Споделена история от Други

Самота
Здравейте, искам да споделя, че съм на 27 години и нямам приятел и приятелки. Девствена съм. Излизам от нас, но въпреки това нямам и ми е самотно. Не знам дали е нормално на тия години да съм девствена. Относно излизането, правя това само с майка си. Страх ме е да не си остарея сама. Не знам какво да правя.

Коментари

1.   Девствена? Поне не се ли самозадоволяваш? Не мастурбираш ли? Не може цял живот да си до мама.

2.   Запиши се на латино или други танци, там ходят за свалки предимно. Друг вариант е да се регистрираш в приложение на телефона за запознанства, там със сигурност ще намериш предложения за срещи-

3.   Както съм писала под 50 подобни теми сигурно тук - вземи се запиши на нещо в група - език, спорт, рисуване.... избери и какво те влече. Ако е опция можа да продължиш и образованието си /магстратура, следдипломна квалификация, докторантура/, със сигурност ще се запознаеш с нови хора и по двата начина. И все с някой ще се сприятелиш.

4.   Няма да останеш сама!
Колкото до девствеността не мисля, че е срамно, въпрос на избор е!
Един ден ще срещнеш твоя човек
Късмет

5.   Мило момиче, не се притеснявай! Аз пък съм на 26 също девствена и не мога да излизам по здравословно Ени причини! Ако искаш да набереш самочувствие и да се запознаеш с хора че да то потръгне - Ами започни да работиш изнеси се от майчиният дом и буди самостоятелна! Това да д справяш сам и да взимаш САМА решения за живота си дава самочувствие и мъдрост! Просто се отлепи от майка си!
Това че си девствена р много хубаво и по добре си търси мъж който се дртиоз н и иска съпруга а не просто приятелка или съжителство на д нейни начала! Все още има свестни мъже които си търсят съпруга и жена за семейство и майка на ърхнит деца! Буди внимателна!

Успех!

Жена на 26

6.   Значи искаш 2 неща, приятел който да ти отнеме девствеността и приятелки. Не прибягвай веднага да търсиш мъж в соц. мрежа или където и да било.

Първо си намери приятелки, може и една (която да не е девствена и има приятел) увери се че е достоверна (това може да отнеме време) ако се сближите накарай я да сподели нещо лично от нейния живот, опитай се да завържеш приятелство. Когато си сигурна че може да споделиш на този човек, сподели, ако иска да ти помогне тя и приятелят й може де те уреди с някое момче което те познават лично и знаят че не е пустиняк, алкохолик или тревоман който само ще се възползва от ситуацията ти, а с някой сериозен човек, с който леко по лека да развиете връзка, ако си пасвате от там нататък всичко ще си дойде на мястото.

7.   Като външен вид как си? Каква оценка си даваш, защото нека не се лъжем 90% от стойността на жената мъжете я възприемат през очите.

8.   Според мен се безпокоиш за глупости.
1-во Истински приятели в днешно време няма. Освен ако не сте пораснали заедно. И по време на следването ми, и в работата всички са просто познати. След завършване загубих връзка със състудентите. След като напуснах с колеките, с които бяхме по цял ден заедно най-много да си честитим някой празник във вайбър.
2-ро Отдаваш прекалено много значение на секса. ; Не ти е написано на челото че си девствена. Ако искаш излизаш някоя вечер на дискотека, загорели типове колкото искаш и "проблемът" ти е решен. Даже може да не споделяш че си девствена. Казваш "тясна съм отдавна не съм правила секс, дойде ми, много си груб и т. н... Пияният тип едва ли ще рзабере какво става.
Трето може да имаш и десетки връзки и пак да остарееш сама. Няма гаранция за нищо.
Фокусирай се върху развитието си. Намери си хобита и не го мисли. По-добре така отколкото някой боклук да ти трови живота. А голяма част от мъжете са боклуци. Спестила си си само ядове с това че не си имала връзка.
ж, 26

9.   И аз съм като теб, преди не бях така, но минаха повече от 4 години откакто ми се случиха разни гадости и се отчаях. От две години пък останах без приятели, не е съвсем без нищо, има хора, с които си пиша онлайн, но сме в различни градове. Постепенно всички се изнизаха, но поне разбрах, че никакви приятели не са ми били..
Понякога ми става доста гадно и не се чувствам като нормален човек, чак ми е странно, ако отида на заведение или разходка, сякаш цял живот съм била затворена у нас и съм забравила какво е усещането.
Ще се наредят нещата, започни постепенно да излизаш, да се запознаваш с нови хора, ако сега не работиш си намери нещо и няма да останеш цял живот сама. Аз също досега не съм намерила човека за мен, вярвам, че все някога ще стане, по-добре на по-късен етап, отколкото да кажем да съм била на 18 и да ме е зарязал след година-две. Някои се подиграват като кажеш, че си на 30 примерно и никога не си имал връзка, но всеки среща правилния за него по различно време, аз нямах тоя късмет да попадна на свестен човек и до известна степен се разочаровах заради хората, които познавах. Все пак вярвам, че няма да е все така..
Ж 26

10.   Имам колега, който на 40 и е сам. Работа и вкъщи. Знам какво е да е сам човек. Преживял съм го, но още по-лошо е да се чувстваш сама сред хора. Важно е да имате общи интереси и поглед към живота.
Относно девствеността - аз бих го оценил. Мъжът, който срещнеш може да го оцени ако е свестен. Друг може да реши, че си... Тук зависи от човека.

11.   Махни се от вкъщи и от ма ка ти, ще се осъзнаеш, но ще си 40 и още девствена. Шмом такава приятелка, майка, зв нни, к де си все едно е на 15. На 40 и се осъзнае и изнесе. Твърде късно. Нямаш място с майка ти.

12.   Няма какво да чакаш - използвай всички инструменти, които са ти достъпни. Запиши се на курсове, направи си акаунт в сайт за запознанства, излизай И сама - никой няма да те заговори ако си с майка си, намери си и приятелки.
Въобще - няма срамен начин да си намериш приятели и среда.

15.   До 8

Хаха, това ли е твоя съвет? Първият път да й бъде в кенефа на някоя дискотека с някой непознат, или пък да тръгне с него в апартамента му или някой хотел, с "загорелия" тип с който се е запознала преди 5 мин.

Според мен туй девойче цялият си зрял живот живее с тази мисъл че е девств и това е повлияло на психиката и самочувствието й, едва ли е толкова смела да тръгне по клубове и да търси безразборен секс с който и да е, плюс тук някой спомена нещо относно визия, как изглеждала, друг предложи че може би си пада по жени и т. н това един зрял мъж с опит в секса бил е с много жени веднага ще разпознае девствено путе, и може да се отдръпне, не на всеки му допадат девственички. Според мен грешен съвет даваш.

18.   Разкажи ни повече за баща ти, той как ти е повлиял и влияе, какви добри и лоши примери си видяла от него. От поста ти оставаме с впечатление, че живееш само с майка си.

19.   Искам да станем гаджета