Споделена история от Други

Онлифенс - четете!!!
Дали да си направя онлифенс в който да пускам снимки само на стъпалата си? Знам, че има много хора, които харесват такива неща - мен лично ме отвращава идеята за такъв фетиш, но знам че има хора които биха платили. Така хем не пускам голото си тяло, хем имам възможност за някакъв доход. Мнения?

Коментари

1.   Намери си читав начин да си изкарваш пари, стига мисли глупости. Толкова ли няма какво друго да работиш?

2.   Ами както искаш.

3.   Повечето жени не изкарват нищо от тия сайтчета... не си мисли, че ще пробиеш лесно. Реално конкуренцията ти прави всякакви извратени неща, трудно ще набереш фенове само със стъпала.

4.   То от краката се почва. Срам и позор.

Гаро

5.   Не става. Има хиляди безплатни снимки на крака. Кифлите в Инстаграм си ги публикуват безплатно. Отделно като напишеш "педикюри" в в чичко гугъл също ще ти излезат хиляди крачета. Много леко искаш да минеш. Чак такива балами и балъци няма. Или сваляш гащите в Онлифенс, или си намираш истинска работа. Аман от търсачи на лекото и мекото.

6.   Глупости, то ако така ставаше... За да не искаш да си пускаш тялото, значи е "грозно" или имаш недъг?

7.   Не съм в тази сфера, но звучи безопасно, така че давай. Само не се подлъгвай за по-сериозни неща, моля те.

8.   Щом те отвращава и ще го правиш само заради парите, няма да ти се получи. Ще ти проличи, че го правиш с неприязън и само колкото да отбиеш номера, което адски много отблъсква мъжете и убива възбудата им, следователно няма и да ти плащат. Трябва да ти идва искрено и отвътре, да имаш искрено и безкористно желание да задоволяваш мъжките потребности, а не само да си изтипосаш краката пред камерата и да кажеш "ето ми краката, хайде сега ми плащайте! ". Foot modeling си е цяла професия, призвание, не всяка жена е родена за това. Трябва си чувство, вътрешен усет за тия неща, да ти харесва вътрешно и да го правиш за удоволствие, а не по график и само, за да си покриеш сметките за ток.

9.   Напомням, че става въпрос не за основен, а за допълнителен доход. А що се отнася до това защо не искам да качвам голи снимки - предпочитам да избегна това да се превърна в онлайн проститутка. - авторката.

10.   Първо: Българките масово не се грижат за стъпалата си - факт! Така че ако искаш да си пускаш снимки трябва стъпалата ти да бъдат перфектни! Ако не са, не се захващай.
Второ: Щом изпитваш погнуса от такъв фетиш това ще си проличи по начина по който водиш профила си и постовете си. Нямаш ли желанието за такъв фетиш, да предизвикваш сетивата на мъжете с такъв фетиш, да ги предразплогаш, да ги "дразниш" няма да ти се получи. Само ще си изгубиш времето.

С две думи моето мнение е НЕ

11.   Пари от Онлифенс се правят с много по-интимни снимки- вагина, анус, гърди, секс, мастурбация итн.

12.   6, "грозни" тела няма!!! Има грозен начин на мислене.

13.   Нали знаеш-малкото камъче претуря каруцата.

14.   Супер добра идея.
Ще има хора да плащат за тези снимки. Чудесно.
Аз много харесвам стъпала.
Ако искаш даже може да се видим, ако си от София или района.
Мога да платя добре само за да ти лижа стъпалата.
Изглеждам доста добре.

15.   Прави каквото искаш, хората и без това ще те съдят, независимо дали си лош или добър, много време ми отне да го науча.
Доказваш се тук там, на работа, в дома и накрая какво, нищо, и бедните и богатите мъже си имат особености.
Никога не съм съдила ку*вите и про*титутките, въпреки, че съм била на мнение, че честно трябва да се печели, но честно казано с много работа, имаш доста стрес и дори да имаш някакви пари все тая, като не си оценен.
Винаги съм се стараела да съм перфектна във външен вид, облекло, дом, работа, явно точно това ми е грешката, че прекалено много ми пука така, че прави каквото ти е кеф и ако искаш даже се е*и за пари, нали няма да си им жена на тези, които ще те плюят, ку*вата не е жена на никого, те са си най-добре :)))
Не ме интересува дали е правилно или грешно това, явно като си добър, повече се е*ават с теб просто, тва е.

16.   Коментар 1, топ.

17.   Авторке, от Онлифенс печелят пари само разни знаменитости които по някакъв начин са успели да станат известни преди да си отворят профил в сайта. След като са си осигурили публика, тогава вече си правят профил в Онлифенс и техните фенове им стават последователи, ако щеш чисто и просто от любопитство да ги видят разголени.
Иначе как мислиш че става? Нали като си отвориш профил трябва да имаш събскрайбъри за да печелиш? Как ще ги събереш тия събскрайбъри ако предварително не те познават? Конкуренцията е голяма, десетки момичета се разгонват там, тъй че не си мисли че ще изкараш кой знае какво

19.   Здрастии, отново напомням че не става въпрос за основен и стабилен доход, ами допълнителен начин за изкарване на пари! - авторката

20.   Авторке, това е извращение!

И не е читав начин да се изкарват пари!

Насочи се към перспективна професия - примерно графичен дизайнер или уеб дизайнер, програмист... и ще изкарваш пари по честен и почтен начин - както е редно!

Ако нямаш сили за това - тогава се омъжи за човек, който се справя добре с живота, и ще имаш достатъчно средства!

Но имай предвид, че в живота много по-важни са духовните неща, отколкото материалните! Затова се замисли за тях и за Бога!

21.   Авторке, оставяме настрана моралната страна на нещата. За едни е проблем, за други не е.
Ще се опитам да ти покажа друга гледна точка на въпроса. Защо са опасни така наречените "лесни пари".
Играех покер в края на златната ера на тази игра онлайн, 2010-2011. Изкарвах над средната заплата за тогава, но така и не забогатях. Хора, започнали година две по-рано, бяха станали милионери. Беше наистина много лесно. В момента нито един от познатите ми от тогава не е прокопсал в живота.
Когато се появи далавера с лесни пари, в началото всичко е супер, изкарваме си и не си даваме зор. Но и другите не са глупави, накачулват се много хора на далаверата и в един момент не стига за всички. А ние сме свикнали на висок стандарт, живеем с нагласата, че тези пари едва ли не ни се полагат по право. Междувременно сме пропуснали да развием знания и умения в някоя профеисонална област или бизнес. И изведнъж доходите секват, ние оставаме с високи харчове, без доход и без умения как да изкарваме пари. И това има риск да срине психиката ни. Един от успешните покерджии даже свърши в клиника за лечение на наркотична зависимост.
Поради тази причина бягам и от криптото. При спекулациите за да спечеля аз, трябва някой друг да загуби. А далеч не съм най-умният на света и рано или късно някой ще вземе и моите пари.
И в Онли Фенс, има милиони млади момичета по света. Достатъчно дори за всички чикиджии. Ще изкараш някакви пари в началото, после ще увиснеш. Или ще остарееш и няма да си толкова атрактивна.
По-добре мисли в насока как да печелиш по нормален начин.

22.   от онлифенс хич не се печелят пари лесно, бачкане 24/7 си е и конкуренцията е жестока. Да изкарваш пари от акаунт е супер трудно и трябва повече бачкане, отколкото да се хванеш на регулярна работа, нищо, че отстрани изглежда, че някои има yotube канал и говори каквото му дойде на акъла.

23.   И мен тъкмо ме осени гениалната идея да си направя и аз ОФ и да си показвам мръсните чорапи. Мен самия не ми харесват особено но съм сигурен, че има извратеняци които са готови да плащат за да гледат мръсни чорапи. С чувство на изпълнен дълг и гордост от собествената си гениалност, отивам да избягам 5 км и да си наснимам краката и да се пенсионирам с парите които ще завалят.

24.   В света има милиони като теб. Точно за краката ти ще плаща някой да гледа. Как ги мислите такива глупости не знам.
25-ти аз мислех да пробвам с мръсни шушони. Все пак на много места по света не знаят що е то шушон и изглеждат по-оригинално от прости чорапи. Ама нА не мога да намеря ни един чифт в гардероба. Ще трябва да плета. Ама после ще завалят евраци от чужденците :D