Споделена история от Други

Кой доставчик на телевизия да избера?
През март изтича договора. До тогава трябва да избера на кой доставчик на телевизия да мина. Спрях се на А1, Yettel или Телекабел. Като само новия арабски собственик на Yettel ме спира, защото имам опасения, че това може да повлияе на качеството им. Моля за съвет. Благодаря предварително.

Коментари

1.   От една година съм на телекабел и съм много доволен, а и цената е доста конкурентна.

2.   С две ръце съм за Телекабел (ако са само тези три оператора в района де). Иначе други качествени интернет оператори например са Кулбокс, Нетсърф, Асист, Нетуъркс, Комнет, Бергон и The Zone.

3.   Чувам много добри отзиви за Тракия кабел, а и няма да си обвързан с договор.

4.   Гледам си телевизия на компютъра. Вечер си пускаме филмчета или кабелна на големия ни ТВ монитор чрез кабел, който излъчва диркетно от компютъра на екрана. :) Не ползваме кабелна. За мен това е излишен разход (40 лв ни искаха предния път на месец), който си спестяваме така, и даже си имаме повече опции. Само интернет ползваме, но той е на локален доставчик и не е скъп. Не харесвам мобилните оператори.

5.   Нет 1.

6.   Спри да гледаш ТВ и започни да четеш книги. Това направих преди 4 години когато почнаха простотиите с ковид и не съжалявам за решението си.

7.   Питай съседи, приятели и познати, от кой са най-доволни?