Споделена история от Други

За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес
За коя партия бихте гласували и изобщо бихте ли гласували? Също искам да питам хората, които някога са гласували за управляващите в момента партии ПП и ДБ дали биха гласували отново за тях.

Коментари

1.   Ще гласувам за Възраждане. Вече стана пределно ясно, че резултатите от изборите се манипулират и нагласяват от американците, затова тяхната прокси партия ПП/ДБ имат силно завишен резултат. Бойко новият посланик на САЩ набързо го заплаши с Магнитски и кой знае какво още, за да слуша и да подкрепя ПП. Пеевски също с Магнитски го вкараха в правия път и слушка. Ако изборите можеха да докарат читава партия на власт те щяха да бъдат забранени.

2.   Аз- за Възраждане.

3.   Ще гласувам за Руди Гела! :)

Пича има топки - дърви се и на Пеевски, има и опит уж.

Сега, съществува шансът Пеевски да го е пуснал да го храни малко и всъщност да е негов човек, но все пак радва много.

Като резервен вариант бих гласувал за Петър Клисаров от Пряка Демокрация. Човека има опит, има идеи и може да направи положителни промени.

Но в България изборите са нагласени - подозирам, че ще спечели кандидатът на ДС, Васил Терзиев.

Но аз винаги съм гласувал за тези за които ИСКАМ, а не за ПО-МАЛКОТО ЗЛО или пък ПАРТИЯТА С РЕАЛЕН ШАНС ДА СПЕЧЕЛИ.

Преди години гласувах всеки път за ВМРО - те па взеха, че спечелиха и станаха слуги на Баце и продаваха българско гражданство за без пари...

Но да - ще гласувам за който ми е на сърце! :)

4.   За демократична партия или коалиция.

5.   За възраждане разбирасе. Само те ще оправят българия. Но явно на повечето хора мозъка им е увреден от ваксините и гласуват още за герб. Трябва да се спре с обслужването на американски интереси, да излезем от европейския съюз и нато и да бъдем свободна даржава. Само българия и братска русия! Вие си се чипирайте още и бъдете джендари

6.   За Възраждане бих гласувал.

7.   Не е очевидно, а очевадно, че чрез гласуване за когото и да било няма да се оправи България. Народа като състав е поне 99% олигофрени и то да бяха просто олигофрени, а те са и нечестиви олигофрени. Както е казал Цар Борис не са хора, а тор. Включая и политиците. Толкова ли не разбирате безнадеждността на ситуацията на България? Не разбирате ли, че България няма нито наука нито институции, нито образование, нито медицина, нито кадри, а вече почти няма и хора в нея, нито произвежда нещо високотехнологично. Не виждате ли само какви ходят по улиците? Какви избори какви 5 лева? Как да стане???

8.   5-те процента умнокрасавци, гласували за ППДБ, ще си гласуват за тях до дупка. Тези са по-твърд безмозъчен електорат и от най-фанатичните комунисти и депесари. За щастие на целокупния български народ те са едно маргинално малцинство, което само знае да кряка, имитирайки някаква фалшива масовост.

9.   За ПП-ДБ, въпреки, че се изложиха с Боко, няма как да гласувам за никой друг. ПП може да са всякакви, Киро може да е неопитен, Асен може да е съмнителен в ориентацията си, но не са мафия, няма да вкарат невинен в затвора, няма да разграбват бизнесите на хората, както беше при онова прасе.

За жалост бяха погълнати от мафията. И сега Боко ще ги съботира. Няма да приеме промените, които те искат, защото всички крадци след 1990 може да бъдат ударени и вкарани в затвора ако се приемат законите, които ПП искат.

Съдебната ни система не е реформирана от Съветско време и има всички предпоставки за корупция и некомпетентност.

10.   Ееее тия "социологически агенции" съвсем се омързеливиха.

11.   ПП

12.   И понеже изборите се манипулирали затова всички руски партии в България са срещу ПП-ДБ. И процентите на Израждане растат. Смях в залата. Жалки недоразвити същества! От селата и провинцията.

13.   Един разумен човек, който вижда какво става в България от доста години вече би трябвало да сега да е разбрал, че освен партията ВЪЗРАЖДАНЕ друга алтернатива няма. Тази партия има най-ясен поглед за сегашното положение в България. Аз още не мога да разбера как хората не проумяват, че само ВЪЗРАЖДАНЕ ще подобрят живота в родината ни. Вие слушате ли речите на лидера на ВЪЗРАЖДАНЕ Кастадин Костадинов. Той ви показва причината за всички нередности в Родината ни. Управляващите партии изпълняват пораченията на Америка без да се замислят накъде отива България. Вие знаете ли че Америка има хиляди бездомници живеещи по улиците във всички големи градове, а за цяла Америка те са повече от милион. Но това вашите политици не ви го казват. Напишете в YOUTUBE homless piople in Amerika и ще видите истината за Америка. А вие си мислите, че тази държава ще подобри живота на българите, след като не се грижи за собствените си граждани. Хора, прогледнете политически и гласувайте само за партията ВЪЗРАЖДАНЕ. Тази патрия е единственото спасение за БЪЛГАРИЯ. Фалшиви политици като Кирил Петков и Асен Василев, а и още много други, ще унищожат България. Но много от вас младите, които сте родени малко преди 90-та година и след това, политиката не я разбирате. Повтарям: Гласувайте САМО ЗА ПОРТИЯТА НА ВЪЗРАЖДАНЕ.

14.   Силно се надявам номер 5 да е тролски коментар, но нещо в мен ми подсказва, че не е... и това ме плаши. Смятам, че този коментар е едно обобщение на интелектуалното ниво на гласоподавателите на възраждане..

16.   9, т. е. ще гласуваш реално пак за Бойко, защото си показаха, че са едно и също.

Аз едно време им симпатизирах, ама след това, което сътвориха с енергетика, горивата, излизането ни на свободен пазар, 4-те млрд, които се канят да откраднат с фиктивни фирми с по 7 души персонал, за да затворят ТЕЦ-овете и да ни принудят да внасяме ток, вече дори мурзилките от Възраждане не ми се струват толкова зле на техния фон.

17.   Щом плебса от дъното на обществото се е мобилизирало да гласува за възраждане, значи и ние ще отидем да гласуваме този път. Винаги най-недоразвитите в живота хора отиват да гласуват рано рано сутринта и ги оставяме да решават.

18.   Възраждане с две ръце, дори да не съберат мнозинство, пак по някакъв начин трябва да се стопира ДПС и патериците им партия ГРОБ и Продадохме промяната.

19.   Тия бавноразвиващите от възраждане са като някакъв култ..

20.   За Възраждане! Време ни е за живот.

21.   ВЪЗРАЖДАНЕ!

22.   Възраждане!

23.   Стига с това клише "проруска партия"! Възраждане е про-българска партия. Когато интересите на България съвпадат с тези на Русия, това не ги прави проруска. От Южен поток (такси, по-евтин газ), АЕЦ Белене (евтин ток за много години напред, вкл. износ), милиони руски туристи в България има интерес България, не само Русия! Но всичко това бе стопирано под натиска на американците. По тази логика Великобритания като реши и излезе от ЕС се управлява от най-проруската партия (ако български политик каже, че иска нещо такова веднага ще го обяват за руски агент, сигурно и в затвора ще го вкарат). Или стари членки на ЕС, които след толкова години не са въвели и не смятят скоро да въведат Еврото (Дания, Унгария, Полша, Чехия) също се управляват от проруски партии. А от най-проруската партия се управлява Швейцария, защшото те въобще и не си помислят някога да станат член на Нато и ЕС. Но промиването на мозъци толкова години чрез купените американски медии в България е наистина страшно.

26.   20-те фена на Копейката и Цоньо плюнката са налазили форума. Иначе електоратът на тези клоуни рязко намаля. Смятай каква партия са щом са опрели да някакви ретро чалгаджийки да ги вадят от калта. СМЯХ Чалга, водка и сельодка. Скоро рубладжийте ще фалират и тази партия заминава в небитието.
ж, 25

27.   23, затова ли Израждане развяваха руски знамена на протестите? И как пък така все тия ни пусти интереси все с тези на Русия съвпадат и нито веднъж с на ЕС? Случаенос? Не мисла.

28.   Щом 90% от посетителите на сайта са електорат на Копейкин, ми стана ясно защо е такова нивото на сайта.

29.   Вижда се, партийците от "Възраждане" са следващите дето ще СЕ оправят. И никой не забеляза как продадоха влизането на Пеевски? !!!
ТЪЖНО! МНОГО ТЪЖНО.
Невероятно плиткоумен и наивен народ сме.

30.   За Възраждане, но не защото ще оправят България или ще ни превърнат в някаква държава образец, а просто за да има някакъв контрапункт на управляващия умно-красивитет, който тотално се самозабрави. Даже аз не знам кои са управляващите, Денков, Пеевски или Борисов. Единственото което знам е че ни управляват абсолютни олигофрени, които с всеки изминал ден отказват все повече хора да останат в България.

31.   9, "ПП-ДБ няма да вкарат невинен в затвора"

Викаш, затова Тагарев вместо да уволни заместника си заплашвал лекари в Пирогов с министъра на здравеопазването, нареди да се установи кой е пуснал публикацията във фейсбук за тази случка.

32.   Възраждане

33.   Всички, които гласуват за продажниците пп са жени или педерасти, които извличат лична полза от тях, защото им спонсорират педерасткия феминизъм, прайдовете, равенството и другите им простотии. Същите тия повтарят като кокошки "Копейкин" и са за ваксините, маските, локдауните и да даваме оръжия на окрайна, общо взето са твърдо за Хамериканските интереси. Ако се забрани на жените и педалите да гласуват, повече от 50% от електората на Киро Свинята ще отпадне и ще се види какви са реалните, обективни резултати от гласуването, които ще са много повече в полза на Възраждане. Нормален хетеросексуален мъж никога не би се изцепил да гласува за тия канадски педали, с колкото и щатски долари да го подкупват.

34.   Има Такъв Народ

35.   33, така е, ПП са отрепки. Но вие, копейките сте същите отрепки, само че в другия лагер. Едните защитават американските интереси, другите руските, каква е разликата? Ето ти си живия пример, дори две изречения на кръст на български не можеш да вържеш, ама иначе си голям родолюбец, нищо че не си си направил труда да научиш български.

36.   35, кои са тези руски интереси? Да имаме евтини горива, да съхраним българската валута, да не затваряме ТЕЦовете?

38.   36, защо тогава развявахге руски знамена на протестите

39.   35, пиша си съвсем разбираемо и на ясен български език, ти кое от написаното не разбра? Ако нещо не си разбрал проблемът е в твоя телевизор, не в моя начин на писане. И да, големи отрепки са си пп и колкото по-скоро се отървем от тях, толкова по-добре.