Споделена история от Други

Ниска съм...
Ами аз съм момиче 7-ми клас от заглавието се разбира какъв ми е проблема... Висока съм 1.53 и тежа 42кг.. Наборите ми са поне с 8-9 см над мен. Само аз и няколко момиченца сме джобни гаджета. ;д Та въпросът ми е, какви храни трябва да ям, какъв режим да спазвам, някакъв спорт...

А между другото танциорка съм и от време на време посешавам фитнеса ;) Благодаря, че прочетохте историята ми и ще съм искрено благодарна на модераторите, ако публикуват историята ми :))

Коментари

1.   Ами ако родителите ти са ниски ти няма да си особено висока. Аз съм 6 клас висока съм 1.65, плувам всяка седмица и ям всякакви храни като - шоколад (вафли) някакви чипсове всичко е нужно на организма, но малки количества! Трябва повечко плодове и зеленчуци да ядеш, но спорта е най-важен. А и може да е от гена. Ако момчетата те харесват така каквато си да не ти пука ;)

2.   Еми какво толкова!? Аз съм колкото теб да ме сложим 1,55, за какво се спичаш? Не е чак толкова фрапантно, високите момичета от класа ми искат да са по-ниски, защото си харесват момче, а то е глава под тях. Нали се сещаш че може да е по зле!? Друга моя съученичка пък е 1,45, също не й пука особено. Пък и ти си момиче, както каза майка ми- винаги можеш да сложиш токчета, дока то ако беше момче...
Все пак към въпроса, баскетбола помагал... ГМО също (то от него се почна де) и такива.

3.   ООО как обичам джобни гаджета, а пък тези високи кобили изобщо не ме кефят мен специално-и за 7 клас изобщо не си ниска. Бившото ми гадже беше 154 мисля, а беше на 20 години :)

4.   Този над мен си го е казал - има не малко момчета, които се кефят на джобни гаджета. Тренирай си, танцувай си, яж си нормално. Може да дръпнеш още няколко сантиметра, докато стане на 18, но ако родителите ти не са високи, и ти няма да бъдеш. Чудо голямо - красотата не е във височината, а и винаги ще можеш да сложиш токчета, независимо с колко високо момче излизаш.
(Токчетата са голям проблем за високите, както съм аз, че когато сме гаджета с някой малко по нисък, е кофти да му се извисявам над главата като излизаме :д)

5.   3, не е нужно да обиждаш!
Авторке, много си добре, важното е да си пропорционална!

6.   И аз харесвам ниски момичета. 153 е добре. Все пак, ако искаш да качиш някой друг сантиметър от спорта определено ще ти е най-полезен баскетбола.

7.   Здравей! Ац съм момиче на 13, 8 клас. Аз също съм 1,53, но това не ми пречи особено. Понякога са ми се подигравали, но все пак много пъти съм забелязвала, че момчетата ме заглеждат. Майка ми е колкото мен висока и мъжете много са я харесвали, защото е имала хубаво лице и фигура. Както каза намер 5, важното е да си пропорционална. На много високите жени /от 1,75 нагоре/ съм забелязвала, че главите не са им пропорционални с тялото, но пък има и такива, при които го няма това и изглеждат добре. То пък не може всяко момиче да е като манекенка. Важното е да имаш хубаво лице, тяло и да имаш нещо в главата.
*Яса

8.   Израства се от белтъчини и конкретно месо!
Най-високи са нациите, които наблягат на месото в кухнята си.

9.   Не си момче и няма от какво да се комплексираш. Познавам много на брой ниски момичета, които си имат доста кандидати.

10.   Аз също съм 7-ми клас и съм висока 1, 60 и тежа 42кг... Споко и аз не съм много висока... Ще пораснем!!! ;)) :Д

11.   E kaто си в 7 клас имаш още 5 години да растеш.

12.   Не можеш да пораснеш. Генетично ти е заложено да достигнеш определена височина. Ако искаш да рискуваш, може да взимаш хормон на растежа, но той не оказва влияние само на височината, а и на широчината. Според мен трябва да се харесваш такава, каквато си и да се радваш на живота.

13.   Страхотни сте всички.., .. определено можете да накарате човек да се усмихне :)) Благодаря ви <3
авторката ;)

14.   За момиче си добре! Не забравяй, че все още си 7-ми клас и тепърва е времето, в което ще се развиваш.

Може да ти е проблем ако си на 20 години и си толкова висока, а и дори тогава не бих казал да се притесняваш, тъй като това не трябва да те притеснява.

Моята приятелка е близо 20 см. по - ниска от мен, но това не ми е проблем да я обичам и да съм с нея вече 3 години. На 22 съм.

15.   Споко да нети пука повечето мъже харесваме джобен разер мацки.

16.   Емии ... яж Нескуик и ше пораснеш :дд

17.   Здравейте..! Пак съм аз-авторката. :) Искам да споделя също, че аз съм нямала период на бурен растеж, смисъл моите приятелки (повечето) пораснаха за едно лято с 6-7см, докато аз раста с по 2-3 на година :) И да прави сте родителите ми не са много високи, но не са и 1.50 ;д

А, и между другото правих едни диети лятото в продължение на месец, месец и половина някъде.. Оттогава режима ми се промени хапвам по по-малко, засищам се бързо, но естествено от всичко по малко! :) Възможно е това да се е отразило негативно до някаква степен на разстежа ми.. ;(

Но сега наблягам на белтъчините (мялко, сирене, месо) преди танци бързи въглехидрати и ям много плодове и зеленчуци. Заложила съм на здравословното и разделно хранене :).. Не ям вредна храна (хамбургери, пици, закуски, газирано, чипсове, пържено..) И да не порасна още много дано усилията ми (много спорт- танци, коремни преси, и здравословно хранене) са от полза..! :) Искрени благодарности към вас и сайта..! Лек ден.. ;)

18.   Няма връзка между ръста и това дали ще бъдеш харесвана. Но има връзка между това дали се харесваш и дали ще бъдеш харесвана. Ако ти не се харесваш, как очакваш това да правят други? Аз съм 156 см, 49 кг, но съм вече на средна възраст. Никога не съм си мислела, че този ръст ми пречи и н

е съм имала проблеми с харесване. Този, когото си заслужава да харесаш, няма да се вълнува колко си висока...

19.   Жена ми е 1.56 и не е 7-ми клас и я обичам страшно много.

20.   19 как ме накара да се усмихна, благодаря :))

Към авторката правилно си се ориентирала към храненето и спорта, няма какво да допълня, само да продължаваш. Към тренировките включи скачане с въже задължително!!!

Аз в основното училище бях най-малката, на снимки едвам се виждах, в средното отново бях най-дребната, в университета отново съм най-малката, но честно казано нямам комплекси с това. Приела съм го, харесвам се. Дали си нисък, висок не определя дали си красив.. Важно е заряда , който носиш в очите, в усмивката, в походката, в движенията :))

И не е всичко до ген. Родителите ми са много високи и едри, а аз си останах такава мъничка. Не съм осиновена ( че тука има много болни мозъци, дето това и чакат ).. Така, чее мило момиче яж, спи и си носи новите дрехи :) Грижи се за здравето си и вътрешния комфорт и ще изглеждаш добре и метър и десет да си.

Лоша

21.   Започни един здрав спорт като наблягаш на подскоците те ще ти момогнот до се издължиш а и не си ли забилязалаче басккетболистите са все високи също така и най висаките мъж и жена на мланетата са около 4 метра и пак са баскетболисти даваха ги по бтв а и баскетболистите са високи защото постоянно скачат а и певицата Мария или преслава и те са ниски ама не им пука и много пъти са заявявали че не си срамуват от това че са ниски и се харесват такива каквито са!

23.   Аз пък съм висока и се кефя на това. Какво пък почнахте да ни плюете. Абе не ме интересуват завистливи хора. Да си нисък или висок все ще се намери подходящ за теб. И какво като не те харесат- да не ти пука. Аз примерно раста по-бързо от другите. Ти можеш пък да растеш по-бавно и после ще станеш по-висока. Не се притеснявай.