Споделена история от Други

Накъде
Иска ми се да отида някъде, не съм сигурна още къде. На екскурзия, ще съм сама, предпочитам да е с агенция. Препоръчайте ми хубаво място, което ви е харесало. Извън България, проблем ли е слабият английски или мога да пътувам навсякъде?

Коментари

1.   Куртя де Арджеш - стара столица на Влашко, чудесен град в Румъния с прекрасен манастир и древна църква - много красиво и благодатно място.

Друг вариант за Румъния е в град Яш, където са мощите на Света Петка.

Ако е в България - препоръчвам Асеновград и Бачковският манастир, или Рилският манастир. И двете са чудесни и благодатни места!

2.   Сама жена в днешна Европа, при това силно неорентирана... Не ти го препоръчвам. В България има достатъчно хубави места, особено откъм природа.

3.   До 2 точно сега е времето когато жена би могла и в Европа и извън Европа, сама да пътува.

4.   2 тя казва, че предпочита с агенция. С агенция и организирана група няма да е сама, защото постоянно има екскурзоводи, както и предводител.

Аз също съм пътувал сам, и въпреки, че съм мъж нито в Европа, нито в България повече ще тръгна сам на път. До едно Търново бих отишъл само с гадже или приятели, а ако няма с кого с туристическа агенция и организирана група.

Авторке, с тур агенция няма изобщо да ти се налага да общуваш с чужденци, това е най-хубавото да си с агенция и група - все има кой да превежда и да се занимава с намусените Европейци. Който обича комфорта, но няма компания с която да отиде най-добре да се довери на организирана екскурзия.

5.   Нали си с агенция, пътуват много сами и си се познават дори, на такава екскурзия едната жена се прибираме с нас и после след няколко дни заминаваше на друга екскурзия.

6.   Италия. Последно време екскурзиите там са доста бюджетни. Заслужава си.

7.   Кои агенции бихте препоръчали?