Споделена история от Други

Разочарован съм от OnlyFans
Наскоро се запознах с една американка модел в OnlyFans.
Направи ми впечатление че с нея лесно се общува. Изобщо не е надута като повечето българки. Но от друга страна искаше да е глезя с пари. Още на първия разговор ми прати гола снимка и като цяло останах с впечатлението че е к****. По мое мнение тези модели в OnlyFans са проститутки. Готови са на всичко за пари. Това което правят е съвременна форма на проституция. Иначе кое свястно момиче още на първия разговор ще ти изпрати гола снимка. Кое момиче изобщо би се занимавало с това да се показва гола на всеки в интернет. Сещам се и за порно актрисите, които за да оправдаят това което правят говорят, че те избират с кого да се снимат във филмите. То и едното и другото са както казах съвременна форма на проституция. Не ми пука дори да изкарват по шест цифрени суми на месец. Това за мен са си чисто и просто проститутки.

Коментари

1.   А то защо ги търсиш

2.   Kaквото повикало, такова се обадило.
Също, много благодаря, че сподели! Болеше ме корема, вече ми мина.
Ти всъщност, какво очакваш от жена от Онлифенс? По каква причина влезе във връзка с нея?

3.   Е ако искаш да си намериш свястна, то не е ли очевидно че Onlyfans не е място където се намират такива? И въпрос от мен: Ако наистина смяташ, че тези в Onlyfans са проститутки, какво въобще правиш ти там?

4.   Мъжете плащат за еротично съдържание месечни абонаменти и жените се възползват от това. Eдна жена може да има профил в този сайт но да не е проститутка и да не прави секс за пари.

5.   Сега ще кажеш, че и водата е мокра. Това не е сайт за запознанства, а сайт за цифрова проституция, никога не се е интересувала от теб а от парите ти.

6.   Ти влизаш в такъв сайт, за да си търсиш жена и си разочаровам, е са к****и? Това ми е по-странното, не знам какво си очаквал. Такава е целта на онлифенс, няма да тръгнат с теб да се занимават.

8.   Обяснил си правилно нещата за сайта, малко хора ще дадат пари за такъв тип удоволствие, виждаш какви са заплатите, затова е така.

9.   Ганьо си повярва, че американка от такъв сайт го е харесала и го е оценила. :)
За нея е все едно какъв си.

10.   Тоест: искаш жена от там, но да ти е гратис, защото нямаш пари да плащаш. Че къде си тръгнал?

11.   Естествено, че са к*рви. Това са жени, които нямат абсолютно никакви качества, не знаят нищо, не могат нищо, не допринасят с нищо. Всеки може да ги има срещу 10 долара. Живота обаче си е техен, както и на смотаните, депресирани и нещастни мишочета, дето им плащат пари да им гледат снимките. Както се вика - всеки глупак трябва да има право да си съсипе живота по какъвто начин иска!

12.   Не ти схващам логиката. Хем се буташ в Only Fans, хем се сърдиш, че жените там били курви. Ми много ясно, че ще са курви, бе, свирчо, ти какви очакваш да са, интелигентни, образовани библиотекарки с 3 висши образУвания? ! Ако все още не знаеш да те светна, че там се подвизават само меркантилни курвички с цел бързо набиране на слава и пари и то по лесния начин, с чекнене и повдигане на краката, защото ги мързи по честния и почтен такъв. Ако търсиш свястна не я търси там, а в библиотеката. Ако пък търсиш разпоретина, наслаждавай им се и не им се сърди, че са такива - на тях това им е професията и няма да си я променят, заради теб. Ама не може и двете - хем образцови, примерни и послушни домакини, хем разпоретини от класа и акробатки в леглото. Избирай или едното, или другото. Много си тъп и неориентиран. Не знаеш какво искаш и къде да го търсиш.

13.   Това е OnlyFans все пак. Ти какво очакваше? Мила 40 годишна девственица, с която да си говорите за кулинария? В този сайт хората влизат за това. За да си намелят бърз и еднократен секс. Ако търсиш жена за връзка или за сериозни разговори, сбъркал си сайта.