Споделена история от Други

Войната между Пеевски и Радев
Здравейте, какво мислите за размяната на реплики между двамата? Има ли прав? Знаейки доста неща за Пеевски не му вярвам особено, но и Радев се оказа, че май никак не е стока. Радев винаги се поставя над парламента, което не е добре. Кажете Вие какво мислите?

Коментари

1.   Пеевски е ясен - майка му го е издигнала на времето, бизнесите му са с пари с неизяснен произход, 2013 щеше да става шеф на ДАНС(еквивалент на ФБР) без да е имал 1 ден стаж в тази сфера!

Хората много бързо забравиха кой е Пеевски и какви ги е дробил навремето.

Пеевски е американско прокси, държат го с ужасяващи компромати по закона 'Магнитски' и ако не изпълнява поръчките на посолството ще му изкарат кирливите ризи наяве и ще лежи в затвора много дълго време.

Радев никой не знае дали е проруски или проамерикански настроен, лавира, взема различни позиции, но е единствения политик в момента с над 60% лично одобрение.

2.   Ако знаеш НЕЩИЧКО за Пеевски, идеята, че може да му вярваш по-какъвто и да е начин, особен или не, просто нямаше да ти витае в главата.
Цялата работа е, че Радев почти сигурно ще направи собсвен политически проект и ако предходните президенстки избори, ако проучванията и настроенията в странта са индикатор - ще се представи изключително добре. Представлява екзистенциялна заплаха за всички партии в моемнта - затова има и нападки от всички страни. Ако Радев реши "да бори корупцията", Пеевски е главният каднидат, да бъде "оборе". Пеевски го знае, ДПС го знае, както и вискчи останали. В моемтна Пеевски си играе единствения полезен ход - да "очерня" Радев. Останалите партии, не подкрепят Пеевски директно, но нямат никакъв проблем, да се присъединят към очернянето. И така ще е още година-две - после не се знае - Я камилата, я камиларя, я нови политически сдружения.

3.   Абсолютно от никой в парламента не става за нищо и всичките са на същото ниво като въпросните индивиди в темата. Такива са българите като цяло, въпреки, че не знам Пеевски дали изобщо е българин щом е в ДПС. Бях пуснал тема, че за политици се съди по делата им, а не по думите. Златно правило е при подбора и подкрепата на политик, ако искате да се измъкне България от калта. Какво говорят и обещават и кой нападал вербално друг няма абсолютно никакво значение. Значение има само кой какво е направил реално. Цветанов прави страшно много акции с нахлуване с автомати в един през нощта докато спят индивидите, следователно е един от единиците политици които стават. Понеже за това какъв е един политик се съди по делата, а не по думите му. Какво са направили другите досега? Или едно голямо нищо или едно голямо деградиране на страната във всякакво отношение. А иначе са изприказвали тонове сладки приказки и внушения. Ама се извъртяха до един. Такива какво говорят само влиза през едното ухо и излиза през другото, като пуст звук. Даже не ги и гледам Радев и Пеевски, защото е губене на време.

4.   Комплексара Пеевски търси начин да си избива комплексите, затова търси видви личности, така е по забележим. Най обикновен свинчо си е, това се вижда, и вместо да си кротува, той като свиня само грухти. Радев няма друга възможност, освен да опита да направи партия и да опита да се намърда в политиката. Нинова уж го плюе, но Радев ще опита да обедини левите, а и много непартийни ще го подкрепят. Запада се разпада, нашите краварските подлоги нямат шанс, Тръмп не обича миризливи подлоги, свърши ерата на краварите.

5.   Постави се на мястото и на двамата и ще разбереш кой защо го прави, после сам ще осъзнаеш кой е прав и кой крив.
Пеевски го знаеш, Радев от близо година го подкопават, в България по принцип презитентите имат много малка власт и права, сега лишиха президентите да избират служебни правителства, още малко и президентите няма даимат никакви права или задъжения, Радев се бори длъжността президент въобще да съществува.

6.   Цялата история с Пеевски е комична. Човек откраднал толково много пари, че не знам откъде да почна. Американците го натиснаха и сега през ден говори против Русия. И това проработи. Простиха му всички грехове и още малко и герой ще стане.

7.   Няма "войни" между политици. Театър за пред публиката.

8.   Пеевски е много опасен за българската политика! Явно е, че всички са тотално корумпирани, но и толкова страхливи, за да допуснат влизането му в парламента. Той е удобна маша и параван за всичките им продажни действия. Ужасен съм.
Президентът... смело се опълчва на идиотщините с последни възможни средства и по ръба на закона. Свалям шапка за смелостта му! Много пъти вече рискува поста си в опит да спре продажните предателства на националните ни интереси. Дали изобщо ще направи партия, предстои да видим. Колко българи биха застанали зад него. Това е много любопитно. Сам мисля, че бих, въпреки пълните ми разочаровани от всички, на които съм имал неблагоразумието да повярвам, макар и за малко в някаква степен.
Факта, че е неудобен на всички, а всички са мръсници, ми звучи обнадеждаващо. Нали "врагът на моите врагове е мой приятел"... поне докато самият той не се превърне в мой враг.