Споделена история от Други

Не ми върви като летя със самолет
Веднъж бях в една страна в чужбина на работа. Първоначално нямаше директни полети от София и ползвах самолет до съседната страна и от там с автобус. Ами много хубаво ми беше, приятели, в работата ми вървеше. Но пуснаха директна самолетна линия от там до София. Дойдох си в България за лятото и като се върнах летях директно и всичко започна да пропада. Един от най-близките ми приятели там не премести в друга страна. На работа се появиха проблеми. Закриха няколко позиции, сред които и моята. С една дума всичко закуца. И аз забелязвам, че започвам да се чувствам зле и не харесвам местата на които летя със самолет. От всички почивки в чужбина винаги харесвам повече съседните държави, в които влизам с автобус или влак, и никога тези, до които летя със самолет.

Тя се сетих, че и първия път като летях със самолет имах проблеми в града до който летях.

Трети случай - в страна в която учих в чужбина имах много проблеми. До там вшнаги летях със самолет директно. Но един път реших да летя до Париж да го разгледам за един ден. На връщане бях с влак и чак тогава ми потръгна в тази страна и успях да завърша най-после. Преди това все нещо не вървеше.

И миналото лято пак така. Летях до Германия, но по-добре се чувствах в съседна на нея държава, до където пътувах с влака.

По-предната година пък летях до Атина като преди това бях на нашето море, но с кола. Ами в Атина се чувствах доста по-зле. А на морето ни си прекарах супер. Вече си мисля, че за да ми хареса някой град или държава трябва да летя до съседната, а до там да отида с автобус или влак. Или направо да си отида с кола, влак или автобус. Ако бяхме отишли до Германия или Гърция по земя с автобус или кола сто процента повече щяха да ми харесат.

Вече мисля, че за да се връщам в София ще използвам летището на Ниш и от там с автобус, защото от както летя в чужбина след всяко връщане на софийското летище все повече лош късмет имам. Ще пробвам и ще ви кажа дали е вярно това.

Но определено имам чувство, че летенето не ми носи късмет на мястото, на което кацам. Това е някаква мистика, но искам да попитам дали има хора, забелязали същото?

Коментари

1.   Няма никаква логика в твърдението ти.
Правиш връзки, които са характерни за нвкои психически нарушения.

2.   1 логика има, енергии съществуват, както и необясними неща. Аз имах едни кристали, които ми носеха късмет. Като ги носих с мен на самолета и спряха да ми носят късмет, даже ми донесоха лош късмет и трябваше да ги изхвърля в река.

3.   Внушава си простотии. А това "в чужбина" без споменаване на държавите е голяма простотия. Сакън да не кажеш, че ей сега всички ще разберат кой си и може да те открият.