Попаднах на необикновен мъж. Как бихте постъпили?
Здравейте! Жена на 28 години съм и бих искала да потърся съвет от вас относно това, което ми се случи с един мъж последните дни. Той е на 30 г. Запознахме се с него на пикник, който беше организиран от наши общи приятели. Когато за пръв път си поговорихме, ми се стори много свестен... и все още ми се струва такъв. Не просто е свестен, ами и много добре образован, интелигентен, доктор по агрономия, университетски преподавател. Много ми допадна като човек, разговаряхме доста време, понеже стана така, че по едно време седнахме един до друг, и реално осъзнахме, че имаме много общи неща. И двамата на по-млада възраст сме тренирали лека атлетика, като се оказва, че сме били в един и същи клуб, но сме се разминали - той се е отказал, тъкмо когато аз съм започнала да тренирам. Така изведнъж за няколко часа станахме много близки и понеже много ми допадна като характер, но същевременно ми се стори леко притеснителен, реших да му поискам номера. Излязохме на среща, после на втора и в крайна сметка нещата се случиха. След като се отдадохме на ласки, ми предложи да прекараме вечерта у тях. Аз се съгласих и веднага отидохме в дома му. Взехме си по един душ, сладки приказки и накрая пристъпихме към кулминацията. Тъкмо когато започнахме да се събличаме, той ми призна, че никога не е правил секс. Стана ми много странно и за момент се озадачих, чудех се дали искам да продължа с него. Знам, че някои ще ме укорят, но все пак можете да разберете предразсъдъците ми. В крайна сметка правихме секс и както може би предполагате, всичко свърши за половин-една минута. Не ме интересуваше, че не ме е задоволил, знаех от момента, в който ми каза това, че първият ни секс няма да е нищо особено. После се гушкахме и целувахме, отдадохме се на романтика. Когато се събудих на другия ден обаче, го попитах каква е причината никога да не е правил секс досега и той ми отговори, че цял живот е учил и е искал да се развива, а от няколко години тотално се е посветил на научната си кариера и просто никога не е идвал момент да се отдаде на жена. Разбирам го, но все още ми е странно цялото това нещо и когато си тръгнах от тях, си помислих, че все пак не е много нормално да е девствен на тази възраст, каквито и високи кариерни цели да си е поставил. В крайна сметка толкова време да стои на сухо означава, че явно не е много сексуален, а и това въздържание е много нездравословно. Все пак още на 14 момчетата ги тресат здраво хормоните и ако не са започнали със сексуалния си живот, то поне се интересуват от порно, говорят си постоянно с приятели за момичета и това несъмнено им заема централно място в живота, заедно с ученето. Та не мога да повярвам как толкова време се е въздържал от секс, а може би не му е идвало и на ум за това, не знам. И се чудя дали наистина си заслужава да продължим заедно, при положение че явно си пада малко по-себецентричен, погълнат от кариерата си човек, а и сексът очевидно не е сред приоритетите му. За мен пък е сред важните неща в една връзка, въпреки че със сигурност не е най-важното. Какво бихте ме посъветвали? Искам само да кажа, че не ми е проблем самата му девственост и това, че първите пъти няма да са сполучливи и ще трябва да го уча известно време кое как, а това, че очевидно му е трудно да създава емоционална връзка, макар иначе да е много свестен, умен и начетен човек.

Коментари

1-50 от 51

1.   Ми ползвай го и го захвърли. То се е видяло, че искаш вървежен батка. Пред възможността да създадеш истинска връзка с читав човек, тебе те вълнува колко често ще те минава и опита му. Може да те притеснява само, че евентуално ще иска да пробва и с други жени, да навакса. А не дали по цели дни ще те въргаля.

2.   Не се е въздържал, няма здрав мъж, на когото да не му се прави секс. Просто не са му пускали.

3.   Начи един съвет към мъжете, никога, НИКОГА не казвайте: ми аз не съм правил секс. Дори и да се изложите винаги може да се оправдете, бях изморен, притесних се. В противен случай отваряте такива въпроси.
До авторката, ако ти харесва, кво ти пука. Ако го оставиш, ще го вземе друга.

4.   Това е история, писана от мъж. Ако е от жена, защо изобщо се занимаваш с такъв? С какво те впечатли този смотльо? Здрава и нацепена физика има ли? Татуси има ли? Брада има ли?

5.   Преподавателите не получават много.

6.   Абе жена ти добре ли си?

Вместо да се радваш и да благодариш на Бога, че си попаднала на девствен, чист, неопетнен човек - ти се вкарваш в някакви филми, че не било нормално!

Напротив - това е нормалното!

Нормалното е човек да има за пръв път интимен контакт едва след брака си!

А другото - да започнеш да водиш преди брака си полов живот и да си сменил n на брой партньори - ТОВА Е НЕНОРМАЛНО!

И пази този човек като зениците на очите си, защото това може да бъде твоят съпруг!

7.   Истината е, че само ти можеш да определиш. Ако чакаш от анонимни интернет философи да ти дадат правилната насока, може само да са грешни неща.

Но, аз съм на 30, мъж. И наистина на 14 и аз бях с тези хормони, порно, мастурбиране, но бях сам. Първата ми връзка и секс бях на 22-23, но да бяхме опитали 2 или 3 пъти. Обаче до него момент либидото ми взе да намаля и намаля. Разделих се с тогавашната ми приятелка по други причини. После минаха години пак сам, бях на 25-26 когато срещнах втората си приятелка и тогава вече придобих по-голям опит, но и насищане и в последствие либидото ми намаля и така от няколко пъти в седмицата, до веднъж на 2-3 месеца. И макар да съм сам вече над година, либидото ми все още не е така както се очаква.

Има много мъже с високо либидо дори на 50, и такива които искат по 2 пъти на ден, аз примерно два пъти на ден абсурд. Но има и такива, като мен и не сме малко, даже е доста често срещано явление с ниско либидо или с времето намаля.

8.   Като жена, която е попадала на кофти мъже, ще ти кажа следното: дай му шанс. Опознайте се един друг, тогава ще разбереш емоционално има ли място за теб. Според мен заслужават шанс отношенията. Иначе няма как да разбереш какво ще стане, без да пробваш.

9.   Я го остави и върви си намери някоя нацепена батка. Там поне няма да има изненади - секс, бременност, скандали, самотно майчинство, алкохолизъм и повредени деца. Всичко ще е наред.

10.   Цяла вечер сте имали пред вас и след тези гушкания и целувки той не успя ли да презареди пушката. За 30 годишен е нормално да повтори. С моята съпруга като гаджета за цяла вечер като ни се отдадеше възможност се прескачахме по 5-6 пъти. Ти си имала опит вече за разлика от него, не му ли намекна или помогна за още

11.   Докато Ви чета нездравословната салата от егоизъм, хедонизъм и предразсъдъци, тоест, че стоят преди това човек малко да по-разсъди, със собственият му разсъдък, доволно напомпана с новобългарщина и житейска философия от Висшата Школа на Константин, Тони Стораро и Киро Брейка, с ректори Глория, Кондьо и Азис, си мисля, че най-доброто което можете да направите, е да оставите тоя свестен пичага на мира, та дано си намери нещо свястно, което му и пожелавам, защото такива хора са национална ценност и е редно да се съберат със себеподобни, а не с прекариат. Обяснете му точно каквото Ви казах и се отдръпнете, а Вие си намерете някой, комуто секса и парите са с централна роля, така и Вашите тревоги, брожения и неспокойствие ще се успокоят. Като Ви избрули два пъти, както гладен циганин текезесарска круша и Ви покаже новата си немска бракма, купена с кредит на старо, с която ще отидете на две почивки в, Гърция, разбира се, не в България, всичко ще си дойде на мястото.

12.   Пореден факт, че жените незнаете какво искате... искате свестни, къде били свестните и като го намерите.... бил девствен.... ако не е девствен бил играч имал 20-50-100 бройки... е какво искаш ти в крайна сметка... със секса ще придобие опит за 1-2 месеца не е космическа наука... важно е да ти е добре с човека и да те уважава.... а и секса е до време.. няма цял живот да се клатите като зайци... всичко е преходно...

13.   Значи се колебаеш дали да отхвърлиш с лека ръка човек, когото харесваш, който е умен, забавен, държи на теб и т. н., само защото бил девствен? Всеки някога е бил и хората не са еднакви. Адски повърхностно е да разсъждаваш по този начин.

15.   Номер 6 - искрено ме разсмя. В коя епоха живееш, какъв секс едва след брака!? Ако се омъжиш и след брака разбереш, че мъжът ти е напълно импотентен, студен, гей, или просто чекиджия мастурбатор, или просто не може да те задоволява, какво ще го правиш? !
Авторката и светва червената лампичка, че тоя мъж не е таврязен и вероятно е така, не бих давал съвет да пренебрегне това, което очевидно интуицията и говори за тоя задръстеняк.

16.   Много мъже просто нямат достъп до жени и рядко се случват нещата лесно с някоя. Въобще не можеш да сравняваш себе си и жените с нас мъжете. Вие имате огромен достъп до мъже, всеки от който е склонен да легне с огромната част от вас още днес. Докато при нас нещата са обърнати на 180 градуса. Първо, че никоя не ни чука на вратата да ни моли да я изч*каме, второ, че достъпът ни до жени, които евентуално проявяват някакъв интерес към нас, е нищожен, даже много от мъжете въобще нямат нито една жена, която да мисли за тях в сексуален план.

Твоят човек те е излъгал, че причината да не е правил секс е кариерното му развитие. При нас мъжете сексът е пряко свързан с парите, донякъде с външния вид и големината на пениса. Ставал съм свидетел в общи чатове, когато някой се похвали с големия си пенис, жените веднага да му налитат и то обвързани жени. Мъжете с големи пишки си разпращат голи снимки на всевъзможни жени и момичета, знаейки, че това е сигурен начин да си намерят секс за отрицателно време. И наистина е така. Вие кълвете яко. Такива са някъде 5% от мъжете. Другите мъже са тези с пари и най-вече тези с парите от мама и тати. Вие жените не питате откъде са парите, а само се интересувате мъжът/момчето да ги има и вие да сте тези, които да ги харчите. Случаят с твоя приятел е точно такъв. Нямал е пари докато е студент, съответно не е спал с никоя, защото никоя не отива при мъж без пари. И като преподавател няма много и затова си седи човекът на сухо. Третия вид мъже са тези с "бруталната физика, татусите, прическата и още нещо... " - на хората от сайта вече им е омръзвало да го слушат. Това са батките, лошите момчета. Тук влизат и наркоманчетата и всякакви дегенерати, които по някаква причина стават интересни на жените. Дали защото устата непрекъснато им дрънка, дали защото са надрусани постоянно и измислят някакви простотии, които жените чудно защо смятат за интересни и "cool"! Тея с биричката в ръка, псувачите и футболните запалянковци не остават дълго без да наебат някоя, но ако е някой "не просто свестен, ами и много добре образован, интелигентен, доктор по агрономия, университетски преподавател" ще си седи на сухо не до 30, ами, докато не пукне и не се пресели на едно по-добро място.

Грешката е във вашето, женско огледало, авторке. В моя живот нещата са потвърждавали точно тези тенденции. Дори и уж най-свестните, скромните и духовните от вас, които са с "морал и принципи" в даден момент правят неща, които са присъщи на леките жени. Имах едно точно такова гадже, с което си пасвахме много. Трябваше да я чакам сумати месеци наред "за да стане готова", защото още беше девствена и най-накрая тръгна да се увърта около едно наркоманче, което реално нямаше нищо общо с нейния светоглед. После се хване с един мой приятел, с който аз ги запознах. Тук съм чел и други мъже да споделят много сходни истории за момичета/жени, от които никога не би се очаквало да постъпят зле. Уви, всички са такива. Та, тази моя връзка брои ли се за връзка? Имало е всичко друго но не и класически, стандартен секс. Сега аз като си хвана приятелка трябвали тази връзка да я пиша като бройка или не? А и няма ли някоя от вас жените да ме обезщети за всичко онова, което съм изтърпял, за да обуча това момиче на сексуална култура, защото то падаше от Марс и беше като девица, ма и в главата девица, която не беше виждала хуй и на снимка? Още никоя от вас не ме е компенсирала за вредните. За болезнените топки, които съм имал от това женско изчадие.

Мога да ти давам и други примери, но сега няма да си разказвам сексуалния живот. Ти ще направиш същата грешка да отхвърлиш един образован и свестен мъж, за да отидеш при дегенератите и крадците. Тея, които живея от далавери, източване на държавни и евро пари. Имаше някаква п*кла тука, която викаше как днешните млади мъже не ставали и били деградирали. Че кой ги направи такива? Това са вашите майки и всички жени на тяхната възраст, които са се хванали с тогавашния дегенерат и са му народили чавета. Да сте чули, че крушата не пада по-далеч от дървото? Или ще кажете, че майките ви и бащите ви са толкова свестни, а в отрочетата е проблемът? От калпаво семе, калпав плод се получава. И сега вие продължавате тази тенденция да развъждане най-големите отрепки. Може би, когато си народите момченца и когато пораснат, когато те се сблъскат с проблемния характер на бъдещите к*рвенца и няма да могат да си намерят жени до над 30-годишна възраст, тогава на сегашните жени ще започне да ви идва акъла в главите. Избирате все едни и същи мъже, които не са повече от 15-20% от мъжете, и си ги менкате. Забременяване от тях и после сами си гледате к*пелетата. Някоя ще каже, че те са по-мъжествени и имат по-хубаво гени от мене и как жените не бягали от хубавото... Хахаха. Само една куха лейка може да си вярва на тези обяснения.

Авторке, ти предполагам се имаш за поне средно интелигентна. Защо според теб този млад мъж с толкова положителни черти е стоял без секс досега? Хахахаа

17.   Пичове, ето ви нагледен пример как мислят жените. Ако нешо си мислите още за голямата любов, за това, че може да и признаете някакви неша, че има искрени и взаимни чувства, то избийте си всичките тия глупости от главата.
В момента, в който тя е разбрала, че не е бил с жена директно за нея не става за нищо. На такива им викат неможковци тука в сайта, да си знаете. Тя си иска селянина, лаладжията, който да е лъже и да я изчука, после да не и се обади изобщо.
А сега обърнете ролите и си представете съшата тема писана от мъж... щяха да наскачат като бесни върху него.

18.   Е, той явно не е имал приятелка, предполагам че в миналото много мъже не са правили секс на тази възраст, ако не са се оженили.
Аз на трета среща не се предлагам на мъже, първо изчаквам няколко месеца.
В една дълга връзка секса намалява, пък и няма гаранция че няма да има много желание.

19.   "не е много нормално да е девствен на тази възраст"

Моме, нека ти обясня какво е "нормално" в днешно време, особено в тая "държава". Жените (като теб), да обикалят батките които мислят само за това как изглеждат, и коя да изпраскат вечерта. А останалите мъже, които учат, бачкат, имат някаква култура, да седят на сухо. Това което не ти е казал директно... но за сметка на това ти го правиш...

Иначе да, човекът най-вероятно ще има проблеми в леглото, за което не е виновен той, а женския материал с който се налага да работим в тая държава. Намери си батка да те праска, и не се занимавай с него според мен. Лъжеше се, че имаш много общо с един интелигентен мъж. Най-малкото - какви житейски компромиси искате да направите. Явно той е направил компромис, вместо да ходи по жени, да учи и да се развива. Ти пък си направила компромис - по-добре тъп, ама отракан в леглото. Аз затова и винаги давам тоя съвет на мъжете - НИКОГА не се увличайте по една жена. Това пак е слабост на интелигентните хора. Никоя не е "специална", бъдете бройкаджии, защото и жените по такива мъже си падат. Ако се "пазите" за "специалната", изглеждате просто като загубеняк в нейните очи.

Ама е друго да го каже жена...

20.   Жена на 28 г. и мъж който й казва, че първия секс няма да е нещо особено, максимум една минута -- звучи нереално. От друга страна - не познавам човек, който да описва с такива детайли едновременно хормоните на момчетата на 14 г и същевременно вътрешния мир на мъж, бивш лекоатлет и настоящ агроном.... явно авторката е нещо повече от жена, тя е тънък психолог, естет и емоционален експерт. Моят съвет към нея е да приема хората такива каквито са и ако търси любовта да слуша сърцето си, а не някакви странни непознати, които пускат постове тук (като мен).
Мъж на 50 г.

21.   Възможно е да свършва бързо и да лъже, че няма опит за оправдание.

22.   Даваш му шанс и може да се получат нещата между вас.

23.   Взимай го ако те кефи. Моя мъж също не беше особено опитен като се събрахме, но после нещата се получиха добре. И да, той беше на 28 тогава и супер срамежлив и неумел, но компенсиращ с ентусиазъм. По-добре такъв от колкото женкар.

24.   До 4
Ти имаш някакви фетиши. Отиди и си направи татуси и си пусни брада и ще видиш, че пак никоя няма да те отрази

25.   Разбирам притесненията ти, но според мен със сигурност не е стоял девствен по собствено желание или защото не му е било приоритет, или му има нещо кой знае какво, а просто защото е бил от по-притеснителните и по-малко емоционалните младежи, което често е характерно за интелигентните и ученолюбивите хора. Той няма как да ти каже "бях мухльо и ме беше срам да заговоря момиче, макар че ми се ебеше и две не виждах", защото не звучи добре. Просто ти е казал някак по-меко нещата, за да не прозвучи зле.

Според мен просто му трябва да му се вдъхне увереност, да подходиш с малко повече търпение в началото и той ще се отчупи и ще се отпусне с времето. Знам, че е малко тегаво жена да учи мъж на такива неща, че и се иска някой по-опитен и уверен, но пък по-добре такъв, отколкото някой курвар, минал 100 квартални парцала. това изобщо не означава, че няма да е сексуален, нормално е да е спечен в началото и да се притеснява как жена би приела това. Сигурно доста пъти през годините го е мислил и се е чудил дали ще му дадат шанс.

Както се казва, това да му е проблема, това е нещо поправимо. Виж, ако е някой безотговорен курвар, свикнал да ебе на ляво и на дясно, това е много по-трудно поправимо. Според мен му дай шанс, пък той ако си е свестен, това със секса ще се оправи лесно. Не бързай да съдиш по такива елементарни неща. Да не стане на края да изтървеш питомното и да гониш дивото с някой опитен, но пълен идиот, който да ти стъжни живота.

26.   Искрено ти завиждам, авторке. Мъжът ми не е женкар, но е свръх сексуален. В началото бяхме млади, студенти, правехме секс между 2 и 4 пъти на ден всеки ден, но 10г. по-късно, работеща и с дете, аз нямам нито времето, нито желанието за тези изпълнения. Правим секс по 5-6 пъти седмично и въпреки това той ме упреква в асексуалност... Разбрах, че е започнал да ми изневерява. Сексът не бива да е всичко...
Та сега като чета разказа ти направо ти завиждам на късмета. В днешно време това е рядка находка. Той бързо ще се научи и ще задобрее, още повече, че досега просто не е знаел какво губи, вече ще му се услади и ще има желание. Правилно са ти писали, че не е правил секс, защото не са му пускали, а не защото не е искал. Нищо не пречи да пробваш. Звучи ми като началото на една романтична любовна история, която може да завърши с брак и деца :)
Успех!

27.   Здравей, авторке! И аз бях първата на моя мъж. Той го направи на 27 за първи път. Показа доста ентусиазъм и издръжливост. С времето се научи какво да прави. Пък ако решиш да продължите може да се обърнете към психолог, който е сексолог за да бъдете по-открити за това какво искате и развиете въображението си. Мисля, че е правилно да му дадеш шанс и наистина да го оцениш, защото свестни и отговорни мъже трудно се намират в днешно време.

28.   Ако го харесваш, дай му шанс, научи го на това, което знаеш и какво на теб ти харесва и с времето ще разбереш дали ще може да те задоволява и да имате дългосрочна връзка
Ж37

29.   Ако това е "необикновен мъж", чудя се какво ли е обикновен мъж за теб?
Намери един свестен и почна да се чудиш какъв кусур да му намериш, че да го зарежеш.
Ами опознай го първо!
Ама какво говоря и аз - най-добре питай по анонимните форуми, гледай на карти или му направи хороскоп. Всичко друго но само не и нещо, което изисква усилие или мозъчен напън.
И сега като се замисля - най-добре го остави! Не е за теб, само ще го развалиш. Тъкмо за следващата вече няма да е девствен и тя няма да изпада в такива дилеми. Ще помогнеш на себе си и на още двама!

30.   А аз пък се притеснявам за човека.

Кой знае какви бактерии и вируси си му предала.
Ти през годините може да си развила резистентност към по-слабите, но за него същите да не са толкова незначителни. А и ти сигурно вече си патила от венерически болести, имаш опит за какво да следиш, а онзи - ще го боли, ще има секрети и сигурно през ум няма да му мине да посети уролог за преглед. Ще се надява от само себе си да му мине - и я се случи, я проблемът станал по-сериозен.

31.   Говориш за него като за социален експеримент.
Никъде не личи тръпка, любов, възхищение…
Много странно!

Моят съпруг беше неопитен. Не съм му първата, но много беден опит. Аз пък преди него съм била с един.
В началото не ни се получаваха нещата. Я ела ни виж сега. Но бога ми никога не си помислих да го анализирам така. За мен той беше въплъщение на идеала ми. С голямо и добро сърце, забавен, готин, открит. Държеше се мъжката. Нямаше хък мък. И връзката ни стана много силна.. тази човешката. И това ме влюби. Външно ме привлече също.
И до днес, след 15 години брак и две деца съм влюбена в него. Той е моят герой. Е, понапълня малко, но и аз не съм, каквато бях. :)
Когато има любов, желание, разбиране, доверие… няма как сексът да е лош.

32.   Важно, че вече не е дествен, т. е. следваща няма да има твоите проблеми.
Така, че си направила едно добро за човечеството.
Поздравления!

33.   Айде бе, Айнщайн намерил време да се ожени и то два пъти, Опенхаймер и Нилс Бор намерили и деца имали, този агроном не намерил. Нещо не са му читави обясненията.
Може да е с нисък тестостерон. Или нещо на психична основа да има. Според мен добра връзка без хубав и за двамата секс няма. Може да е умен, начетен и пр. , но няма да си лягаш с дипломите и знанията му, нали?
Съветът ми е - за неща, които касаят твоя живот не питай и не приемай съвети от никого. Решавай си сама. Ако поживееш с този и нещо друго освен секса не е наред в него, че вземеш да пуснеш тема, тези същите, които сега те навиват да му дадеш шанс, ще кажат "Ти сама си го избрала, ти си виновна, да си видяла червените флагове и т. н. ".

35.   Меко казано е странен и не е добре да се пренебрегват червените флагове на женската интуиция.
Пробвай, поопознах го и то ще стане ясно дали е таврязен мъж, или е безполов евнух.
А може и той да се думка с мъже, отпред бил девствен, ама ти отзад провери ли го?

36.   26, как така хем не е женкар, хем ти изневерява? И как така си ОК с това? Само и само да те остави на мира ли? Не го разбирам това.

37.   Авторке,

виждаш ми се много свястна жена, попаднала на свестен човек. Ето какво ще ти споделя от личния ми опит.

И аз бях девствен до 27 години, но за разлика от твоя приятел, не се издадох пред жената, с която го направих за първи път. Естествено, и при мен актът трая минута-минута и нещо, но се опитах да я убедя, че е от притеснение и от това, че не съм го правил отдавна. Иначе не съм и мислел да й признавам, че съм девствен, напротив – поведението ми беше в другата крайност, на човек със самочувствие. Не знам дали ми повярва, но това не беше толкова важно.

Усещането да правиш секс за първи път (разбира се, от мъжка гледна точка, за женската не знам :-)) е странно, това е като първото отпускане на съединител (ако си шофьорка, ще ме разбереш) – не си наясно какво точно си направил, но по-скоро ти е харесало и искаш пак. Е, бях разочарован от себе си, но имах желание „да се поправя“ и още същия ден го направихме още няколко пъти. Бяхме сами няколко дни на хотел и беше супер, не сме бързали за никъде, не сме броели часове и т. н. Приятелката ми беше все по-доволна, защото аз ставах все по-добър…и по-издръжлив. От гледане на порно бях понаучил разни неща, които реших да пробвам с нея – френска любов и да я довършвам с пръсти. От тези двете тя беше възхитена, дори за последното се беше похвалила на сестра ми, аз щях да потъна в земята от срам. Иначе аз съм малко бързак и нервак, а тя беше спокойна натура – умееше да набляга на продължителността на акта, да ми доставя постепенно удоволствие, да ми предлага различни пози, да ми намекне, че изключително важна за нея е предиграта – а аз разбирам от намеци :-).

Без да сме правили разни характерни за порнофилм изпълнения (например, тя беше категорична, не е правила и няма да прави анален секс, но пък и аз не съм настоявал), всеки даде каквото може от себе си, за да получат нещата: аз – желание и старание, а тя – опит.
И аз съм бил зубър, и аз съм бил читанка цял живот. Даже като се замисля сега, по онова време работех в научен институт (от тези измислените, останали от соц-времето) и аз се занимавах с наука, и тогава исках да правя научна кариера. Но си търсех и приятелка, с която да правим секс, защото усещах, че нещо ми липсва. Тази жена я бях срещнал на късмет и бяхме много влюбени един в друг. Впоследствие се оказа, че не можем да живеем заедно, тъй като сме много различни и се разделихме. Но никога не съжалявам за страхотните мигове, които изживяхме заедно.

Какво мога да те посъветвам? Ами да говориш с твоя човек за секса, за интимността между вас. Тази тема е много важна и не го оставяй „да се измъкне“. Не е окей за теб ако е асексуален и не обича да прави секс. Ако ти обичаш да правиш секс, в такъв случай просто нямате бъдеще заедно, не се тормози да бъдеш във връзка с такъв човек. Научната кариера няма връзка с личния живот – той може да е невероятен експерт в своята специалност, но какво му пречи да се раздава и в леглото, ако те обича наистина? Аз за любимата жена съм готов да направя всичко, което би й доставило удоволствие.

Не оставяй лошата комуникация и неизговорените неща да съсипят връзката ви. Страхотно е, че имате много общи неща, но сексът е от изключителна важност при една връзка. Освен това…опитай се и ти да му доставиш максимално удоволствие, разбери какво обича в леглото, пробвайте различни неща. Може човекът още да не се е разчупил, да има нужда от малко време. Говорете си, гушкайте се, наблегнете на предиграта, може дори да гледате малко порно. Така де, науката и кариерата са едно, сексът друго. Не пречи да си добър и в двете.

Желая ви успех и късмет!
Очаквам да пишеш пак дали нещата са окей и дали сте останали заедно.

38.   До 17

Жена съм и пак, човек, шапка ти свалям за последното изречение.
Представих си как някой мъж ще пише: "Тя е девствена, да се занимавам ли?
Леле! Човекът ще е на седмото небе от кеф.
Аз късно го направих (на 22) и приятелят ми беше толкова щастлив. Нали.. леко притеснен, даже в началото не ми повярва, но... просто ей сега си спомням широката му усмивка, когато влезе в мен и осъзна, че е истина.

По-готини сте от нас. Много се извратиха повечето жени, много

40.   26 - И като се отрака този невероятният, задобрее и му се услади ще реши да види как е с други жени, да се разнообрази и да навакса изтърваното.

41.   Вместо да се радваш, че няма да ти лепне нещо! Студент по медицина съм и да ти кажа много от болестите дори няма симптоми. Толкова видове кондиломи по полов път има и доста по-късно разбираш, че си заразен. Човека не е могъл да си хване момиче, това е страшно трудно.

Полезен съвет: Всички жени се чудите от къде ми дойде и този цистит, предпишете ми ц*******цин. Истината е, че се получава основно от пероралната любов, в устната кухина на много от мъжете има бактерията Ешерихия Коли, която лесно преминава по късия женски пикочен канал към пикочния мехур. Решението е да практикувате пер ос любов под вода.

42.   Този мъж за тебе не е необикновен, а най обикновен.

45.   Остави ли го?

46.   Бих тичал да се изследвам за предадени полови болести, което бих препоръчал и на мъжа от иаторията.

47.   Много ми е интересно, че е университетски преподавател, а е девствен. Обикновенно университетските преподаватели са заобиколени от студентки и млади жени, които им се свалят и то доста. Странно е, че не му е допаднала никоя за токова време в университета.

48.   47, интересно ти е, защото си прекалено проста, за да го разбереш! НЕ, че не му е допаднала никоя, а просто ТОЙ не е допаднал на никоя от коврите. Той е искал, ама не е имал избор, защото никоя не му е разрешила достъп до влагалището си (жените държите целия контрол върху секса в днешно време, нищо не зависи от мъжете). Сега разясни ли ти се, или имаш нужда от още по-елементарно обяснение като за 1 клас?

49.   48 Много си злобен. Личи ти, че никоя жена не ти обръща внимание или пък тези, по които ти си падаш не те отразяват.

50.   49, може езика му да е груб, ама е прав човека.

51.   49, това ли беше единствената простотия, която можа да измислиш в своя защита? ! Все едни и същи заучени глупости дрънкате, като ви се каже истината в лицето, измислете нещо друго.

52.   Първата любов е най силна. Ако си му първата жена, много ще те цени, защото вече е разбрал колко трудно е да се намери жена. Едва ли ще му се чака още 30 години, докато намери втора. Така че ще държи на теб.

53.   Съгласна съм с 31. Щом има такова колебание в теб, значи не е истинска любов. По какво реши, че не може да създаде емоционална връзка?

Аз попаднах един път на подобен мъж. Завършваше докторантура. Беше на 29, аз тогава на 20. Работеше в банка и единственото за което мислеше, беше как да спести повече пари. Цепеше стотинката на две. Да изпие едно кафе навън беше прекалено скъпо. Живееше като пенсионер, искаше да седи само вкъщи и да чете. Не знам дали не е имал проблем с пиенето, той е от хората, които не пият дори една бира. Винаги отказваше да пие и тогава това ми се струваше странно.. Сега мисля, че може и да е бил такъв човек просто. Аз на 20 години, бях в университета и винаги с голяма компания нагоре-надолу... На 8 декември бяхме на екскурзия и той не пожела да дойде с нас..
Не стигнахме до секс, но мисля, че връзката не се получи заради куп различия между нас. Трябвало му е по-улегнала приятелка.

54.   Потентността на някои по-умни мъже се проявява във вложеното време за развитие. Абсолютно не е сигурно, че не е сексуален заради досегашната липса на секс. Със сигурност е закъснял в някои отношения, но това не значи, че е за захвърляне. Но така както пишеш май не разбираш тези неща, което може би означава и че не си за него. А може би и да е нормално да анализираш и да видиш всяка гледна точка. Нещата са прости, ако се чувстваш добре и го харесваш, просто пробвай за да няма после други теми!

55.   Красив ли е, това е важното? !

1-50 от 51