Споделена история от Други

Представа
Всеки когато е на 20 г си представя живота да кажем след 10 години?
Какво си представяхте, каква е реалността?
Освен еднообразието от вкъщи и на работа
От какво сте доволни, какво бихте искали още?

Коментари

1.   Ако трябва да съм честен при мен нещата се развиха доста добре точно в периода след 20 и няколко години - почти всички неща, за които мечтаех си ги изпълних, най-важното сред, които е да имам относителна финансова и физическа свобода(да правя каквото си искам), макар ВСЕ ОЩЕ да се налага да правя от време на време компромиси

Единственото, което не успях и не успявам е, че не се 'движа по план' - доста често изскачат неочаквани неща, отклонявам се от целите и действително се движа по-бавно от очакваното. Примерни разни неща дето преди време съм ги разграфил, че трябва да се случат до средата на 2024 едва ли ще станат по-рано от 2025-2026 г.

От другите неща съм доволен. правя каквото искам, работя по 4-5 часа на ден, готвя си, спортувам и правя това, което ми харесва. За мен не е малко.

Т. Т.

2.   Представях си много неща и бях адски заблуден, чак съжалявам, но пък сега като се сетя са били добри спомени и понякога тази илюзия може да помогне срещу тежката реалност. Но и благодарение на нея, в крайна сметка успях да намеря висококвалифицирана работа за доста добри пари тогава, която пък работа е близка до хобито ми от малък. Така, че нещата не станаха както ги искам на 100%, но пък от части съм щастлив, че изживях всичко това. Сега се надявам да постигна повече...

3.   Животът има своя път за всеки човек, в един момент изживяваш невероятни неща, това е чарът на живота, много вълнуващо е когато това се случи.