Споделена история от Други

Все още имам надежда, че има свестни жени
Познавам една колежка, която е буквално 10/10 - облича се добре, грижи се за тялото си, учи престижна специалност, не ходи по дискотеки, не заглежда мъже по улицата (но със сигурност не е лесбийка), търси си единствено сериозна връзка с правилния за нея, пази се за него и иска да има здраво и сплотено семейство, няма момчета приятели. Въпросът ми е колко останаха като нея? Гледам, че повечето са несериозни и си търсят такива от тяхната лига - купонджии с бръснати ръце и крака, псевдо мутри, инстаграм моделчета, тиктокъри... абе момченца. 10/10 жените къде могат да се намерят и какви мъже търсят?

Коментари

51-63 от 63

55.   54, телефонът ми няма настройка за разкрасяване. Ровила съм му в настройките и такава няма.
Колкото и да съм избелила лицето си, пак се виждат разни малки несъвършенства. Това, че ти си очаквал тежко акне и лунен пейзаж от кратери и петна на лицето ми и такива не си видя, е отделен въпрос. Пак повтарям молив за вежди използвам изключително рядко, така че няма смисъл да го включаш. И пак повтарям, че филтри за разкрасяване не ползвам, така че спри да лъжеш, защото това няма да те направи по- прав. Ти още преди си виждал мои снимки без грим и без обработка на стария ми профил и още тогава мнението ти беше, че съм 8/10 и че изглеждам по- добре от 80% от жените. Ако си искал да уточниш конкретно, че ме слагаш в категорията на жени до 35, а че съм 5- 6/10 в моята възрастова група, си щял да го уточниш още тогава, защото това с 80- те процента и 8/10 си ми го казвал няколко пъти, а ти обичаш да уточняваш подробности и всички в сайта знаем това и как имаш навика да изпадаш в обяснение на подробности, а това че си изключително директен в мнението относно външният вид на жените, също е нямало да те спре да ми кажеш тези уточнения за възрастови групи и грима. Ако ги беше казал, щях да запомня, защото жените помним такива думи за външният ни вид. И тези ти думи към мен (с 8/10 и 80%) ти ги доказах със скрийншотове и твои гласови съобщения към мен, а накрая ти ме блокира. Сега по доста жалък начин се опитваш да се измъкнеш от нещо, което неотдавна си ми казал няколко пъти и това показва, че не си човекът с твърда позиция, за която се имаш, а даже лекинко послъгваш за някои неща, защото "8/10 и колко пъти съм ти казвал, че си хубава и "5- 6/10 и средна хубост си" не са с малка разлика. Отново казвам, че ако си имал предвид тези думи само за снимките с грим грим и с възрастовите групи, си щял още тогава да кажеш тези, иначе, не малки подробности.
Да не говорим, че дори самото ти мнение, че съм 5-6/10 без грим, а 8/10 с грим също е невярно, защото аз просто не нося нито толкова тежък грим, нито такъв, че да ме прави с цели две, даже три единици по- хубава. Малко спирала и малко матиращ крем, който е с толкова малко количество, че недостатъците ми все още си личат, но по- малко, ме правят от 6/10 до 6. 5/10. А и да ти обясня още нещо за грима - с часовете носене гримът, ако не се подсили, отслабва: миглите спадат, кремът попива и аз, както съм с мигли с дебел косъм (естествени, а не изкуствени) и с малко матиращ крем, много се заличава, дори съм имала случаи хора да остават учудени, че съм с грим, когато съм им казвала, че съм с такъв. Обаче, не очаквам мъж да разбере това и то още повече мъж, който не знае какво е очна линия, не може да види дали съм с червило на снимката, при условие, че не снимам с картоф или с телефон отпреди 15 години (и пак би си проличало), нито се снимам от пет метра и да бърка разликата между сенки и зачервени очи. Червило и сенки носих последно на бала и изпращането си, което беше преди 5- 6 години, а очна линия за един ден преди едно- две лета, в който ден, не съм се снимала или поне не съм качвала снимки никъде. Мнениено на мъж, който не вижда дали една жена е с червило, не вижда и даже не знае какво е очна линия и бърка зачервени очи (или очи с тъмни кръгове от недоспиване) със сенки, е нерелевантно и неточно и на него в никакъв случай не може да почива такова твърдение, че от 5-6/ 10 без грим ставам 8/10 с грим просто защото съм си сложила това количество грим. Просто такава разлика със спирала и малко матиращ крем не е възможна. Истината е че се изкарваш много разбиращ по темата с грима, но далеч не разбираш толкова от него, даже изобщо. Знаеш някои съвсем основно неща, но пък други изобщо не ги виждаш.
А също и за това, че ти припомних как ти ми каза, че си на път да хлътнеш по мен. Тук в твоят коментар под номер 38 ти ми каза, че съм излъгала за влюбването и го изкара така, все едно едва ли не аз искам точно ти да се влюбиш в мен и да, то наистина не точно влюбване, а хлътване, но че е нямало никакви поне симпатии от твоя страна към моя в коментара ти, е твоя лъжа, защото ти сам преди час и нещо в месинджър ми каза, че си имал симпатии към мен, а накрая ме блокира. :) Твои са думите ти към мен, че ако не е възрастовата разлика, ще ме вземеш за жена и че ако до една година не си намеря мъж, пак ще ме вземеш за жена, а помня и съобщението, което ми изпрати, че си на път да хлътнеш. На път. Има си ги нещата черно на бяло, просто ти си послъгваш лекинко за някои неща, както за това, че такова нещо като хлътване или дори симпатии не е имало, както и че 8/10 си казал само за някоя моя снимка с грим и леко засилване на светлината, а ти си го каза тогава, че по принцип съм 8/10 и че съм по- хубава от 80% от жените, независимо дали си говорил за снимки с или без грим и засилване на светлината, както и за годините, защото ти просто си щял да ми кажеш тези уточнения, и тези ти думи ти ги доказах в месинджър със скрийншотове и с твои гласови съобщения. Сега просто се опитваш по един смешен начин да се измъкнеш от нещо, което си казал и това твое поведение не е мъжко. Като си казал нещо, си дръж на думата, а не се измъквай между капките. Затова и накрая ме блокира, защото не ти харесват фактите, а това е нетипично за теб, защото ти водиш споровете до край. Кой не знае за какви други неща си позволяваш да послъгваш тук, а и в реалността.
Между другото, от днес спираш за съществуваш за мен. Не желая да се занимавам с мъже, които се измъкват по този начин от казани техни думи в недалечното минало.

Black Sabbath

56.   Кифльо, ти кой си, че да даваш оценки на момичето?

57.   Black Sabbath, и аз бих искал да видя твои снимки, много би ми било любопитно да видя как изглеждаш. Къде мога да те видя?

58.   Номер 55, най-вероятно телефонът ти има заводски филтър за разкрасяване, който не може да се изключи и каквото и да правиш, винаги частично изтриват бръчки, малки пъпчици, леко променят формата на черепа, правят очите по-големи и с изкуствен блясък, доукрасяват веждите и миглите, смаляват носа, увеличават устните. Много китайски телефони са с такива неизключваеми филтри за разкрасяване - не само евтините, но дори и такива от високия клас.

Запрещих те във FB, защото ти продължаваше да досаждаш и бълваш лъжи и от двата си профила и на инат не възприемаше какво ти бях написал преди това, а телефонът ми постоянно ми пращаше известия от теб, докато водех важен разговор с мой поръчител там. След като ти се кротна, минути по-късно те махнах от списъка със запрещени профили, но чудно ти защо пропусна да се похвалиш горе, че имаш отмъстителна душичка и всъщност ти се ме запрещила там, след като задължително преди това не пропусна да напишеш от другия си профил "Жалък си". :)

Ако искаш да разбереш какво е било усещането от другата страна, тогава си представи, че някакъв мъж се е хванал да ти досажда едновременно от два профила с безкрайни съобщения, държи ти сметка, спори ти до откат, държи се грубо с теб, обижда и нарича всички българки с обидни епитети, ти въпреки всичко през цялото време запазваш самообладание и не отвръщаш на гадния му тон, той не вдява ти какво си му отговорила преди това и накрая в слабостта и злобата си ти пише, че си жалка. Сега, погледнато през тази призма, изведнъж нещата стоят другояче, нали? :)

- Кифлоприземител

59.   Големи сте смешки, взел съм си пуканки и чета...
Кифляка е изкуфял, но сабата що изобщо е стигнала до там да превърне писането в сподели в цял романс между нея и него в социалните мрежи.
Той е от тия жалкари, които на лично се мазнят на жените, а като ги попиташ за всеобщо мнение отричат всичко.
Злобата към мъжете е затва, че пускаш прекалено близко комплексарчета, може и да си мазохист, и такива да ги харесваш.

60.   59, реално той ми писа първи в тази тема. Спор с него преди това не сме имали. А сега разразилият се спор между нас е защото той отрича неща, които ми е казвал и аз му ги показах в чата.

57, модераторите повече няма да разрешат да кача снимки от "preaching. net" (пробвала съм). Освен да се свържем от имейлите и от там във фейсбук не знам друг начин. А защо ти е, ако може да попитам?

Black Sabbath

61.   Номерче 59, поздравления за пуканките! Отлично хрумване! :) С шоколад ли са или солени?

И сред двата пола има лесно избухливи особи, които нервничат и не понасят мисълта, че някой може да не иска да общува с тях поради псувните и грубото им държание. Това ги изкарва извън кожата им, понеже хем знаят с чии свои действия са предизвикали всичко, хем не могат да обуздаят омразата в себе си. Или, по-точно, на инат не искат да я обуздаят, защото няма такова нещо като "Не мога да спра да обиждам и да нагрубявам".

Представите ти за мен са погрешни, но те разбирам, защото все пак не ме познаваш като личност и само стреляш напосоки. За "мазненето" можеш да попиташ BS дали някога съм ѝ се мазнел на лични. Тя, ако е честна, ще потвърди, че никога не съм я свалял и флиртувал с нея, не съм си позволявал намеци и теми 18 плюс, не съм я обиждал, а винаги съм се държал като човек с човек и дори съм опитвал да я успокоявам с кофти за нея моменти.
Това, че съм ѝ казвал преди време, че ми е симпатична, тя го изопачава като "Влюбен е в мен". Няма такова нещо. В мнение 37 съм написал кога бих се влюбил и кога не, понеже като земен човек обичам с разума си и трайно доказаните неща, а не на въздухарските приказки, на въображението и на временни тръпки. Никакви влюбвания преди щателно опознаване на нрава и изповядваните ценности.

- Кифлоприземител

62.   57 до Black Sabbath, с радост бих ти дал имейла си, но модераторите и него няма да допуснат, така че не знам как можем да се свържем. Знам от тук, че някои потребители са се свързвали чрез коментари под песен в ютюб, но не съм сигурен дали и това ще позволят. Какво искаш да кажеш, със "защо ми е"? Ами просто съм любопитен как изглеждаш, нещо престъпно ли има в това? Няма да ти разпространя снимката навсякъде, ако от това се страхуваш.

63.   Номер 60, в мнение номер 22 съм написал общо за много жени, че с грим изглеждат по един начин, а без никакъв грим - по съвсем друг такъв. Допълнил съм и какви филтри ползват жените в Instagram и как хитро се снимат с широкоъгълната камера, за да придадат измамно издължена форма на крака. Изобщо не е ставало дума за теб и е било излишно да се припознаваш в тези мои думи. Ако имах предвид теб, щях обезателно да те спомена там. Ти обаче в мнение 33 побърза да споменеш "Кифлопрелъстител" (видоизменяне на подписа ми, което е пряко отражение на твоя нрав) и еднолично ме намеси в ТВОЯ СПОР. Аз с теб не споря, а достатъчно добре обосновах становището си защо на повечето ти снимки изглеждаш изкуствено разкрасена:
- вграден (явно неизключваем) филтър за разкрасяване на приложението на камерата ти, който те прави като порцеланов манекен (твои думи);
- грим (колкото и да твърдиш, че е само лек грим, все пак е грим и те разкрасява, което отново сама си го признаваш);
- направеното от теб допълнително изсветляване на снимките (също твои думи), което допълнително прави кожата още по-порцеланова и скрива някои сенки и недостатъци.

Е, как очакваш след тези три способа за изопачаване на истинския ти облик последният да е действително като на най-хубавите ти снимки? На снимки с този филтър за разкрасяване, с грим и допълнително обработени за изсветляване изглеждаш 8/10, но на други снимки без тези похвати си 6/10. Това вече ти го обясних в три мнения, включително и неколкократно във FB, но ти не вдяваш и си се надъхала да спориш до откат, като се нервиш излишно и ме обвиняваш в отмятане от думата ми, наричайки ме лъжец. Доволна ли си сега, когато ти го обясних отново ясно и на разбираем език? :)
Нито на теб, нито на номер 59, който ти приглася сляпо, обижда ме и умишлено налива масло в огъня, не съм отвърнал с лош език и няма и да го сторя, колкото и злоба да се сипе насреща ми. Злобата или я произвеждаш в себе си, или не. Аз тези неща не ги умея явно, ала други показват завидни способности в тази област. При разискване на някоя тема аз боравя с обосновка и доводи, а не с обиди на личностна основа. С обидите човек не показва колко е могъщ, а колко е прост.

Многократно лъжеше и как според теб "съм се бил влюбил в теб", а после не можа да понесеш думите ми, че никога не е имало такова нещо и всичко е единствено в твоите представи. Именно поради това и не си способна да приложиш доказателство, че съм писал подобни думи, в които да твърдя, че съм влюбен в теб. В мнение 38 ти написах подробно как действа влюбването при мен.

В мнение номер 40 ти написа и други лъжи по мой адрес, които опровергах лесно в мнение 47 и то отново не си в състояние да докажеш твърденията си, защото са измислица от озлобление.

В мнение 55 пък пишеш:
"накрая ти ме блокира"

Разбирам желанието ти да ме очерниш пред другите, защото само чрез озлобление и отмъщения чувстваш вътрешно удовлетворение тип "Охааа, как му го набутах, това осмисли вечерта ми! ", но има две неща, които лекинко "забравяш":
1. В мнение 58 вече ти обясних на ясен български език защо за няколко минути те заглуших поради поведението ти и обстрелването от двата ти профила, въпреки, че там неколкократно ти бях дал знак, че вече съм ти отговорил какво мисля и не ми се води спор за това;
2. Помниш ли какво стори ти още миналата година, когато веднъж те посъветвах да заложиш на доброто в теб, а не да се поддаваш на омразата в себе си и да не обобщаваш и пишеш гадни обиди за мъжете в Сподели? Ти тогава се вричаше как вече е дошъл моментът "да си го върнеш тъпкано на всички български мъже", наричайки ги с грозни епитети. Чисто приятелски ти написах да не залиташ в тази посока, защото си показвала, че можеш да се отнасяш и добре, но изборът е твой каква да бъдеш. Познай кой от нас двамата, в изблик на озлобление и неспособност да понесе истината, тихомълком запрещи другия? ! Подсказка: не съм аз.

- Кифлоприземител

64.   Важно е какво прави Ганьо с тази свястна жена като я намери. Цени ли я? Верен ли е? Прави ли усилия да я задържи?
Или просто я разбива, защото самия той е увреден?

65.   Номер 62, представи си, че се подпишеш с някакво име на латиница, който съвсем случайно съвпада с твоята поща в абв, без изобщо да си целял това. Разбира се, след това въпросната потребителка обезателно няма да се досети как да се свърже с теб. :)

- Кифлоприземител

66.   Кифльо, такива обширни познания имаш на тема женски грим... , преди и за вид сутиени съветваше едно 14-годишно момиче от сайта, вече сериозно започнах да си те представям-как се носиш у вас- с рокля или пола, с токчета и силен грим, като от 70- те години на миналия век. Даже си те представям с топирана, силно бухнала коса, а понякога и с ролки и зелена маска на лицето -за изглаждане на бръчките:) И разбира се мрежест чорапогащник, ярко червено червило и червен лак на ноктите:)
Бельо- няма да споменавам, че модераторът да не ми изтрие коментара.
Просто -правиш силно впечатление, колко си на, , ТИ" с чисто женските теми;)

67.   62, не се страхувам от разпространяване на снимки, което си случва доста по- често, отколкото хората си мислят.... Нека да и с коментар под песен Ютуб. Дано да те намеря.

Black Sabbath

51-63 от 63