Обмислям развод
Здравейте, омъжена съм от 4 г. заедно сме от 7г. Млади родители на 4годишно момченце. Обичах го, исках го но след като забременях той се промени.
Секс нямаше щом видяхме чертите и до днес още няма, любовта започна да изчезва. Не съм светица изневерих и той знае за това но дори благодари на момчето... И всичко е наред но понякога просто започва да избухва за малки неща пред детето, всеки си гледа интереса и сме като съквартиранти.
Няма да изпадам в подробности, днес пак скандал защото детето било лигаво... Обмислям развод, ще бъда благодарна за съвети.

Коментари

1.   Първо изкарваш него лошия, после признаваш за изневяра. Май ти си се променила първа и си разбила семейството. Ако решението за развод се взима с референдум в анонимен сайт - "За"

2.   Очакваше да сме на твоя страна, да го нахейтим и да те подкрепяме ли? Нещо се обърка. А историята от страна на съпруга ти, дали няма да е малко по-различна? Надали не му тровиш животеца и ти всеки ден.. Сигурен съм, че ни спестяваш доста важни подробности. Та ти си изневерила и го казваш, все едно е нещо маловажно, а човека даже ти е простил. Не си мисли, че всичко е окей, само защото го е приел. Развеждай се, направи му тази услуга, докато още сте млади, защото и за теб кандидатите бързо ще започнат да намаляват с годинките, особено както си и с дете.

3.   Какви съвети искаш са чуеш?
Кое не ти е ясно?
Мислиш че такива взаимоотношения могат някога да се оправят? Всичко да е както някога е било или както ти се иска? Много малко вероятно, от написаното е трудно да се обобщи кой крив, кой прав, а и няма особено значение предвид крайния резултат, който е Ясен какъв ще е, разбира се може да си продължите да си играете уж на семейство, но и това няма да завърши добре във времето, най-много ще страда детето.
Успех със следващия и се постарай да не допускаш предишни грешки.

4.   Авторке, преди да предприемеш каквото и да било - първо седнете и поговорете като големи и разумни хора!

И заедно определете и решете - има ли бъдеще бракът ви, и ако отговорът е да - как точно да разрешите проблемите в него, така че за всеки да е приемливо!

5.   "той знае за това но дори благодари на момчето"
Явно харесва да го къкват... Има ги и такива.

"понякога просто започва да избухва за малки неща"
След като още не ти е направил 1000 разреза, всичко е точно.

"всеки си гледа интереса и сме като съквартиранти"
Какво се оплакваш като ти си му изневерила първоначално??

"Няма да изпадам в подробности"
Защо ли?

"пак скандал защото детето било лигаво"
Не се и съмнявам, че е такова - единия му родител е льохман, а другия не може да си начеше оная работа сам... Къде време и възможности да му обърне някой внимание. Сигурно сте му метнали и някое мобилно устройство в ръцете да гледа съвременни простотии и да ги повтаря...

"Обмислям развод"
Единствения ти правилен ход. Може би като всеки си хване гората, ще ви дойде малко вдъхновение да не докарате и детето до същото състояние като вас.

6.   И със следващия и по следващия все ще е нещо подобно, тез глупости за голямата любов във света на парите си е чиста илюзия. Като не му пука че му изневеряваш трябва си луда да си ходиш ако те издържа.

7.   Е как изведнъж секс няма, ясно не ми е. Жена ми 2 години ме мота след като роди, ама мъж да го прави това? Той ли има следродилна депресия.

8.   Разведи се, няма смисъл да търпиш, мъжът ти има любовница, затова се държи така. Започни нов живот, начисто. Да не ти тука. Поне си квит с него, че и ти си имала любовник.

9.   Какво нешо са жените, а? Изневерила, обаче продължава да хвърля вината върху него. Бил избухвал, аз се чудя как изоо те търпи още. Само 4 години и хоп вече е готова за развод и си мисли, че като се разведе всичко ше се оправи. Разведи се тойе си живее живота, а ти ще си още по-зле. Направи му услуга

10.   Ми развеждай се, явно и на човека му е писнало от теб! Изневерила си му и той е благодарил на момчето... интересно....

11.   Наистина ли си мислиш, че след като си му изневерила, той е благодарил на любовника и всичко вече е наред? Не може да те гледа, камо ли да те обича. И ще иска секс с теб след като някой незнайно с каква болест си го е пъхал в теб? На латински звучи доста по-добре, но на български означава „Свещена простота“!

12.   Кога точно си изневерила и той се е променил? Да не се окаже, че заради теб е всичко?

13.   Аз си го обяснявам така.
11 години заедно. Всичко е еднообразно и рутинно вече.
Ти си била с едно телосложение преди раждането. Правили сте секс.
Ти забреняваш, качваш кг и най-вероятно не си ги свалила след това.

Еми мъжа ти не е длъжен примерно да е*е нещо, което не му харесва и стой с теб заради детето и защото очевидно семейството му е важно да остане цяло, иначе досега и той да беше се развел с теб, заради изневярата.

За да е успешна една връзка трябва всеки да си има освен общия ви и личен живот: хобита, приятели, време за себе си.

След това всеки трябва да се поддържа привлекателен за другия. Много жени примерно, когато се запознаят с мъж се приготвят 2 часа преди срещата си с него, а сега слагате постоянно се мъкнат вкъщи с oversized дрехи дето са им удобни, но скриват всичките им форми и ги правят да изглеждат като ходещи чували.

Мъжете пък спират фитнеса и отпускат кореми. Еми стегнете се. За да ви върви връзката се искат усилия, не става само да ги положите в началото, правите дете и после, ама ние вече не сме щастливи.. Как да сте като всеки си рови в инстаграма вместо да се вземе в ръце. Детето вече е на 4 не е на 1 тоест спите нормално вечер през повечето време.

Няма как ако мъжа ти те мислише за супер секси да ти отказва секс!
Мъжете стават избухливи като останат без секс. Представи си какво му е и на него ако съм прав. Има си жена, но е спряла да го привлича и не иска да прави секс с нея. А му се прави и стои като в затвор с теб, защото и ти не можеш да покриеш една от най-големите му нужди - да прави секс. Секс ти се прави с някой който намираш за секси.

Също така говорете, изгладете си отношенията, сигурно проблема не е само секса... , Имате детенце не го оставяйте да расте с 1 родител още повече, че е момче. Ако се разведете ще го вземеш ти и то ще расте без баща... Откъде ще дойде примера?

Може да пробвате и брачен психолог. Аз само ви дадох отправни точки.

Успех!

"За да дава един мъж всичко от себе си жената трябва да му бъде муза! "

14.   13, колко дърт ерген си?

15.   Първото, което си помислих е, че е гей, който е искал дете. Щом след чертичките на тест е спрял секса, явно това му е била целта. А на този, с който си изневерила е благодарил, че го е отменил от досадното задължение, потвърждава твърдението ми

16.   Така е 13. Само манекенките по 40 кила кльощи и фитнес маниаците имат връзки и семейства и правят секс.

17.   Остави го, ще намериш друг. Защо ти е такъв живот.

18.   Ако беше обмисляла повече връзката и брака си, нямаше сега да си обмисляш развода.

19.   Ще споделя, какво се случи с един много близко, роднинско момче, по точно млад мъж. Съвсем точно той си е мъж, от доста години не не в графата момчета. Дълги години не беше от най-сериозните, но изглежда натрупа нещо като жизнен опит и реши, че трябва да се жени за едно доста по-младо от него момиче. Речено сторено. Още от самото начало това момиче нещо не ми се понрави. Ако го погледнеш хубаво, завършило престижна гимназия, следва, но нещо в излъчването му или пък в очите му, или в цялото И държание нещо не ми допадна. Все пак нито съм профайлер, нито чета и препрочитам Фройд, Юнг, нито пък Ломброзо. Когато ме попита какво мисля за нея, отговорих, че нямам мнение, не я познавам и че той си я избира, и той ще живее с нея. Аз съм доста по -възрастен от този мъж, но за мен момче. Родиха им се две дечица, да са живи и здрави. Той замина за чужбина, чрез фирмата, в която работи, да се установи там, да намери квартира и т. н. Тя остана тук и живееше то при майка му, ту у техните заедно с децата. Доста скоро след неговото заминаване тя се развихри -пълна програма. Как да е, след една година тя с децата замина при него. Да, но вече беше набра обороти. Продължи Мурвенските изпълнения и там. Започнаха разправии, кавги, отношенията се обтегнаха до краен предел, но нещата нямат оправяне. Разделиха се, но юридически не са се развели. Това, което правеше тук, там го правеше на чужда почва, живеят разделено и се редуват, кой на гледа децата. Даже квартирите са различни защото и тя си намери работа. От две години му казвам, че е добре юридически да се разведат и всеки по пътя. А той да си намери стойностно жена и да си устройва живота. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време" //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

20.   Значи жената като при нужда потърси секс навън е кучка, а мъжа е неудовлетворен мъж. Пчелата от меда не бяга, никой не бяга от хубавото.

22.   До №20. Има една сентенция, която преписват на Наполеон. Та той е казал " Всички жени са курви, само майка ми -не. Но нека не се забравя, че и тя е жена"

23.   Напусне мъжа си, ще бъде щастлив за тебе.

24.   До 22, Наполеон за това е ходил с най-голямата курва, Жозефина и е умирал за нея

25.   N20 Ами съвсем точно

26.   Като гледам, жените са много по- безотгворни от мъжете. Веднага по всеки повед мислят за развод.
Мен жена ми ме остави без секс след като роди децата. 15- тина години сме правили скес веднъж на 2- 3 месеца. И то защото постоянно и се молех, иначе и толкова нямаше да има. Та 15- тина години изкарах на чекии и не съм мислил за развод. По- лошото беше че правеше постоянно скандали от нищо. Все се чудеше за какво да се ядоса. Чак като пораснаха (станаха на 14 и 16 г. ) и казах че ще се разделим наякой ден понеже не виждам бъдеще с нея. И си седна на задника. Сега гледа да има секс веднъж седмични и прави по- малко скандали.
Жените си мислят че морето е до колене и могат да си скачат от мъж на мъж дори и с деца. Тъпо. А дори и за 2ма родители никак не е лесно да отгледат и възпитат 1- 2 деца. Това са много грижи, много труд и време. Хем живеем в чужбина и нямаме финансови проблеми. А в България като добавиш ниските заплати и високи цени, предполагам е много по- трудно за самотна майка. И едва ли някой ще се обвърже лесно за жена с дете. Повечето мъже ще я искат само за секс и то ако е хубава.
То и аз сега обмислям равод понеже искам да си почина от семейния живот, но ще гледам децата първо да влезнат в университет и няма да им трябвам повече. Но ще ги подкрепям финансово.

27.   А защо не пробвате да се разделети временно, да си дадете време. Да видите ще си липсвате ли, ще имате ли нужда един от друг, по-добре ли ще ви е, по-зле ли ще ви е. На мен лично ми е много странно кака така хората решават да се разведът рязко.

28.   Аз не разбирам кво се пънете по тази поредна банална тема. Кажете и на тази, че е перфектна, невероятна, че мъжа й не я оценя, да се разведе и да започне нов живот който ще е шампанско и рози. Тя тва иска да чуе. А каква ще е реалността след някоя друга годинка когато ще разбере как точно стоят нещата и колко точно "струва", е съвсем отделна тема и не е на нивото на повечето "оптимистки" тук.