опаковки, торбички, фасове и т. н. до матраци, дюшеци, стиропори, стъкла и прочие. Виждал съм дори и цяла тоалетна чиния, изхвърлена на тревата. Направо можеш да повърнеш.

11.   Не се отнася до всички мъже със сигурност, но сред голяма част от българите се забелязва една много грозна мода... Обръсната глава, неподдържана брада, фитнес маняк, който се тъпче с анаболи, вместо да тренира и ползва фитнеса само за селфита и да дава непоискани съвети на хората, които знаят за какво са там. Задължително гледа с тъповат лош поглед и не ходи като нормален човек, а се опитва да докара някаква походка тип "Хълк" :D
.. Тъпче дюнери, слуша мазна чалга, минава на червено и дава газ, за да чуят през три квартала как му пърди колата, псува като дърт циганин. Жените за него се делят на два вида - тъпи к*рви и мама, която му готви и му пере гащите до 45-годишен.
Обожава далаверите и тънките сметки. Той не е длъжен на никого, а на него всички са му длъжни. Идолите в живота му са Жоро Илиев и Слави Трифонов. Татуирал си е Левски/Ботев/Шипка/Balgariq na TRI moreta/Сам срещу всички/ някаква китайска сентенция на гърба между плешките. Голям "патриот" е. Патриотизмът му се изразява в драскане на графити по сградите с качулка, докато никой не гледа.. и слушане на Джена в дискотеките в Студентски. Духа си носа с два пръста на улицата, плюе, хвърля си боклука на земята.
Шкембе, дебел врат, от който виси ланец-верига върху анцуг Адидас. В общи линии е това.

12.   Завистлив.

13.   Ниски, трътлести, черни, мургави и грозни.

14.   Зле, но и жените тук повечето имат такъв лош вкус за мъже. Пълно е с красиви българки с разни грозни разплути дебелаци или нацепени батки с лица като катили.
Беше интересно как в Словакия, където определено също има нацепенация много ме харесваха жените и то красавици, а в БГ някакви тлъсти колежки са претенциозни.

15.   Приличаме на другите народи от балканският полуостров.