Споделена история от Други

За кого ще гласувате на 2-ри април?
Здравейте!

За кого ще гласувате на 2-ри април?

Няма нов месия, а със стари муцуни нов бар__к не се прави...

Пак същите резултати ще има, пак са остри камъни и брашно не мелят и няма да искат да се коалират...

От друга страна, малките партии няма да съберат мнозинство, а "големите" е ясно кои са.

До кога?

Коментари

51-61 от 61

52.   50, точно така, правилно каза "глупав народ сме" и с коментара си го доказа! Мислиш си, че ще излезем от ЕС и НАТО, но жестоко се лъжеш, американците никога няма да го позволят, така че от сега си го набий в главата. Плюс това на разумните хора в България им писна от мутри, турци и рашисти, които да управляват страната, за това те ще гласуват за ПП/ДБ. Не съюзите ни погубиха живота, а такива като теб и номер 47, които са чисти подлоги на рашистите.... докато ви има България няма да се оправи....

53.   49, само плюеш ПП/ДБ, ама май не споменаваш ти за кои "тарикати" ще гласуваш? Ако съдя по "умния" ти коментар, със сигурност си някоя подлога на мутрите ГЕРБ или Копейкин.

54.   до 47

Изобщо не се съмнявам, че българите ще излязат от НАТО и ЕС. Аз отдавна ви приказвам, че България няма бъдеще с такъв народ. Само уроди са. А урода прави само несвързани и глупави неща. Такива са всички неща в България от-до, независимо за какво става въпрос. Затова и България ще излезе от НАТО за да ги опънат всичките малоумници в лагерите да стоят там мачкани по всякакъв начин и изолирани от останалия свят и в мизерия зад високата ограда с бодливата тел. Те и без да ги вкарват ходят остригани всичките като за влизане там, защото са уроди. И понеже са колкото един град население ще трябва да стоят там затворени с години за да се попълва бройката като заедно с това мижавият им БВП отиде там за да могат да стоят вътре, като здаедно с това мизерията в страната стане мизерия на квадрат. А после като излязат ще излязат пак тъпи уроди, но психично болни уроди. А после я Русия, я Турция ще им цепне тъпата държавица. Те не, че заслужават да имат държава де. А и е неверотно че все още имат държава тия уроди а не са се самосринали до точката на пълния блокаж и изчезване. От всичките страни в ЕС само България бананова република и все в хаос и мизерия. На кривата ракета космоса и крив. Но така е с уроди.

Чорбаджията на курникът

55.   Всичко е по-добре от Гроб, сДС и ДпС. Такаче не ми дреме за кой ще гласувате просто не гласувайте за една от тия три мръсни и гнусни партии.

Хан Крум

56.   51, няма смисъл да обесняваш на русофили.... губене на време е. В "умните" им мозъци има само една дума и това е Русия, нищо друго. За тях всяка държава е враг, освен рашистите. Има една поговорка:"Не спори с глупака, защото има вероятност и той да прави същото".

57.   50, не са виновни съюзите, а такива подлоги като теб, управлявани от рашистите....

58.   За никой няма да гласувам. Бос ловя наесен ще има нови избори.

59.   Виждам как единствената причина да гласувате за тях е защото ви се струват симпатични, млади и интелигентни в костюмчета. Хора, той и Боко носи костюм за иляда леа ама си е тъпа мутра. С какво тия са по-различни някой да ми обясни? Средностатистическия изборател на ПП дори не е чувал думички като "План за развитие и ВЗАИМОПОМОЩ, " или фирма "Мет".
Радев каза че са крадци, дето сам ги избра и вие пак си знаете вашата.

Определено смятам, че някой ви плаща да говорите глупости в интернет пространството. Не може да сте толкова зле.

А за Иванов... онзи дето няма един работен ден, като адвокат в живота си. Който ДИРЕКТНО получава милиони от щатите, а майка му беше най голямата комунистка навремето.... с пяна на устата.
Наистина ли руснаците са ви виновни за всичко? Добре, продължавайте да ги говорите тия глупости, докато държавата ни потъва в тинята.

Знаете ли? Ей сега като ви спрат стотинките върху бензина, дето ги вземаха на заем, за да ви затворят очите. Като стане и бензина 5лв килото. Дано и еврото приемете, че хляба да стане 10лв.
Пък ако може и руски ракети да завалят...
Тогава никога повече няма да се сетите кои са били Кирчо и Асенчо.... най вероятно вие ще сте първите дето ще останат без работа и пак ще ходите да берете портокалите на гърците. Честити ви избори!

60.   Този път не, няма да ходя да вотя, не намирам смисъл вече-просто от 2021г насам имаха шанс да сглобят нещо, а вече втора година само служебен кабинет... затова си оставам вкъщи, да си почивам в неделята. Който иска, да върви, всеки сам за себе си. Но най-добрата новина, поне за мене е че влизането ни в Еврозоната се отложи, което и не е като да не се очакваше де... Все пак, ако успее да се гласува, че да се отложи за 2043г, както искат от Възраждане, смятам че ше е най-добре! ...

61.   До 59. Само като видя глупостите, че еврото щяло да оскъпи хляба на 10 лева ми става ясно колко разбираш. Руски ракети над натовска държава да заваляли...

Това от Копейката, фенът на Исландия ли идва? Исландия, членката на НАТО.

62.   51, изброих ти вече 3 такива страни още в началото на №48, ето и 4-та - Швейцария. Никоя от тях не е в ЕС (нито в НАТО), и има собствена национална валута, а са по-добре по всички класации от повечето в ЕС. Сам си прави изводите колко струва еврото, ЕС и НАТО. Като еврото е голямата работа, защо англичаните си запазиха паунда и защо е по-тежък от него? Защо имаше Брекзит?? Отговорите са ясни за всеки с >2 мозъчни клетки.
Между другото, никой ли не е казал на Харвардците, че в деня за размисъл трябва да си махнат селяшките мутри от билбордите? Не може дори Коцето да спазват закона, а те - не. Това си е чиста агитация, която правеха и на миналите избори. Не е и "пропуснато", защото имаха време да се информират, ако предположим, че на предишните "не" са знаели... Щели ред да въдворяват, а самите не го спазват, евалата.
Кирчо си е ефективно канадец (в юридически брак с гражданка на Канада) и по всяко време си ползва статуса на пълноправен канадски гражданин, но се напъва за някакви постове... Английският му е по-зле от на деца от профилирана гимназия тук (който не вярва, нека си пусне интервюто му за Скай и да се посмее), в Харвард го били приели - още повече, завършил. Бареков в ЕП повече Английски научи отколкото поредното н-та цедка комунистче, имигрирало със съдействието на партията, а сега го раздава на "демократ". Как се пазеше и от снежни топки миналата година на 3-ти март - за пръв път виждам канадец да бяга от снежец...
Нексомирчо Бананиев - необходимата информация е във прякора.
Нострадамус, пророка на 2 икономически кризи (до точната година), ревизирал доктората си в Австрия (след кризите), която записал заобикаляйки магистратура (необходимо минимално условие за записване)... Анимационен герой от класа.
Христо-плажуващия, фетишист на каскети и превъзбуден от плешиви главни прокурори - друго за него не е важно. От време на време иска да е "бухалка", а не се види какъв е бастун...
Ицо Аутиста - няма равен на клипове. На живо - Грета на нацепин.
Ония тревоман дето се опира по прозорците на министерствата и стриймва, Лена-хиена и мъжът ѝ (който се опиянява да го къкват канадци по еърбнб-та), Коколино, на който всички лекари в парламента му се смеят на коктейла от клинични диагнози и дори "посната пица" му каза, че за чеп не става...
Постигнато (за по-малко от година! ): външния дълг х3, инфлация 300%, прекупуване на руски газ (обиколил цяла Европа и оскъпен с 30-40% за да му викаме, че не е такъв)... Невероятни "представители", ей.
Изводът - каквото кажеш на БГ-лумпеняка, ще ти повярва. Дори един овчар да се е научил да си пусне компютъра, това не го прави по-малко овчар или повече "начетен". Явно избирателите на тази пропаднала коалиция сте все в тази категория, но какво да се прави - кой за копейки, кой за центове. Резултатът е налице - 30 години проспериТЙет.

51-61 от 61