Споделена история от Други

Какво мислите за всичките сезони на Ергенът до тук?
На мен като че ли най-много ми харесва първия сезон. Да, във втория имаше най-свестни момичета сякаш, но и в първия имаше такива, като например Ния-Косара, Деница, Радостина, Виктория Тасева (не гадната рускиня), Ева, Вероника, донякъде Марта.

Във втория усетих леко поевтиняване на продукцията като фонова музика, но поне визитките бяха на ниво. Но в третия сезон и визитките бият на евтино направени. Въобщо сякаш в този сезон, понеже се снима в Гърция, където може би е по-скъпо от колкото в Турция сякаш пестят от всичко друго. Фоновата музика третия сезон е много по-неприятна като избор, но тя и не се чува, много е глуха някак.

И някак държанието на хората вътре е като пародия, като нескопосаните актьори в София Ден и Нощ или Истински истории. В миналите два сезона поне се стараеха да играят ако играеха, изглеждаха доста по-искрени повечето. Като място, обстановка, заснемане и музика първия сезон най-много ми хареса, а и първият ерген Виктор се държеше доста добре с момите. Евгени на моменти беше злобен към някои от тях и темерутест. Сегашния ми е безличен, но самите моми, които са подбрали са там само за скандала и ефирното време, не се и преструват на заинтересовани повечето към него.

Не знам дали ще има 4-ти сезон. От втория насам не публикуват рейтингите, мисля, че на първия сезон беше най-висок рейтинга и от там насам все надолу. На мен лично ми писна от шоуто, а 2022 година първия сезон беше нещо наистина ново, различно.

Аз затова НЕ се радвам за завръщането на Биг Брадър, аман от едни и същи предавания които са излъчвани с години, изтъркват се.

Коментари

1.   Кво да го мислим.
Мислех че също се снима в Турция.
Момите хич не ги била, не знам Маги кой я излъга че е хубава.
Еми едно и също доскучава.
Някои жени са потресаващи

2.   Мисля че хората които го гледат имат прекалено много свободно време.

3.   За това трябва да благодариш на следните лица:
Мая Тодорова
Никола Тупарев
Радослав Тушев
Наум Шопов
Ваня Щерева (една от основните измислячки на смахнатия сценарий на предаване "Момъкът")

- Кифлоприземител

4.   Мисля, че трябва да го спрат, както игри на волята и всички подобни "реалити" простотии, промиващи мозъците на днешната младеж с извратени западНАЛИ "ценности".

5.   Не съм гледал нито един сезон на това шоу.
Ако реша да го гледам ще гледам авериканската версия.

6.   Идеята е оригинална, изпълнението, плачевно. Повечето кандидатки са скучни кифли. Клюкарят, злобеят и се държат като простачки. Не умеят един нормален разговор да завържат, само се превземат и говорят глупости и безинтересни неща. Винаги има една или две шантави, дето е ясно че не са наред жените, обаче са ги подбрали за сеира, да им се подиграват зрителите. Крайно неморално. И едно или две свестни момичета дето не им е мястото в такова долнопробно предаване.

7.   Тази година го гледам за пръв път. Младите са като оси. Такива злобни същества не съм предполагала, че може да има. Да не говоря колко зле изглеждат. Особено Барбара, Валерив и Габриела. Другите като се китосат могат и да минат за красиви. Надежда е най-красивата там. Ама май не търси кой знае колко мъж. Изглежда доста безразлична към ергена. Такива ли са младите, за които чичките тук мечтаят? Работя си от вкъщи и за щастие нямам контакт с по-малки от мен. Много е нелепо как казват на жени 5-6 години по-големи "дърти". Апрппо Надя - софтуерната инж. лъже за годините си. На 30 е

8.   Много е зле това предаване, но със сигурност сезон 1 беше най - добрият. Също така и Виктор от ергените за мен беше най - добър.
За тази Маги от сегашния сезон - супер неприятната жена със самочувствие до небето, без особено покритие.

9.   Пълна пародия.

10.   Мисля че този ще е последния... Първите два сезона имаха красиви кандидатки. Но сега или не са улучили ергена или просто това предаване вече не е примамливо за красивите или свестните жени и пропада. Както женените от пръв поглед преди няколко години...
За съжаление, сценария или рамката в която искат да вкарат предаването води до такива ефекти. Няма случайни неща, няма спонтанност. Всичко е замислено да бъде предвидимо още отначало. Нито една участничка там не е случайна. Всички са подбрани да са такива, каквито го виждате, с външния им вид и с характера им, с цел да създадат ситуции и интриги според очакванията. Но тоя сезон явно и разнообразието от кандидатки доста е намаляло. Прекалено много са татуираните, напомпаните и простите.

12.   Този сезон е по-зле от предходните. В първи и втори поне имаше по-нормални момичета. Тези, които сега дават са отвратителни- нито на външен вид стават, но са с огромно самочувствие, само интриги създават и поведението им е под всякаква критика.

13.   Ваня Щерева съсипа шоуто. В първи сезон тя не беше част от екипа на предаването и си личи. Беше най-качествено режисирано, заснето, изрязано и сглобено. И най-добре рекламира мястото, където беше заснето - град Фетие и околностите. Във втория сезон по-слабо показваха хубавите гледки на Бодрум, а ако се съди по този сезон остров Родос може да бъде пропуснат като дестинация за туризъм. Наистина само камънак и голи скали.

14.   Реалити като всяко друго. Натокани мадами търсят мъж. Всеки сезон има с корекции и всеки сезон българинът е много ужасен от това. Ужким. Такива жени се харесват и такива се ценят. Ама във фейса и навсякъде мъжете ги оплюват, привидно, защото нямат кинтите за тях.
В този сезон има по-простовати и пияни. Ама и това се търси.
Ергените имат отчаян и отегчен вид. Чакат някой да ги измъкне и да се свършва.

15.   Аз повече се чудя какви хора гледат тази и подобните ѝ глупости. Изгледах първи епизод на първи сезон с нечовешки усилия от моя страна, и приключих с тая тъпня.