Споделена история от Други

Промених се за по-добро, но нямам социален живот за контакт с жени.
Здравейте,

Мъж на 29 години съм. Преди три години и половина, бях доста зле. Работех неквалифицирана работа, бях дебел, непотдържан, изкарвах малко пари и бях с ниско самочувстие. И без почти никакво внимание от жените.

На 26-тият ми рожден ден, реших че е време за промяна. Започнах да тренирам, записах СофтУни, започнах да си потдържам брадата и прическата, да си броя калориите и да ям зравословно.

Три години по-късно вече съм във супер физическа форма, работя като програмист, искарвам хубави пари, купих си хубава кола, чист и приятен. И като цяло се чувствам като постигнал нещо, с по-високо самочувстие съм и като цяло знам, че мога да дам хубав живот на една жена.

Проблема е, че всичките ми приятели вече са в сериозни връзки и някои вече и с деца. Никой не излиза както преди, замениха излизанията по барове и дискотеки със събирания на домашно, на вили или къщи за гости.

Сега седя и си мисля, какво трябва да направя за да съм в ситуации където мога да се запозная със момичета. Наистина идея си нямам.

Не ми се струва за нормално да тръгвам да се запознавам с момичета ей така на улицата от нищото. На няколко пъти съм имал доста приятни разговори с момичета, които са продавачки в магазини, но пак не знаех, дали е нормално да поискам инстаграм или номер.

Като цяло, много съм мислил на тази тема и не знам как да подходя за да успея да се запознавам с нови момичета. Почвам да обислям и дали е окей да тръгна за нещо по-сериозно с колежки от работа, понеже има някои с които много се разбираме и много со говорим.

Като последен и най-отчайващ вариант мисля да си направя профил в Tinder.

Коментари

1.   Има стотици подобни теми вече

2.   Сега остава да си наемеш и учителка по български език, за да те ограмоти малко. Допускаш много правописни грешки, също и граматически, а пунктуацията за нищо я нямаш.

поДдържам, непоДдържан, иЗкарвам, ПроблемЪТ е,

Поне като се смяташ за програмист, използвай коректор, когато пишеш, че очевидно грамотността ти не е на ниво

4.   В голямата част от случаите човек намира любовта или в обща компания или на работното място, но в първия случай е докато хората са млади до 20-20 и малко, след това другия вариант е работата (и при мен е така, не че не съм забивал жени и по дискотеки, но там е било за забавление), така че след като имаш колежки действай, при вас програмистите има една странна асоциализация (и при мъже и при жени, казвам го заради една приятелка от тоя бранш), и тя си намери мъжа именно оттам.

5.   Променил си се външно най-вече и работния си статус. Уж имаш самочувствие както пишеш, пък не можеш да осъществиш по-сериозна връзка от някакъв разговор. Значи имаш да работиш върху характера и умението да общуваш.

6.   В Тиндър ще имаш успехи. Аз също съм програмист, заплатата ми е 5 цифрена. Влязох с идята да си търся жена там, но досега само интересчийки. Иначе се побъркват, като разберат че съм програмист, водя ги веднъж на бар, втория път в апартамента, който закупих преди 2 г. - луксозен пентхауз в Бояна с асансьор, който влиза в хола директно. Правя по един - два секса с девойка и я пращам по дяволите. Има много, и да знаеш - вериятно ще попаднеш на вече употребена от мен.

7.   Фейк история:
1. Програмистче, па не може едно поДдържам и иЗкарвам да напише правилно;
2. Дебел и здравословно зле, на нископлатена работа, но ходил редовно по барове и дискотеки;
3. Купил "хубава" кола (най-вероятно нов модел, с 20-годишна давност), а се прибира в панелката;
4. Прави продуктово позициониране на определени "ВУЗ"-ове;
5. Имал самочувствие, а оставя впечатлението, че 20 години не е говорил с жена (въпреки твърдението с баровете и дискотеките) и вместо това обмисля сериозна връзка през Тиндър...
Постарайте се малко повече с художествената литература.