Споделена история от Други

Сънища на бивши
От известно време сънувам бившия си приятел! Сега си имам много хубаво семейство, мъж който обичам отношенията са прекрасни, нямаме проблеми изобщо. Много държа на него и чак се чувствам виновна, като сънувам бившия си.
Дали защото и с него съм преживяла не толкова хубави моменти ( като спонтанен аборт, като изневери от неговата страна), дали защото до последно ми се молеше да се върна при него. Но просто понякога не издържам, сънувам почти един и същ сън, че иска да ме види, но аз отказвам. Не поддържаме абсолютно никаква връзка, дори не съм го виждала с години.. не знам вече какво да си мисля, но на сутринта съм като ударена с парцал и се чувствам виновна и гузна пред мъжа си. А да му споделя на мъжа си не бих могла, защото ще си мисли глупости.
На никой случвало ли се подобно нещо.
Благодаря

Коментари

1.   Как па винаги бившите ви са един и същи тип? Винаги изневери, аборти, бой. Винаги първо сте с най-големите боклуци, а после ги сънувате, мислите си за тях. Бас държа, че само да ти пише и веднага ше забравиш и семейство и всичко..
Тука като разправямв, чв се ебете първо с всеки олигофрен, а после си хващате баламурник за мъж, се сърдите. Ударена била с мокър парцал от един сън, което значи, че си готова да го чуеш само да се появи. Аман от театри, после ревете, че няма истински мъже.

2.   Не мога да повярвам колко негативни хора има. Защо е нужно постоянно да нападаме хора, които дори не познаваме, и които очевидно нещо ги тормози и искат просто да си излеят душата.

До автора, на мен също ми се е случвало и са ми били толкова реални сънищата, че на сутринта и аз съм била като ударена с парцал. Много е интересно как се появяват такива сънища, без наистина скоро да сме се виждали и изобщо комуникирали с въпросния човек.

Не се чувствай гузно, според мен не е и нужно да го разказваш на мъжа си. Нищо не е станало и няма смисъл да се влага излишно напрежение.

Доколкото до съня, може би е нормално когато важна част от живота е прекарана с определен човек и той е оказал влияние върху нас, да се появява в мислите и сънищата ни без да го искаме. Дори и да мислиш за него и на моменти да ти липсва, в това пак няма лошо. Живота ни среща с различни хора и когато някой е бил съществена част от нашия живот, той си остава там, дори и да не искаме. не можем да контролираме как се чувстваме, важно е да контролираме какво правим.

3.   От авторката:
До номер 1
Ама вие сте били направо за психолог! Добре, че вие не се е* те само с олигофрени

4.   Аз също сънувам, често моя бивш, но разликата е там, че се разделихме преди няколко месеца. А нашата раздяла беше по взаимно съгласие, като виждахме, че нещата не се получават. Истина е, че изобщо не ми е мъчно за него, а поради факта, че съм сама. И няма за какво да ми е мъчно, не мога да търпя човек, който по цял ден стои пред компютъра и играе на тъпите си игри.

5.   Всички понякога сънуват бившите. Не за ради чувства, а защото са ни белязали живота под една или друга форма.
Ако планирате дете, е възможно да сънуваш бившия заради страх от спонтанен аборт какъвто си преживял с него.
Щом и насън отказваш да се събереш с него, няма от какво да се притесняваш.
За мен времето с него е някакв неприятна страница от твоя живот, която никога повече не искаш да отваряш. Изпитваш страх, че може отново да се озовеш в подобна ситуация.
На мен най-големите ми кошмари са свързани с училише и до ден-днешен ме преследва един и същи кошмар, през 4-5 години, а вече съм прехвърлила 40.
Детството в основното училище определям като най-ужасната част от живота ми.

6.   Още си влюбена в бившия, и си искала да не му отказваш да се върнеш въпреки всички изневери.