Споделена история от Други

Невъзможните деца на съседите
Имате ли такива съседи с деца, това ми е въпросът.
От 12 на обед до 12 вечерта се вика, крещи, тича, реве и това е цял ден. Без да преувеличавам ни най-малко. По цял ден тия деца не спират да тичат, тропат по тяхната си външна врата, но те се чува у нас. Хвърлят предмети, постоянно се реве и т. н.
Забележки от родителите не се правят изобщо, гласа не им се чува. Викат до 02:00 понякога, защото явно ги оставят до късно, за да нв стават рано сутринта. Извеждат ги навън всеки ден и соед като се върнат се продължава с викането и тропането, сякаш не са излизали изобщо. Направо намразих децата заради тия дветв малките. Аз съм на 30, живея в София, и новото строителство знаетв какво е... стените са тънки като шперплат. На миналото семейство детето не се чуваше грам, откакто тези се нанесоха е ад. Какво е това възпитание ае питам аз, където не му правиш цял ден грам забележка за хвърлянето и трескането?
Във всички семейства с деца ли е така? Аз нямам такива и просто искам да знам дали не си внушавам и в мен да е проблема? Не мога да си представя нормален човек да издържи 12 часа нон/стоп да се крещи, вика, треска и ти да не направиш нищо. Аз откачам в нас, а те в тях как го търпят не знам. Нито можеш да четеш нещо, нито можеш да почиваш, няма шанс...

Коментари

2.   Здраей както каза от миналото семейство детето не се е чувало грам. Това са деца на диваци и са изтървани. Не всички деца са така, само тези чиито родители са мекотели. На твоите години съм, имам 4 племенника, от които единия до 3 годишен го връзваха като го хранят - толкова беше изтърван и темпераментен. После незнам какво са му правили, обаче вече към 6-7 беше изключително примерен и тих. Виждал съм как го шамарят яко спича направо тикове получава. Та сега и 4те вече поотрастнали са доста тихи и примерни. Децата ако им пускаш аванта ще ти спрат тока. Те дори нямат емпатия и развит фронтален лоб до 10тата година. Така, че всичко зависи от родителите.

3.   Децата не са виновни, а тези които ги отглеждат. Явно, не следят за никакъв режим, децата са по-активни, не ги извеждат и резултатът е един дзверилник.

4.   Ми на 30 без деца е така.. после на 40 почваш да мрънкаш за всичко, на 50 си отплавал кораб, на 60 ставаш от бабичките, които изливат вода през терасата и децата им звънят по звънците да ги дразнят. Не знам какво толкова правиш вкъщи по цял ден на 30 години. Нямаш ли работа, хобита, спорт, връзка, семейство? Мен ме дразнят помиярите, които бездетниците събират, после си отиват на работа и мастията лае и вие цял ден. Нищо, че трябва да има разрешение от етажната собственост пак ги събирате на своя глава и ги возите в асансьора, за да се вмирише хубаво и да стане всичко в косми. Децата са естествена част от обществото и искаш или не са в блокове, паркове, кафета, ресторанти, на курорт, в хотел и т. н. Мен не ме дразнят чуждите деца, защото имам свои и знам какво е. Сега тенденцията се обръща в това “младите” на по 35 да не могат да отгледат 1 цвете и да не знаят как да си избършат задните части. За това и всичко и всички ги дразнят.

5.   Деца, какво да ги правиш

6.   В блока, в който живея, са цяла малка орда такива същества. Събират се във вътрешния двор на комплекса, където им направиха площадка за игра, а и по коридорите на блоковете. Крещят, чупят, замерят се с какво ли не, ритат с топки по стените и прозорците, уринират по катерушките, псуват се.... И цялата тази идилия продължава и след 22 часа. Въпреки, че целия комплекс е пропищял и постоянно се пише в групата във Фейсбук, правят им се забележки - промяна няма. Просто ако родителите са неглижирали положението ти няма какво да направиш.

7.   Това не са семейства. Семейството се отнася за хората, а това не са хора за да се нарича семейство тяхното, а са човекоподобна сган. Знае, че ти трови живота с шибаните си копеленца, но продължава и ги оставя да го правят. Тотална плява без 2 мозъчни клетки в главата. За възпитание и нещо по-висше да не говорим. То няма даже рам паметта(акъл) за да го подържа, а, че не му е и давано възпитанието е повече от ясно, защото и родителите му са от същият шибан ген от който произлиза то и който за нищо не става. Дано да изчезнат от лицето на Земята всички такива шибани твари. Желателно насилствено да стане това с тях.

8.   5-ти, а родителите им за какъв чеп са? Събирали са ги от мръсния под с лъжичка, като са ги правили техните родители ли? Дано да им начупят главите на всички олигофрени, които не поемат отговорност за децата си и ги оставят да тровят живота на другите с оправданието "деца какво да ги правиш". Не не са деца това, а маймуни, защото родителите им са маймуни.

10.   До 4

Спокойно само, какво правя по цял ден вкъщи си е моя работа.
Може да работя от вкъщи, може да почивам, да съм отпуска, може да правя 200 неща, само леко с определенията какъв съм к какъв съм щял да стана. Не всички сме длъжни да ви търпим разглезените бебешоци, шото вие не знаете да ги възпитавате.
И какво ми говориш под общ знаменател за животните като нямам такова. Толко ли ти беше трудно да нпишеш нищо или да отговориш нормално? На 30 без деца било така...
А на 50 с две деца как е? Или ма 40 или на колкото и да си?
Много ли си извисен/а в жовота и си поститгнал/а огромен успех?

11.   Права си. Но не само децата на съседите са такива. Такива, за съжаление, са повечето деца в България. Обичайно е да се вика, крещи, тича, бута, реве, тръшка, скубе.
Това се забелязва навсякъде-не само в жилищата, а и на обществени места-в паркове, градини, магазини, заведения, хотели, детски градини, училища...
И при възрастните не е много по-различно-викат, псуват, плюят, заканват се, млатят се за какво ли не, надувават музики, клаксони.
Лош материал, какво да се прави.

12.   До номер 4:
Не е нужно да си без работа, без хоби, без приятели, без семейство за да ги забележиш тези неща.
Аз имам и работа, и семейство, и хобита и приятели. И пак ме дразнят подобни явления.
По цял ден може да седиш и да работиш дистанционно вкъщи. Или да ходиш нощни смени например. Или да гледаш малки деца, болни родители.
А на 30 години е нормално и все още да нямаш деца.
Всъщност точно тия дето нямат много работа, създават такива деца. А после не знаят какво да ги правят.

13.   И аз съм пропищяла от съседските отрочета. Писала съм теми тук, оплюха ме. С ганьовци няма оправия. За съжаление, изходът е само един - терминал 2, еднопосочно. Нека да потънат в кочина тука, ние ще си намерим нормална среда.

14.   Има човек - има проблем. Няма човек - няма проблем е казал чичо Сталин. Имал съм точно такива съседи с малки невъзпитани к*пеленца които вдигат шум по цял ден. Ако искаш да избегнеш такъв стрес мисли за къща в гората далеч от хората.

16.   Жалби, полиция. Аз така бих шута на едни. Жалби и 112 до дупка. От друго не разбират.

17.   Като видиш съседите, им казваш "да ти умрат децата" и толкова. Поне си излей яда, ще ти мине.

18.   Въпрос към 16.
Жалби, 112, полиция, но могат ли да се прилагат освен в забранените по закон за вдигане на шум часове през деня и нощта, ако тровенето на нервите на човека в собствения му дом е системно и непрекъснато целия останал ден?

19.   Авторке-не си претенциозна, напълно те разбирам... само, че при мен случаят е, че отгоре, на горният етаж, точно апартамента над моя-все някакви селяндури се нанасят, тотални маниаци на тема ремонти! Предишният собственик-10 години наред-ВСЯКА година по 8-9 месеца в годината нон-стоп пробиваше с разни бор-машини, дрелки, чукаше, стържеше, тропаше, изпускаше тежки предмети, синът му на 24 години-все дрънкаше с някакво топче-от ония гумените, подскачащи топчета, мебели все разместваха, чукаха, тракаха, после дъщеря му се омъжи и роди две луди близначки-истерични и само рев отгоре, крясъци, хилене-часове наред. После тоя тип със семейството си се разкара и продаде апартамента на типично свое копие, което също Е ПОБЪРКАНО на тема ремонти-10 месеца ПОРЕД- БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН -стържене, пробиване с оглушителни бор-машини, цял екип от работници-пробиваха в апартамента му, нито силиконови тапи за уши, нито слушалки с усилена музика-нищо не спасява от силния шум. Мислих, че съм умряла и се повтаря един и същи ден от живота ми, защото НЕ РАЗБИРАХ как 10 месеца ще ремонтират, какво толкова ремонтираха? ! И то при положение, че предишният собственик-постоянно правеше ремонти и човек ще каже-в златен кафез живее, всичко изшкурено, лъснато, направено, дойде новия тъпунгер и вместо само да си сложи мебелите и да живее, той идиота-изкърти всичко и почна наново. Отделно -пред блока-ЦЯЛО Лято-разни тъпаци с часове и дни наред -оглушават атмосферата с някакви допотопни косачки за трева... ще кажеш, че ракета изтрелват или има летище наоколо-страшен шум! Отделно -постоянно разни чалгари с джиповете си -минават по улицата и надуват на макс-възможно най-мазната и долнопробна чалга на света!
А в Неделя-редовно от някоя къща или блок-се разнася-ПО ЦЯЛ НЕДЕЛЕН ДЕН някаква мазнярска чалга-но без текст, а само някакви ориенталски ритми-едно и също... направо ти иде да се гръмнеш!
Идиотите от съседния блок и от съседния вход-всичките са кучкари-гледат някакви тъпи псета, и като ги изкарат на поляната да пикаят и серат-тия псета лаят така яростно, все едно кокошка е снесла яйце. Страшно е просто!
Също-навсякъде се напълни с автомобили-няма място къде да се върви, кола до кола, паркинги и улици-пълни с автомобили-шум и мръсни газове-ЛУДНИЦА!!!

До н. 4-Не знам защо нападаш авторката-тя може да е на 30 години, но да работи от дома си, аз също си работя от дома, работя за себе си, а не за някой Ганьо, който да ми се прави на шеф! Но ти н. 4- с истерията си доказваш-колко са ти изпилени нервите от прекаленото размножаване и отглеждане на децата, които имаш, сега те е яд, че си станала развалина от майчинство и т. н. и плюеш по авторката и всички, които нямат деца.
Да те светна нещо н. 4- Аз нямам деца и се РАДВАМ, че нямам дори и 1, предпочела съм да се развивам и самоусъвършенствам-Духовно и в професията-също, да се развивам и да си гледам живота, и съм ок с това.
Но, когато се наложи да пиша коментари или постове в някой сайт, в който има майки на малки деца -повярвай-смея се с глас на това колко побъркани са станали и как яко ги тресат хормоните, от отглеждането на деца- са се озлобили, станали са злобни, гневни, истерични-точно, като теб! Правят се на жертвеници някакви, как били мъченици, че родили деца, че имали грижи и ангажименти и какви егоисти били жените, които не искали, и нямали деца.
Но ти н. 4-просто яко завиждаш на бездетниците, за които говориш:)))

20.   На писанията на номер 19 толкова се смях, че извиках и съпругът ми да се посмее. Как ли не завиждам на разни стари моми, отритнати от обществото и останалите нормални хора. Аз съм достатъчно развила се, мога и да се обзаложа, че майчинството ми е повече от заплатата ти. За разни такива самозабравили се и изгубили връзка с реалността жени може само да ми стане жал. След години няма да има кой да ти отвори вратата, тръгнала да говори кой го тресат хормоните и истерията. Госпожице, децата растат, стават големи хора, а тези като вас неизбраните от никого и неизвергнати са обречени да бъдат аутасйдери. Била избрала нещо си… те защото на опашка се редят са са с теб и да искат да им родиш деца. Смях в залата. Кажи, че не си успяла да се реализираш като жена и не се излагай повече.

21.   До 18 от 16:

Пишеш в жалбата, че денонощно ти думкат, кряскат и тн. Но обикновено искат конкретни часове, напиши ги. Примерно от 6 сутринта до 12 вечерта. Описваш всичко подробно.

22.   Определено зависи от родителите как ще се държат децата. Макар че има и някои по-особени, които не подлежат на дресировка. Като цяло не бива да има озлобление към децата, все пак първо ние всички също сме били деца и второ те са бъдещето, по-скоро моделирайте бъдещето доколкото можете. Факт е, че различните поколения са в постоянен сблъсък, т. е. не очаквайте особено разбиране и погаждане, но все пак ако не се опита, няма да стане по-добре.

23.   Стига бе, вие какво я направихе авторката, че нямала деца. Ами не всеки иска да е родител, уважавайте избора на другия. А и е само на 30, животът е пред нея. Да създадеш 2-3 безмозъчни лайна като тези съседи също не е голямо постижение, даже напротив.

112 няма да помогне. Тези деца са изтървани, докато не поотраснат няма шанс. На дете-идиотче не можеш да му направиш нищо, дори родителите да кооперират шансовете са нулеви.
Решенията ти са:

1) Продаваш апартамента и отиваш на друго място, където живеят нормални хора.
2) Приготвяш сериозна петцифрена сума и слагаш по стени и тавани добра шумоизолация.
3) Чакаш да отраснат - все някога ще спрат. Тогава обаче ще почнат други проблеми - дънене на музика, нощни запои и пр.
4) Отговаряш със същия тормоз - през нощта им пускаш някоя гадна чалга например, точно като заспят, пускаш да дъни на макс. Може пък те да решат да се разкарат.
5) В сезона на гъбите набираш малко зелена мухоморка и им носиш по съседски от манджата дето си сготвила, да си хапнат дечицата

24.   Злобни бездетни лелки се събрали и кълнат децата. Ами това са здрави и щастливи деца, госпожо. Смеят се, викат, плачат... Като вас пенсиите ли да стоят. Като не ви 'аресва нещо заминавайте в пещерата.

25.   От н. 19 до н. 20-Лелче, вижда се от злобният ти коментар, колко са ти прецакани нервите от майчинството, дотам че за подкрепа в истерията си, дори СИ ВИКНАЛА мъжа си, да се смее заедно с теб-ха ха ха, смешно ми става, на отчаяната ти злоба.

И за протокола-живея С ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА МИ ОТ 17-годишна :))) Просто сме решили да НЕ се занимаваме с простотии от рода - подпис за сключен брак и съответно сме решили да нямаме деца, ако поискаме ще си осиновим 1 дете, а няма да се размножаваме, като хлебарки, както правят посредствените :)))

И н. 20 УБЕДЕНА СЪМ, че майчинството ти е мизерно и затова ми злобееш насреща :)))

За мен е удоволствие САМА да съм си шеф, да работя за себе си и да правя нещо, което обичам, а не да се превръщам в злобна, отчаяна домакиня под майчинство, като теб :)))

Послеслов - Не забравяй, пак да извикаш мъжа си да прочете отговора ми, ако разбира се-не припаднеш от шок, преди това :)
За нервите ти-обърни се към специалист, надявам се да ти изпише добри лекарства за истериите, които те тресат :)

26.   До номер 19 и 20. Всъщност много си приличате - и двете сте толкова крайни. Както са казали хората - на чужд гръб и сто тояги са малко. Уважавайте изборите на останалите, никога не знаете цялата история, на какво са следствие и защо хората са взели тези решения и са такива, каквито са. И двете имате право частично, но не слагайте никога под общ знаменател. Успех и на двете!

Авторке, за съжаление, нямаш много варианти. Ако родителите не вземат на сериозно нещата, не виждам цивилизован начин. Това с полицията, както те съветват, е малко кофти вариант - може да стане беля, ако тия са злобни, да почнат да правят номера и да ти стъжняват живота. Никой не иска да живее и мразен от съседите. Затова съвета ми е тъп - свиквай или търси вариант да се изнасяш от там.

Иначе, явно нещата са много зле при теб. При мен има бебе точно до нас и го чувам от спалнята. В началото се будих като заплаче (в 23:00 и в 3:00 и около 6:00), но после му свикнах. Сега се будя само бащата на бебето като се изнерви, че не може да спи и се разкрещи, а и като ставам сутрин ми е ориентир за часа (Ако плаче и е светло - след 6:00 е, време за ставане). Но това не ми е проблем на мен, бързо заспивам, а и то рядко плаче повече от 20 минутки. Над нас също има едно детенце (6-7 годишно), но не е толкова зле, тича из апартамента горе, не е като да не чувам, играе си шумно понякога, понякога му се поскарат, ама нищо особено и това свикнах да игнорирам. Твоите явно са страшни диваци…

А коментиращите - мислете малко де! Не е нужно да си тъп, бездетен и безработен за да чуваш шум до 2:00 през нощта или в най-добрия случай до полунощ! И на никой няма да му е приятно да се пороби 30 години с кредит за жилище, в което не може да си почине! Авторката много любезно и НЕнападателно е отправила въпроса си… но някои хора не четат, а само хейтят.

27.   Номер 25, само да не излезе, че съм жена на 26 години, омъжена, прекрасна сватба за над 30 000 лева и с успешно семейство. Лелката си ти, при това с диагноза. Лекувай се, че направо е тъжно. Успех! Бих ти пратила и моя снимка, за да пуснеш някоя сълза. Дете на душевноболни не дават дори в България, та успех с осиновяването. Вземи си един помияр да си лаете заедно като “любовта ти” отлети с някоя нормална.

28.   До 25

Очевидно на теб нервите ти хич, ама изобщо не са добре, след като на всяка крачка пишеш само с главни букви и усмихнати емотикончета. Това издава за теб, че си адски емоционално и психически нестабилна, не можеш да търпиш, когато някой ти противоречи и си има свое мнение, и бързо и лесно се изнервяш, когато се намери такъв човек. Буквално откачаш и озверяваш, когато всички не са съгласни с теб. Затова и собствения ти съвет за обръщане към специалист си го запази за себе си, ясно е, че ти наистина имаш нужда от такъв. Жена, родила и отгледала свое дете е полезна на обществото, защото има кой да работи и да създава блага. Ти на тия дърти години още не си родила ни едно дете, ами само ядеш, сереш и консумираш напразно въздуха, водата, храната и всички ресурси на планетата, само за да си продължиш жалкото, безполезно съществуване, от което няма никакъв смисъл. Ти си самотна, нещастна, озлобена, дърта мома с 10 котки, нямаш никаква "любов", и искрено завиждаш на всички млади майки с деца и мъже, защото знаеш, че си си изпуснала златния шанс, когато си била в детеродна възраст, от много курвеене по дискотеките с батките. Всичко това за теб е истина, за което сега те е яд, но няма как - колкото и да злобееш по щастливите и омъжени жени с деца, няма да върнеш времето назад, млада пак няма да станеш. Само ще ставаш все по-дърта и по-дърта, каквато вече си. Гравитацията ще свлича кожата ти все по-надолу и надолу, докато не ти увиснат циците до земята и не започнеш да си ги настъпваш и да се препъваш в тях, докато ходиш. Примири се с този факт, и ще си в душевен мир и покой със себе си.

30.   От н. 25 до н. 27- Преди малко изпратих 1 коментар, но забравих още нещо да допълня...
Н. 27, като жена-ДОНЯКЪДЕ ТЕ РАЗБИРАМ... , в случай, че не взимаш някакви наркотици, истериите и озлоблението ти- ЯСНО ми е, че вероятно идват от ФАКТА, че тялото ти след бременостите, които си имала и ражданията на децата ти, просто се е променило.

Вече НЕ си с младежко телосложение, лице и вид-и това те изнервя и докарва до лудост.
НОРМАЛНО Е-раждали, като теб жени-да имат целулит, много стрии, косата да е оредяла заради хормоналния дисбаланс по време на бремеността, очевидно-гърдите ти са увиснали, заради кърменето, задните части-увисват, бедрата-стават дебели на раждали жени... Вагината ти-вече е станала огромна и широка, отделно шевовете, след ражданията...

МЪЖЕТЕ -ТОЧНО ТОВА КАЗВАТ, че са им адски отблъскващи-раждали вече жени, защото интимните им части са станали твърде широки, увиснали, и съответно-мъжете НЕ могат да получат удоволствие-чисто физически, по време на секс с раждала жена, а и увисналите гърди от кърменето, стриите... и т. н и т. н.

Съответно-ако мъжа на жената-я зареже поради истериите й или защото не се разбират вече... ТРУДНО Е някой млад, красив и свестен мъж да реши да завърже романтична връзка със самотна майка с деца и то- от чужд мъж.

Така, че ЗАПОЧНАХ ДА РАЗБИРАМ МЪЖЕТЕ-за някои неща :)

Отделно-факт е, че съм общувала с доста мои клиентки, които са майки на малки деца и наистина се държат доста истерично, но разбирам, че това се дължи на липсата на сън, постоянната смяна на наакани памперси, бърсането на сополи и т. н и т. н, също и липсата на секс.
Много жени, като родят-стават отблъскващи чисто физически-за мъжете си, погрозняват, кожата им става пъпчива.

Дори-раждала жена да се скъса да ходи по козметици, няма как да прибере увисналия от раждането корем, нито увисналите от кърменето гърди, А ОЩЕ ПО-МАЛКО ПЪК да скрие ПОРАЖЕНИЯТА от раждането върху интимните си части или в случай, че сега решиш да кажеш(за да прикриеш драматичната истина), че не си раждала естествено, а с цезарово-ами, то и грозният белег от цезаровото НЕ може да се скрие.

Това ти казвам н. 27-Няма причина да ми злобееш насреща и да завиждаш:)

Ти САМА СИ РЕШИЛА да раждаш деца, сега поне се грижи за тях, вместо- само за пари да ми говориш и да се чудиш каква обида да изръсиш. С обиди-няма да ти олекне, а най-много още повече да погрознееш, че и допълнително бръчки разни да си докараш.

И пак ти казвам-НЯМА КАК да се сравняваш с мен, при положение, че аз и 1 дете НЕ съм родила, моето тяло е стегнато, младо, здраво, реално съм и си изглеждам, като ученичка от Гимназията:)))

Не можеш да сравняваш-раждала вече жена с младо-НЕ РАЖДАЛО МОМИЧЕ:)))

Приеми, че вече си се състарила с доста идеи-и то още по време на бремеността си!

Да си майка е ОТГОВОРНОСТ, но очевидно ти се вълнуваш само от външният си вид и парите, НИКОЙ не го вълнуват мечтите ти за пари и няма как с обиди да върнеш напусналият те мъж.
Вземи се в ръце и се погрижи за децата си!

32.   Номер 30, не забравяй, че няма да си вечно млада. Тогава друга жена със същото огромно самочувствие като твоето ще тти напише, че ако щеш да се скъсаш да ходиш по козметици, макар и нераждала, няма да изглеждаш като младо момиче. Ти скъпа времето не можеш да излъжеш.

33.   От н. 30 до н. 27- И още нещо, вместо да злобееш, срещу хора, като мен, Авторката и други жени, които САМИ се издържат и работят ЗА СЕБЕ СИ, а не за някой друг, то като толкова те е яд-напусни си държавната службица, където си на минимална заплата, с парите от майчинството си-вместо да ходиш на разни разкрасителни процедури-вземи изкарай курс по САМОУСЪВЪРШЕНСТВАНЕ!
Ясно ми е, че не на всяка й стига акъла да се занимава със собствен бизнес и да НЕ ползва мъжа и родата си, любовниците си, като касичка за пари, но все пак-вместо да насочваш енергията си в завист към чуждия успех, то можеш да поработиш върху това-сама да се издържаш, а не като кифла само да мърмориш колко крив ти бил света и колко ненормални били хората със собствен бизнес и без деца.

Н. 27-Вземай пример от мен и други УСПЕЛИ в живота момичета и жени, които работят за себе си, имат си собствен бизнес, не чакат на държавна заплата и не злобеят, че майчинството им било мизерно. Поведението ти, показва колко си огорчена.
Много жени, като теб-забременяват и раждат деца, само и само да ХВАНАТ В КАПАНА НА БРАКА някай чичак с повече пари, после ревете и се жалите-колко самотни, огорчени и отблъснати сте.

Видях, че модератора не е публикувал един от коментарите ми, но гледам да съм УБРАНА В ДУМИТЕ към н. 27, за да се публикува този коментар...
Факт е, че много такива жени-се хващат с някой тип, който им изглежда по-заможен уж... , после бързат да му родят деца, че да си изпросят предложение за брак(реално бракът е панаир и факт, че всеки втори брак завършва с развод, но това е моя нагласа... с Любимият ми си живеем сума ти години заедно, в хармония и мир и без брак и деца, на което някои лелки завиждат очевидно-до степен да пробва н. 27 да кълне, ама то така е като се прецака психиката от толкова завист и злоба... ). Н. 27-Сигурна съм, че си от онези кифли, с няколко тона грим по лицето, с няколко козметични операции и ботокс и ползващи фотошоп за всяка своя снимка -в отчаян опит да прикриеш бръчките от прекаленото кълнене и злоба към хора, които са против това да имат деца и които си имат и собствен бизнес, работят за себе си и съответно си имат акъл за тази работа:)

Разбира се-светът има нужда и от работници-в което няма нищо лошо... Ти обаче хем злобееш, че не работиш за себе си и от дома си, хем пък НЕ правиш нищо за да си проениш положението.
Снощи пратих един коментар към кифльото н. 28, който всички го знаем що за отчаян тип е... предвид как се е стекъл животът му, надявам се и вчерашният и днешният ми коментар да бъдат публикувани-защото в МОИТЕ КОМЕНТАРИ-ОБИДИ НЯМА.
Няма обиди, защото съм щастлив човек:)

А ти н. 27 -като кълнеш -НА ТЕБ ЩЕ ТИ СЕ ВРЪЩАТ НЕЩАТА :)))

37.   33, ти толкова пъти спомена думата "злоба" в коментара си и завист: мислиш ли, че ако някой не е на твоето мнение ти завижда и има изобщо за какво да ти завижда? Самозалъгваш се. Тези, които раждат заради парите са твърде малко, не можеш да осъзнаеш някои неща, защото не си майка, но дори да си успешна жена е нормално мъжът да харчи по детето си и жена си, абсолютно е нормално. Тези, които са решили да имат деца ок, но детето е най-голямото щастие. А ти, 33 не знам в какво щастие и мир живееш с мъжа си и доколко си успешна, защото успешните не го тръбят, но бълваш змии и гущери срещу всички на този свят, след твоя коментар ме заболя главата, бетониран негативизъм и злоба, горкият ти мъж.

39.   Мале номер 30 ме срази, пълна леш, "грозния белег от секциото", момичета всичките ви белези свързани с живота които сте дали са безцени и красиви - от една не раждала млада жена, на която и се лепят разни тюфлеци.
Номер 30, не знам кви стрии и мрии са ти в главата, ма от злобата по-грозно няма.

41.   Не разбирам защо модераторите не ми позволяват да пусна коментар към злобната стара мома номер 33. В него нямаше нищо обидно, за разлика от нейните коментари, които бъкат от токсична злоба, омраза и обиди към мъжете и всички жени, които са щастливо омъжени с мъж и деца до себе си. Ясно е, че тя им завижда на тях, а не те на нея, както толкова си мечтае, но това си е лично нейн психически проблем, който нас, нормалните читатели не ни засяга, и не сме длъжни да й четем емоционалните повърни и блювочи, с които се е задавила догоре, и от които не може да диша. За това, че тя е самотна стара мома никой друг не й е виновен, за да бълва толкова злоба и отрова към младите раждали жени, които са щастливи със съпрузите и децата си у дома и зад печката, а не с някаква си безполезна за обществото "кариера" в офис, където само да пърдят, да си чоплят ноктите и да се наливат с кафе по цял ден. Тя сама си е виновна заради отвратителното си, злобно, садистично поведение, с което отблъсква всички нормални мъже от себе си. Моля модераторите да ми публикуват коментара, защото не е справедливо само тази душевно болна злобарка да обижда другите, а на нея никой да не й отговаря.

42.   От 33 до н. 41-Психично-болната си ти и това го ДОКАЗВА ФАКТА, че първа ти почна да плюеш по жени, които не са раждали и нямат такова намерение, после като разбра, че не съм стара мома-а си имам партньор, който ми е ЕДИНСТВЕН, а не като при теб от цвят на цвят и за пари, при който чичак те огрее, почна да кълнеш да съм си вземела бахлясало куче ха ха ха, яд те хвана и за Любимият ми. След това -пак иззлобя, защото аз си работя за себе си и сама съм си шеф, а ти чакаш държавата да ти отпусне мизерното майчинство и т. н.

КОЙ ТИ Е КРИВ бе н. 41-че такова е съществуването ти? !
Сама така си си надробила-сама си го сърбаш!
Вместо да се ИЗЖИВЯВЯШ като жертва и да прехвърляш собствената си злоба на другите и да КРИТИКУВАШ МОДЕРАТОРИТЕ, че не ти публикуват тролските коментарчета, вземи си едно огледало и се виж РЕАЛНО що за стока си!
Аман от ФАЛШИВИ жертви, като теб!
Хем първа нападаш, хем кълнеш, хем после- като те сложих на място, лееш кървави сълзи пред модераторите и се изживяваш, като нападнатата жертва. Затова-мъжът от който си забременяла те е изритал, като бъхлясало куче-ЗАТОВА към мен използва този израз, защото ти самата се чувсташ така! Но това си е твой проблем. Каквото сама си си надбробила....

Също-искрено моля модераторът да публикува и моят коментар, който ще бъде и последен към леличката под майчинство, защото заради нейният фалшив призив, че била жертва някаква си... , не ми е публикуван коментара от днес.
Няма смисъл да я щадите от ИСТИНАТА, каквото си е посяла-си го изживява...
То лесно -първо да злобее и напада, а после някой като й отвърне подобаващо, да се ПРАВИ на наранена.
Аман от такива ЕВТИНИ женски номерца.... , после защо мъжете на такива истерички ги зарязват... то, че аз съм момиче и пак осъзнавам колко са сбъркани някои.... , а какво остава да живееш с такова чудовище под един покрив.

43.   До 42 - Лелче, аз съм 41 и не съм "лелката", с която спориш, мъж съм си, и то по-млад от теб. От чудовищната ти, опустошителна злоба и омраза чак започна да бъркаш потребителите, и към кой с какво да се обръщаш. Аз съм и номер 28, който ти мислиш за Кифльо, и абсолютно съм съгласен с всичките му коментари, мисля го за много умен, интелигентен и грамотен човек с развито критично и аналитично мислене. Делюзионалните ти фантазии и съчинения, които избълваш срещу всички хора, които не подкрепят твоето мнение, са плод на твоята психическа болест - параноидна шизофрения, която ти вместо да си я лекуваш, си я оставила така да си се развива из целия ти мозък. Сега болестта ти е в толкова напреднал стадий, че вече е необратима и нелечима, не подлежи на никакво лечение. Твърде късно е за теб, собственият ти тумор ще те изяде отвътре навън. Но както ти казах, това не е наш проблем, а си е лично твой, който по пътя на логиката би следвало да си решиш при качествен психиатър, който да направи неизбежния ти край поне с една идея по-малко болезнен.

44.   Тюхкаме се тука, проблемът е очеваден и засяга 100% от жилищните сгради в България, няма нито един жилищен блок в България, който да е изключение от това и в който да няма поне няколко простака в него, които да отравят живота на всичките останали живущи в блока с копеленцата си и ганьовското си поведение и 2-те мозъчни клетки и провалено възпитание, но естествено няма нито един управник, който да мисли с кухата си тиква и да прокара закони така, че да бъде сложена точка на няколкото такива индивиди, които ги има задължително във всеки блок и да има ред и спокойствие за всичките българи в собствения им дом. Сега няколко човекоподобни на всеки блок поболяват целия блок със стреса който причиняват в собствения дом на хората. Шибани безполезни българи. За какво изобщо ви има щом не можете да направите най-елементарни неща и ред?

45.   До н. 43 от н. 42-Днес, реших да проверя темата и да видя, дали лелката н. 27, съответно н. 41 и н. 43, пак не е написала някоя простотия по мой адрес... и очевидно пак се оказах права..
Н. 43 ЯСНО е, че си същата лелка, която хейти жените, които не искат деца....
Н. 43 Ще ти обясня - как веднага се издаде, че си същата-използва точно същия израз, , стара мома", който е любим на леличката под майчинство ПЛЮС - нещо много важно... в жалкото си отчаяние ме нарече, писа-че съм имала била, , психично проблеми", интересно че точно лелката н. 27, по-рано същият ден-прочете мой коментар в друга тема тук в сайта-темата как някакво 27-годишно момче се терзае, че си стои в къщи и е без работа.... Там писах коментар на човека, за да му дам съвет и споменах лелката под майчинство от тази тема, оная прочела и написала поредната обида по мой адрес. Така, че н. 43 и на 90-годишен дядо да се направиш... ясно е, че си ти... Минути след коментара ти в онази тема, където ме нарече, , психично болна", дойде тук и написа предходният си коментар, използвайки същите думи.
Ама, то лесно, като е анонимен сайта, някаква лелка да троли и хейти и после да разправя как другият й коментар бил от някакъв, , мъж". И аз мога да драсна 3 коментара от три различни мобилни устройства, номерът да излезе различен пред коментара и после да кажа-оо, това не съм аз, мъж съм... Но, лелче -за разлика от теб, аз не правя такива дребнави номерца.
Коментарът ти последния, го прочетох по диагоналната, писала си за тумори разни... Вече ти казах-СОБСТВЕНАТА ти злоба те изяжда от вътре и ти самата си пълна с тумори.
Успокой се, че евтините ти обиди към мен, да не ти докарат смъртоносно заболяване, за каквото пишеш и да вземе да застигне лошата ти карма децата ти.
Не си НИКОЯ, че да сочиш с пръст авторката на поста и да й държиш сметка, защо на 30 години си била у тях, а не на работа. НЕ си НИКОЯ, че на мен да ми разправяш за разни тумори-тези приказки в огледало - ще ти се връщат:)))
Ако пък има 1 процент вероятност, н. 43 да не е твой коментар, въпреки същия тон с който е написан... то това за приказките ти за рак, тумори и психични болести-точно на теб ще се случи н. 43-СЪДБАТА си знае работата!
Който ПЪРВИ кълне и обижда-си го получава рано или късно:)
Не се е случвало някой да ме обиди и Съдбата да не му го е върнала на Ента-степен и то по тоста гадни начини!

49.   До авторката на темата:
Здравейте, наистина Ви разбирам. А съм в подобна на Вашата ситуация. Живеем в апартамент ново строителство със съседи с малки деца отгоре, до нас и под нас - общо 5 броя. Наистина е ужас... тропане, ревове, крясъци и то без да се съобразяват с почивни часове и дни. Направих забележка и веднага получих обвинения, че съм бездетна, стара и злобна жена.
Оправия няма. Дори и да се изнесете, пак можете да изпаднете в подобна ситуация.
Въобще не се трогнах от коментарите.
Живеем в общество, в което е тенденция да се възпитават арогантни същества, ще дойде момент, в който въпросните деца ще пораснат, а родителите им ще остареят. И понеже децата не са научени от малки да не се съобразяват, със сигурност ще се стигне до там, че въпросните госпожи, горди майки към настоящия момент, ще свършат в някой хоспис, насрани и забравени именно от тези весели и щастливи дечича, които са възпитали да не се съобразяват с никой.

50.   Без закони и ред в една страна задължително има хаос. Няма блок в България в който да няма средно по един олигофрен на етаж, без никакво съзнание, който да дразни с шум съседите около него. Той или потомците му едно и също. Това е престъпление и пряко посегателство върху нервите и здравето на хората и е адекватно за такива неща да има сериозни глоби и дори затвор. Учудващо е търпението и мазохизма на обществото при системен проблем с такива мащаби. Нито митинги или протести, нито обединени фейсбук групи срещу тази обществена свинщина, нито внесени предложения за по-строги закони и контрол. Нищо. Но и управниците са за убиване, защото съм писал за това на управник е той вдига рамене. Те вдигат рамене на тези на които служат, забравяйки, че народът е техният шеф и са длъжни да изпълняват волята му, а не обратното. Мазохисти са българите и, че търпят такива управници, а не ги помитат с камъни. Затова сме на това диридже във всякакво отношение, заради мазохизма и толерирането на боклуците. Разберете, че докато хленчите по форуми и псувате във вас от поредния ви съсед Ганьо с двете мозъчни клетки абсолютно нищо няма да се промени и керванът ще си върви. Действия трябват не думи.

51.   Номер 45 - лелче, луда си, злобна си, проста си и ти си го знаеш. Не съм лелка, ами съм си точно мъж. Ти си лелка, лелче. Започни най-после да си пиеш лекарствата редовно, защото имаш очевидни шизофренични симптоми и халюцинации и навсякъде ти се привиждат лелки, където някой не е съгласен с теб. Не всеки, който е против твоите простотии е лелка жена, приеми го.

От 43

52.   Над нас съседите имат внуци. Не са постоянно тук, но като ги доведат техните е нещо страшно - тропане, тичане, каране на тротинетки в апартамента. Понякога идват с кучето и е още по-зле.