Споделена история от Други

Симо Тека или Киро Брейка?
Здравейте, тук последните дни се разрази една драма в Ютуб около Историческият Парк и ми е интересно хората, които са запознати с цялата ситуация... какво ви е мнението? Кой лъже според вас? Взел ли е Киро Брейка пари от Ивелин?

Коментари

1.   Най-добре не гледай някакви прости селяндури в YouTube, а си отгледай собствен мозък и се научи да го ползваш. По-трудно е от това да се научиш да ползваш пишката, но с постоянство се получават нещата, пък и жените се впечатляват от такива неща, та може и пишката да почнеш да ползваш по-често.

2.   Не вярвам нито на Ивелин Михайлов, нито на Симон Милков, нито на Киро Брейка. Ивелин Михайлов се занимава с разпространение на проруска дезинформация и пропаганда. Симон Милков е против него, но и той те е цвете за мирисане. Спомням си, че Милков преди години беше катастрофирал пиян пред едно заведение във Велико Търново и го осъдиха. После някакво младо момче го осъди за побой. Доколкото знам и депутатът Явор Божанков го е осъдил за около 10000 лева за обиди във Фейсбук. Има съмнения, че Милков е платен от Борисов и Пеевски. Така че изобщо не се занимавам с такива отрепки като тях тримцата.

3.   Киро Брейка не взема пари за реклама и никога не е вземал пари за рекламиране на нещо. Човека печели от пейтриан където има верни абонати плащащи всеки месец, за да му гледат видеата. Аз лично не му плащат за видеата му - едно и също повтаря по 100 пъти.

4.   Кои са тия субекти с мафиотски прякори? ! Защо смяташ, че знаят нещо и трябва да ги слушаш?
Единият е сдухано чиче, което лафи на по чашка и плюе по екрана. Другият хич не го знам кой е.

5.   Господин Потник Лихваров-Сводник определено не ми вдъхва доверие и мирише на нечисто. Щом само от случайно изтървани му изказвания във видеа излиза, че е бил лихвар и сводник, а Симото във видео каза, че също е бил сянка на Митьо Пищова и се е мазнил на Карамански, то що ли за боклук е това, което е скритото.

7.   Не гледам подобни циркове, но веднъж ми се мярна нещо из тубата. Единственото, което мога да кажа, е, че се радвам, че две утайки се ядат взаимно. И двамата са изключително прости, отвратителни, токсични и подли същества, които са намерили почва за изява само благодарение на това, че масовката в България е като тях. Но съм почти сигурен, че го правят за рейтинг. Всички бг ютубъри си умират да се дракат с някого за рейтинг, а простите овце ги гледат и това харесват.

8.   Кирчо сводника се е карал с кого ли не - с Филип от Типично, с Любо Жечев, с Кольо Китаеца. Не ви ли светна, че всичко е за евтин рейтинг?

9.   Ако някога ми се прииска да гледам шутове, ще ида на увеселителен парк. Иначе хора които се правят на такива, не заслужават вниманието което толкова евтино им давате, по мистериозни за мен причини.