Споделена история от Секс и интимност

Ходили ли сте на жиголо?
Имате ли опит с жиголота? Ако да, споделете опита си, моля. Как изглеждат те и как се държат? Има ли наистина красиви мъже, които работят тази професия? Под "красиви" не визирам нацепени и напомпани батки с татуси, а наистина красиви, хубави мъже. Аз имам слабост към красиви мъже, и мога да бъда с такива и безплатно, дори сега се занимавам с 23-годишен красив, поляк, но искам да им се радвам постоянно и бих платила за това. Но не знам нивото на жиголотата в България какво е. Вие използвали ли сте някога услугите на такъв? Има ли свели, красиви жиголота?

Коментари

1.   Има всякакви, но главните им клиенти са мъже, няма нужда да спомагаш за разпространението на венерическите болести, така че си хвани един мъж, че заради такива овци като теб човек трябва да си прави изследвания преди да се реши на евентуален полов акт.

2.   И ние така, можем да сме с най-големите богини и супер красавици, ама накрая или си плащаме по 200 лв или половината са се хванали с тюлени с по 2 кг грим.
Иначе ако искаме можем да сме с най-яките мадами посъоянно. Ама просто нямаме желание.

3.   Сигурно има някой качествен такъв, но трябва да си приготвиш много пари. Аз ходя по проститутки редовно и съдейки от опита си, качествените мъже в този бранш сигурно могат да се преброят на пръстите на едната ръка. Качествените проститутки в цяла България са не повече от двадесет при цялото предлагане. Само за справка в Ало-то, където са обявите има 5 страници на раздел жиголо и 50 страници за проститутки. Колко от тези мислиш, че си струват, щом от всички проститутки едава мога да събера десетина, които си струват? По-точно имам три фаворитки при проститутките и за да си прекарам добре, се разделям със сума над хиляда лева. Но не ти пречи да опиташ. Важна е нагласата когато ползваш услугите на този бранш. Аз отивам с нагласата просто да се изхвърля и да си прекарам добре без никакви ангажименти. "Хубава жена" е просто филм и няма връзка с действителността. Щом някоя жена или мъж се занимва с това, значи или е толкова тъпа/тъп, че нищо друго не може да прави, или е човек, който няма никаква ценностна система, или прави страшно големи пари. Ама нали разбираш, че при последният тип ескорт и ти трябва да изваадиш големите пари. А от останалите два типа не можеш да очакваш да водите някакъв приятен разговор или нещо друго. В твоя случай "моме" ще намериш някой нацепен, който е кух на сто харлупи и прост на гъдулка, с голям хОй, който преди срещата с теб ще е изпил някой стимулант и ще те клати един час и това е. Ако търсиш това, опитай. Ако търсиш нещо повече, ще останеш разочарована.

5.   Пробвах веднъж. Не мога да кажа, че сексът беше нещо особено. Неприятно се ианенадах, че за анален секс ми поиска още толкова пари. ж. 52

6.   2, кой каза, че нямам желание? Аз мога да бъда и ходя само с красиви, поддържани мъже, и за разлика от теб го казвам без ирония.

7.   Тя авторката щото е много умна та има значение на какво жиголо ще попадне..

8.   Искам красиви мъже славянски тип - хубави, светли, високи. Или ако не е рус и със светли очи, пак да е много красив. В сайтовете за обяви видях 1-2-ма по-симпатични и пак не бяха нищо особено. Другите са обикновени чичовци и мъже за които не бих платила, та на мен ми пишат по-хубави мъже от тях. Не ми е за самия секс и някой да ме "изчука яко" - даже може да не правим секс, а просто да му се радвам и любувам на макс. В нормалните (незаплатени) отношения трябва да спазвам някакво по-нормално отношение от това как аз искам да се държа, за да се спазва нормална динамика на комуникацията и да изглеждам адекватно. А и много са ме наранявали. Искам чисти отношения, при които да си платя на някой наистина божествено красив мъж и да му се наслаждавам и да му духам. Къде освен в сайтовете мога да намеря някой такъв?

9.   6, не съм 2, ама няма логика в това, което казваш, което силно го поставя под съмнение. Това е все едно да мечтая за ферари, те да ми подаряват 100 ферарита, но аз да ги откажа всичките и да искам да си ги купя с пари. Ей така, понеже няколко милиона са ми излишни и съм решил да ги хвърля на боклука.

10.   Има обяви в Ало бг, можеш от там да харесаш някои и да пробваш, щом искаш това.

11.   До 6

Да бе, ти щото можеш да имаш всеки, та точно затова си в тоя сайт да питаш дали да ходиш на жиголо

12.   Ти ако си някоя поне средноизглеждаща би трябвало да нямаш проблем да си намериш някой за "ей така". Сама казваш че ти пишат мъже едва ли всички за грозни. Ако ти е такъв зор отиваш в някоя дискотека, обличаш се по провокативно и все някой ще закачи. Това жена да си плаща за секс при положение че повечето мъже ще те изчукат безплатно на драго сърце ми е меко казано странно :)

13.   И аз си мислех преди за такива мъже докато дъщеря ми не се омъжи. Забременя почти веднага и се наложи аз да "успокоявам " зет ми. Те и двамата нямаха нищо против а аз бях сама от доста време. Вече съм пенсионерка но не съм лишена от нищо в леглото. Живеем задружно вече много години

14.   11, не си проектирай твоите неща върху другите. Аз какво да направя, че си тъп, и не разбираш какво пиша? ! И да, в момента се занимавам с 23-годишен красив наполовина поляк, рус със сини очи, преди него съм ходила винаги с красиви и поддържани момчета. Съжалявам, ако ти не можеш да си позволиш да си с хубаво момиче.

16.   Номер 13, надявам се да споделиш цялата история в отделна публикация, ако е достоверна разбира се.

17.   До 14

Не скъпа, прекрасно разбирам всичко, което пишеш.
Просто не ти се връзвам на тъпотиите и глупостите. Явно и ти си толкова добра с мъжете щом висиш в сайт за помощ.
Знаеме ви всички тука излизате само с красавци, много сте богати и сте истински красавици... знаеме знаеме
Айде са отивай с русия поляк

19.   В коментар номер 8 съм обяснила защо бих прибягнала до такъв тип услуги. В нормални отношения не мога да си осъществя на 100% фантазии, които имам и да се държа по определен начин, както аз искам - там динамиката е друга. И повече на комплексирани индивиди, които са влезли в темата само да се дърлят, няма да се обяснявам аз с кого излизам и какво и с кого мога. Моля само хора с опит и познания в сферата да пишат.

Авторката

20.   А и много са ме наранявали. Искам чисти отношения, при които да си платя на някой наистина божествено красив мъж и да му се наслаждавам и да му духам. Къде освен в сайтовете мога да намеря някой такъв?

Не скъпа, не са те наранявали умишлено, просто си излизала както всяка друга само с боклуци.

21.   17 и 20, последната ми реплика към теб - По принцип сайта не е за "помощ", а за анонимно споделяне, от което всеки един човек, независимо закъсал, хубав, богат, беден или какъвто и да е - понякога би имал нужда.

22.   Аз съм жена и също като тебе се бях зачудила дали да пробвам и търсих дали има подходящи, но повечето, които видях не бяха красиви. После се замислих че ако даден мъж е наистина красив едва ли ще се занимава да става жиголо, ще си намира секс безплатно, а ако го прави за пари и е закъсал, ми се струва че благодарение на чара си ще си намери нещо друго да работи или ще си хване заможна жена. Ей така прекалено х7бав мъж да работи тази професия не ми се връзва попадаоа съм само на мъже най много на средно ниво даже под средното

23.   Автор(к)е (99% съм сигурна, че си мъж) типът мъже, които искаш, трудно ще срещнеш в България като жиголота.
Разходи се до съседни чужбини поне, ако можеш да си позволиш една седмица в Австрия или Германия, там ще намериш много и от всичко.

24.   Гола вода са тези от ало и другите сайтове. Всичко живо решило да изкарва лесни пари. Свършват за няма и 5 минути. На един му казах, че плащам за един час, а той свърши за 2 минути. Той като се изцепи "Че има ли мъже дето да не свършват след 5 минути? ".
Попитах един предварително, колко дълго чука, а той отговори 30 минути. Уж надарен, пък като го извади едно 12 сантиметрово и естествено свърши за няма и 5 минути. Понеже предварително попитах за времетраенето, след 15 минути го вдигна и вече издъжа 20 минути. Другите свършват, отиват да се мият в банята и срещата приключва. Плащаш за час, а дефакто е 10 минути цялата среща.

25.   24, то мани акта, ами аз не видях и един хубав мъж там. Според мен има логика красив, млад, с атлетично хубаво тяло мъж да предлага такива услуги, нали все пак трябва да носи наслада на сетивата и да е привлекателен. С единия полов член и клатенето само, не става. Чудно ми е дали има начин да открия руски/украински ескорт и дали в България има жиголо от такъв произход. Светлите и красиви мъже много ме възбуждат и провокират в мен емоции и чувства и нежност, каквито другите мъже не могат да провокират в мен.

26.   Много ми е забавно колко жалко изглеждат жените, които си търсят платен ебач. Как се чудят и маят а още не са и били.
Мъжете са истински тигри за сметка на това.
В подобна мъжка тема се разисква кои са добрите и струващите проститутки, моите мъжете са ебали 10 или 100 пъти. А разправят че на жените им било по лесно.
Смях в залата хахаа

27.   Кво да ти кажа аз не съм имал:=) мъж съм но ще ти дам Едип пример сама да си изградиш мнение купи си една баничка която е правилна изцяло на мъшина и си вземи една баничка която е правена изцяло ръчно и ще разбереш, че тази която е правена на машина няма душа...

28.   Жените лесно се влюбват, затова има толкова малко търсене на такива мъже, докато женските проститутки бол. Наистина, няма да е никак зле да има такива професионалисти, на които една жена примерно да си плати да я научи как да прави хубави свирки и такива неща, които наистина са необходими.

29.   Висок, рус и синеок!? Не трябва ли да е надарен, твърд и издръжлив мръсник!? Ще дефилирате ли на червения килим или ще се наслаждавате един час на мъжки ласки, внимание и аморален, див секс!?

30.   29, ако е грозен, к'ва наслада. Насладата е за всички сетива. Както вие искате красиви жени и проститутките да са красиви, и ние искаме красиви мъже!

31.   29, ти с грозни ли искаш да се любиш? Може да искаме да доминираме ние, може да искаме да ядем плодове и сметана от тялото на някой красавец, не шкембар.

32.   14 и подобни мнения, а вие какво предлагате ми е интересно? Казвате, че харесвате руси и синеоки мъже, а вие руси и синеоки като славянки ли сте? Защото ако сте някакви къдрави бърнести диви балканки е меко казано смешно да имате такива изисквания.

33.   32, а ти какво представляваш? Ти самият красив ли си, че искаш красиви и привлекателни проститутки и жени, с които да спиш? Значи вие може да искате красиви жени, а когато ние искаме красиви - "А ти самата какво предлагаааааш"... Едно и също... Със сигурност съм по-красива от теб, комплексарче.

P. S. И запомни: И жените имат право на вкус и избор.

34.   От 29 към 30 и 31. Кравата отива на бик по други причини! И не заблуждавайте аудиторията, че търсите красотата пред твърдия жезъл. Щели да доминират и един час ядене на ягоди със сметана на голия му пъп!? Само шампанското забравихте. И кой го подсигурява това? Много филми и все комедийни!