Споделена история от Други

Подарък
Подарявали ли са ви почивка, екскурзия, бихте ли се зарадвали?
А, вие бихте ли подарили нещо такова?

Коментари

2.   Виж сега, първо имаше подобна тема тук! потърси я в търсачката!

Второ - подарък се подарява като се вземат предвид всички фактори:

1. Какви са ви взаимоотношенията: съпрузи ли сте? , гаджета ли сте, колеги ли сте?

2. Какво обича и харесва другият човек? - съобразяваш се с това и му подаряваш нещо, което го интересува - примерно, ако обича да чете: му подаряваш книга от любим за него автор, която няма...

3. Какви са твоите финансови възможности

4. Как се отнася човекът към подаръците? - има хора, които не обичат да им подаряват подаръци! - казват примерно, че им подаряват неща, които са им излишни и не им вършат работа!
Затова на такъв човек е по-добре да подариш едно цвете(ако е жена) и да й дадеш 20-50 лв да си купи нещо, което ще й свърши работа.

3.   Не са. Мъжът ми е стиснат и не би ми подарил. Ако имах възможност, щях да подаря без да се замислям.

4.   Остава хубав спомен от подаръка, приятно е.

5.   Категорично съм против да ми подаряват или да подарявам екскурзии. Никой не може да оцели правилното място и време къде иска да бъде друг човек в даден момент.

6.   Н 3, защо си с него? Наистина ми е интересно да разбера защо сте с такива мъже.

Ж

7.   6 повечето са такива, но малко късно го забелязваш, а ако не искаш много може и да не забележиш на време. Ако имате деца например защо да се разделяте?

9.   Н 7, не мисля така, тези неща се забелязват в началото по дребни детайли. Чувството за покровителство и грижа, вродено, поддържано и развивано във времето като натурален инстинкт в мъжът, няма как да не бъде забелязано, в това влизат и детайлите с които иска да направи жест, да зарадва жената до себе си.
В началото неща като да е кавалер, личи си когато е за в момента, но не е присъщо, друга тема е ако жената се самозалъгва.
Един от най сладките моменти, които още в началото на връзката ми, ми направиха силно впечатление беше когато се качих на невъзможни токчета за мен, за да бъда "по-по-най" за него, а докато стигнем от паркинга до ресторанта той си държеше ръката на сантиметри от кръста, без да ме маркира като собственост, но да ме хване ако залитна и избираше внимателно къде да стъпвам. Аз бях пълна пародия с въпросните токове, той го виждаше, но се ограничи дотам да ме пази да не се пребия и да симулира тройно салто от "възхищение" от "невероятната 'убавица".
Това е кавалер, мъжкар без комплекси и нужда да се бъзикне например, а ми пази самочувствието, оценява жертвата, която правя колкото и комична да е. Всичко това са онези задължителни неща, на които една жена трябва да обръща внимание.
Изглеждат дребни неща, но са основни за изводи за характера на човека. На връщане ме придружи до колата, замина нанякъде за около 10 мин и се върна с току- що купени спортни чехли на платформа (евтини, но толкова скъпи имайки предвид мисълта и жеста, нали и защото съм решила да съм висока него ден) за се разходим на едно красиво местенце.