Раздърпана в къщи, направена навън
Сигурно този проблем го имат много мъже.
Съпругата вкъщи ходи раздърпана, с широк дърт анцуг, абсолютно несексапилна. Иска ми се да и направя комплимент, но няма как да ми дойде отвътре, дори да се насилвам.
А като излезе навън е направена със стилни дрехи, гримирана, с красиви аксесоари които съм и подарил. И съвсем нормално някой навън да му дойде отвътре да и направи комплимент - и тя да се почувства желана, щастлива, красива и т. н.
То и аз като отида някъде по-работа и там срещам направени жени, на които направо едвам се удържам да не им направя комплимент.

И после защо съпрузите не правят комплименти на съпругите си, а си изневеряват. И после мъжа виновен. Еми на всеки мъж му писва в един момент. Още не съм изневерявал, но направо не се търпи.

Коментари

1.   А не ти ли е хрумвало, че жена ти просто иска да ѝ е удобно вкъщи? Не, разбира се, че не. Ти какво искаш - жена ти вкъщи да е с грим и прическа?

Баси, как може мъжете да сте толкова повърхностни? !

2.   Ми ти вкъщи с костюм ли си?
Мъжете, ако харесват една жена си им харесва и с анцуг и с клин и без грим. Нали уж предпочитахте естествени жени?

3.   Ти сигурно седиш костюмиран вкъщи. Какво да кажем за мъжете тогава? Рядко по улиците се виждат стилни мъже. Лятото с размъкнатите шорти, тениска и нарамили стара ранчка, зимата с (Х)анцуга и шушлековото яке. Младите мъже са абсолютни дрипльовци.
И аз в домашна обстановка предпочитам удобството. Като съм си сама цял ден мога да седя по пижама. Иначе клинове или анцузи. То вкъщи ако не се отпусна и не се наслаждавам къде?

4.   На теб драмата не ти е че може да и изневериш, мислиш я прекалено много. Драмата ти е че тя очевидно те пренебрегва, ти си част от интериора и хич не я бръсне какво мислиш, иначе щеше малко от малко да се докарва.
Навън кво прави е ясно, въпросът е ти дали разбираш това.

5.   Ми купувай и дрехи за вкъщи. Готви ти някой пък.
И вкъщи искаш нагласена и навън. Ти вкъщи да не ходиш с костюм, риза, излъскани обувки?

6.   Е, ти май си се оженил само за красивата дама със стилни дрехи и грим, а не за цялото момиче. Ти разхождаш ли с в къщи с костюм?

7.   Не мога да разбера мъжете с твоето мислене от коя планета ви пускат на Земята. Ама честно. Кой нормален човек вкъщи ходи гримиран, с прическа и хубави дрехи? Посочи ми го да му стисна ръката. Ако си мислиш, че другите жени ходят като за гала вечеря вкъщи, ще се наложи да ти разбия фантазиите, че такива жени има само в илюзиите на такива като теб. Когато съм била във връзка, съм обичала човека до мен и когато е изглеждал добре, и когато се е оставял по една или друга причина с израснала брада, раздърпани дрехи и тн. Защото ако обичаш някого го обичаш и по домашни дрехи, и рошава коса. Много ми е смешно как се изкарваш жертвата в ситуацията, като реалността е, че си повърхностен и очевидно не си готов да приемеш жена си такава каквато е, егоист, който не подхожда с разбиране към партньора си, за любов да не става дума. В тази ситуация ти разбира се ще получиш разбиране и подкрепа от себеподобните си, но всички знаем, че 90% от мъжете не полагате елементарни усилия за външния си вид не само вкъщи, а и навън. За личната хигиена няма да започвам, че ще изпиша един ферман.

8.   Такива дропли по път и над път. Поне всяка втора е така вкъщи. А някои и по улицата.

9.   Е ти щом само заради дрехите и помадата ѝ правиш комплименти, ясно е колко я цениш и уважаваш като жена.

10.   Това не е проблем, не се филмирай!

Нормално е в къщи да ходи с широки, удобни дрехи и да не се гримира!

Проблем ще бъде, ако ти изневери, ако се държи лошо с теб, ако те лиши от интимност и така нататък!

Съветът ми е да си седнеш на д-то и да не търсиш под вола теле!
И да си гледаш семесйтвото!

11.   Имах една такава и направо я изгоних, ми тя в един момент спря и да си мие косата. Новата сега е номер едно, по цял ден гола си се разхожда

12.   Е хубаво, разбирам, дай й време, почисти ти, да има време тя да отиде на фризьор, да се епилира, да вземе дълъг душ и облече нещо секси, много е лесно да казваш, че е раздърпана, но да се очаква от нас да чистим, готвим, деца да гледаме вие май сте без деца, но може и да сте, да работим, абе всичко. Помагай й и тя ще има време, ако не е до време: поставяш й въпроса директно. Тъй и тъй ще ми се вкъщи да не ходиш толкова развлечена и дори да се нацупи, тя би ти била много по-благодарна от тези думи, отколкото да отидеш и да й изневериш.

13.   Еее големи претенции. Тя сигурно иска мъж дето да изкарва пари, но няма.

14.   Ама как наскачаха мърлите, да хулят атора, че не носел костюм. Никой не е казал, че жената трябва да стои вкъщи с рокля с гол гръб и токчета. Ако облече някакво ластично клинче с горнище и ако малко се среши, една домакиня ще изглежда много секси за мъжа си и същевременно няма да и е некомфортно в дрехите. Една от причините да напусна моята съпруга беше и това, че ходеше запусната вкъщи. Като поостаря започна да се занемарва и когато излизаше навън. Новата и тя нататък е тръгнала, но я предупредих. Дано се осъзнае. И за да не ме хулите дами, облечени с дрипи, на които казвате удобни дрехи, аз изкарвам доста добри пари, бръсна се всяка сутрин, къпя се по няколко пъти на ден и когато съм в къщи имам хубав анцунг или понякога седя с дънки и тениска.

16.   Има красиви домашни дрехи от меки и удобни материи. Идват празници, подари й нещо ново. За сужаление тя не се усеща. Кажи й го ти.

17.   И аз имам подобен проблем с гаджетата ми - като се хванем, са много готини, много начетени и нацепени, тренират, спортуват, като видят, че нещата стават сериозни и съм им в кърпа вързана, веднага отпрали шкембета дето вървят 2 минути пред тях още на по 25-28 години. И заради килограмите в повече, почвате и да не е**те качествено. Е как да не ви изневеряваме жените?
Ж24

18.   Жена ми е хубава без да се гримира, със спортни и минимални дрехи, а най-добре - без дрехи.

19.   Даам, важно е у дома да и е удобно, на работата - не. Тя е там само за да я гледат. Там трябва да я харесват мъжете. Добре би било (даже е важно) жените да й завиждат.
У дома не е нужно да се харесва на собствения мъж. За него и без това я боли главата...
В къщи анцуг. Не клинче. Има ли разлика, няма ли... Бях питал в една друга тема, но никоя не каза конкретно. Иначе било много удобно по клинче. Но в къщи все пак - анцуг :)))
Не споменавате пенюар? До колкото знам той не неудобен, а е и секси...

20.   Кажи и че ще и подаряваш подаръци и ще я водиш на излизания и почивки, но искаш всеки ден да те посреща приготвена за теб и секси облечена. Все пак това е двустранен процес, за да искаш трябва и ти да даваш нещо в замяна.

21.   Що за мъже сте и как не ви е срам... ами една жена може ли да е все на педал? Ако в къщи не свали високите обувки, не обуе клин или анцунг как би издържала? Щото вие сте много нагласени в къщи, нали? Хайде да не започват и жените...

22.   до н4 и н10, добре ме върнахте в реалността. Имате 5 от мен.
Просто искам да и направя комплименти защото я обичам, на как да и кажа - "Много си секси" когато е със излинелия анцуг от времето на баба и ли. Еми тъпо е.
Иначе имаме 4 деца, които са вече са сравнително големи. Помагам с всичко което мога и колкото мога. Мия чинии, чистя, пазарувам, водя децата на училища и други неща, помагам на децата с уроци, домашни и проекти.
н12 - би била благодарна да съм директен - ти в кой свят живееш и на коя планета. Чуваш ли се изобщо.
А парите не са проблем, тя си купува дрехи каквито и колко иска, но аз не я виждам в тях, а само околните, тъй като излиза доста след мен и се връща доста преди мен. Когато излизам сутрин тя още си спи.

23.   Няма угодия. Ако жената се гласи и вкъщи, сигурно ще следва мрънкане, че "много харчи за глупости", че очевидно е "повърхностна и глупава", не става от такава жена съпруга и майка, а мъбът иска естествени жени..

Иначе да, не е добре човек да е "раздърпан" никъде, но поне вкъщи хората искат да им е удобно, в което няма нищо осъдително. А и ако си ѝ струпал цялото домакинстване, то кога и как жената да е с тоалет, грим и прическа вкъщи?

А излизате ли заедно, че да има тя поводи да се гласи като е с теб? Или само до работа, а по събития и ресторанти не считаш за нужно да я водиш? Може и това е причината.

А ти у дома как се носиш?

24.   Айде стига,
естествено, че не ходя с костюм в къщи. Но, аз не се нуждая от комплименти, колко съм красив в тези панталони, и не я питам дебел ли изглеждам в тези дрехи. И контраста в дрехите ми на обличане за вътре и вън не е огромен. И не се оплаквам на приятелите си как тя не ми прави комплименти, а аз искам да се чувствам красив и желан от нея.
Като се обличаме за някакво излизане, естествено като я видя с хубавите дрехи и правя комплимент, защото е страхотна. Но е тъпо да и кажа знаеш ли че си много секси в дрехите, които беше като излизахме преди 6месеца.

25.   Ха-ха! Сигурно в леглото си спиш с фрак и цилиндър (ако знаеш какви са тези неща изобщо... ) :-)

26.   Не разбрах как това че ходи с дрехи които не ти харесват- удома ти решаваш че е причина за изневяра.
Жена ти не ти е трофей да я показваш и да се хвалиш с нея.
Ти си егоист, интересува те чуждото мнение, не обичаш жена си и искаш да изневериш.
И ще го направиш, дори и да е облечена по всяко време по твоя вкус.
Вечер позволяващ ли и да облича пижама ( зима е)?
Или за да си задоволен тя трябва да голя в чакане на твоето одобрение? !

27.   Ти у вас да не би да ходиш официално облечен - със сако, панталон, риза и вратовръзка? На съпругата ти просто може така да й е удобно, както и да изглежда, тя трябва да е най-красивата за теб, т. е. без значение дали е с грим и хубави дрехи или разхождаща се по пижава у вас, без грим и с небрежна прическа!

28.   14, както наскачахте мърльовците да обвинявате жената на автора, че иска да носи дрехи, които са ѝ удобни.

29.   В къщи си ходя по анцуг и тениска, и сега, и преди.... сега вече няма за кой да се контя или да се чудя в къщи какво да облека... няма да чуя гласа му:" Моче, какво ще правим, ще ходим ли на пазар!!!! " Остави жена си на мира, нека си ходи както си иска, после ще видиш...

30.   Има една поговорката "Хубавия кон и под скъсани чул се познава ".... и пак си е хубав.
Ти да не си я взел за красотата и. Душевно ако е красива на мене ми стига.
М59

32.   Не знам аз ли не съм се изразил правилно или жените тук не могат да четат с разбиране.

до н1 - а не ти ли хрумва, че не искам да е с гриим и прическа, а да сложи само един клин, за да е секси и за мен, а не да ходи с дъртия анцуг като 100 годишна бабичка.

до н2 - а вие ако харесвате един мъж, ще го харесвате и ако е с мръсния анцуг дето си ремонтира бричката на дивана. Дали е така, а.

до н6- защо трябва за другите да е страхотната дама, а вкъщи изглежда като бабичка?

до н9 - това не е ли неуважение към мъжа, барем един клин да сложи. Нищо друго не искам.

до н16 - добър съвет

до н21 - точно това искам, да е с клинче, а не със 40годишния анцуг, толкова ли много искам.

до н23 - у дома се нося така, че да я накарам да е желана и карасива, да и правя комплименти, но тя ми убива цялото желание.

до н26 - естествено че не е причина за изневяра, но е причина да съм изнервен, че не мога да и напрявя комплимент, който да не звучи тъпо на фоона който виждам. А после вие жените мрънкате как мъжът не ви карал да се чувствате желани и обичани и хоп изневяра.
Ти явно трудно четеш с разбиране, нали. Къде съм казал че искам тя да ми е трофей, за да я показвам. И откъде по дяволите разбра че ме интересува чуждото мнение.

до н27 - не ми трябва грим и прическа (откъде го измисли) искам просто да сложи един клин, за да изглежда секси, а не да изглежда като бабичка, с дъртия 40год анцуг.

до н29 - а не се ли сети, че може би това е причината сега да няма за кой да се контиш.

до н30 - не съм я взел за красотата и, определено, а заради това че се влюбих в нея. И дори още тогава си я виждах много ясно, че не е супер красавица. Но любовта е друго нещо. Затова хората които търсят красота или пари, никога няма да намерят любовта. Какво знаи душевно красив, може да обясниш, защото на мен не ми е много ясно какво се влага в това.

33.   32, а ти излъчваш ли сексапил вкъщи и навън? Риза, панталон, лъснати обувки? Парфюм? Или анцуг, суитчър и чехли? Стари дънки? Коса имаш ли? Корем?

34.   Авторе, клиновете са за тренировки, съответно функцията им е стягаща. Дългото носете на клин, който е за тренировка, не помага, а уврежда.

Държиш ли достатъчно топло в къщи? Защото в такъв случай може да носи рокличка.

35.   А щото ти стоиш у вас със скъп костюм и вратовръзка...
Или лежиш на дивана по гащи и ликьосан потник, пък що жена ти не била с токчета? Или тая жена няма право да и е удобно, неее, тя 24 часа трябва да е на 15 см ток, с изрядна прическа и грим (разбира се, да си ги прави сама, щото от къде пари за такива глупости? ).

36.   То и моя мъж чат-пат се обажда как съм се била обличала като клошар у нас. Вика му добре - готова съм да си облека секси дрехи, да се гримирам и да си направя косата. Ма ти почваш да чистиш, че като мия кенефа с официалните дрехи, ще ги полея с белина и лоша работа, ти почваш да готвиш, че като готвя ще ми се усмърди официалната прическа на манджа и пак няма да става, ти миеш чиниите, че ще ми се съсипе лака и пак няма да ставам. След това май се указа, че повече ме харесва с анцуг :D :D

37.   В един от коментарите си, ако не греша, споменаваш, че имате 4 деца... ти сериозно ли смяташ, че с грижите за 4 деца, къща и ходене на пабота на жена ти и е до носене на секси дрехи? ! Че тя горката, сигурно няма време зъбите да си измие. Изобщо не разбирам как въобще ти е хрумнало да и мрънкаш за нещо такова? Или си мислиш, че къщата се чисти сама и яденето става с магия?

38.   Моята е същата...
Сега се успокоих, че не е само тя....

40.   Абсолютно прав е автора. Вкъщи си е повлекана. Раздърпана, рошава, с аромат, неглеже и без настроение. Да, почивен ден е без планове но приципа е важен. Що не отиде така на работа или на кафе с приятелки? И аз мога да си помисля, че се конти целево но не за мен!

41.   до 37, това че имаме 4 деца си го видяла, ама защо не си видяла колко много помагам с децата, чистенето, миенето, прането, гладенето пазаруването, готвенето.

Освен това съм забелязал, че жените и в частност жена ми на първо място се интересуват от това децата да са нахранени и да ги е питала как са, те самите да са се наспали и как изглеждат в очите на другите (външни на семейството и хора) в пряк и преносен смисъл. Всичко друго - чистене, миене, пране, пазаруване, помагане на децата, работата и или пък отделяне на време за съпруга и е тотално на заден план и се прави на възможния минимум, даже и по-малко.

И тук идва основния въпрос, защо не иска да е поне малко сексапилна и за съпруга си. Нека цял ден ако иска да си стои с дрипавия анцуг, но да кажем след 20. 00 нека сложи барем един клин, за да дойде на мъжа и вдъхновение да и направи комплимент.

42.   От човекът с коментар 10

Авторе, радвам се, че си оценил положително коментара ми, но за съжаление виждам, че не следваш съвета, който ти дадох!

Отново ти го казвам - това не е проблем! Освен в твоята глава!

Примерно моята съпруга не се гримира и в къщи ходи с анцунг, аз също ходя в къщи с анцунг.

Това е нормално, всички мои приятели и познати са така и до твоята тема - изобщо не бях чувал някой да се оплаква от подобно нещо! (А съм близо на 60г. и имам богат житейски опит)

Отново ти го казвам - това не е проблем! Освен в твоята глава и за теб!

Затова смятам, че тези помисли са от лукавия(дявола), който по принцип винаги се стреми да погуби човека и да всява раздори и интриги.

Затова моят следващ съвет е: не приемай тези помисли и не се съгласявай с тях! Веднага ги отхвърляй!

И какво те притеснява, че не можеш да направиш комплимент на жена си?

Аз примерно на моята не й правя комплименти, а си имаме други наши закачки... с които и се шегуваме и се привличаме един към друг... При вас нямате ли си нещо подобно?

За какво ти е да ползваш комплименти? Това е изкуствено - като по филмите...

Примерно катоминаваш покрай нея ще я докоснеш закачливо, ще и се усмихнеш... Има си други средства, освен комплименти!

Хайде със здраве и престани вече да го мислиш това и да се вживяваш!

43.   До 42, сигурно си прав. Но аз съм по-млад и още го мисля. Благодаря за съвета, ще гледам да го спазвам.

44.   Тези дни отскочих до офис на куриерска фирма, защото трябваше да взимам пратка за мен. На опашката пред мен и зад мен имаше майки с тежък грим, секси клинчета и прически. За кого бе? Кънтеше мисълта в мен.
Явно пазарът за тях не е затворил след примамването на плащача осигурил посещението в куриерския офис.

45.   Тя и моята е раздърпана в къщи, но е похотлива и редовна ме дърпа в спалнята. Там е фурия, вкл. харесва и анален.

46.   До Автора от н30 за мен душевно красив означава човек смирен готов винаги да те разбере да влезе в положението ти да срада наравно с теб и да не си понякога прав да не ти опонира да е душа в душата ти.