Споделена история от Други

Странните думи на моята съседка
Здравейте! Аз съм млад мъж на 21 години от провинцията и имам съседка, която е на 35 години, с която живеем в един блок. Преди време ѝ отворих входната врата на блока в който живеем заедно и тя ми каза нещо много странно за мен: “Сега ако можеше да отлючиш и вратата за вкъщи“ П. П. С. (Апартамента в който тя живее заедно с нейният съпруг) Не мога да цитирам на 100% точно нейните дми защо не ги помня! Според вас какво е имала предвид тя? Историята ми е напълно истинска!

Коментари

1.   Трябвало е да реагираш веднага. Сега ако пак има подобен момент, действай.

2.   Иска да те мине. На 31 си, не си бебе, сети се сам какво е искала да каже.

4.   Може и намек за е било, но не е сигурно, може би тогава да е била натоварена с торби или ключовете и да са били на дълбоко в чантата и и за това да го е казала на шега, че ще и е ок да има кой да и отвори и другата врата. Не винаги мъжете успяваме да преценим това намек ли е или не, в повечето случаи понеже ни се иска да е намек(а то всъщност не е) си въобразяваме, че е. Ако не си сигурен по- добре не се бутай между шамарите щом живее с мъжа си. Почакай виж как ще продължи комуникацията ви за напред и прецени внимателно.

5.   Пич и на мен ми се иска да опъна някоя милфка, обаче ако женицата е имала багаж няма нищо странно. Ако пък не е носила нищо, бих и пуснал лек намек под формата на шега. От там ако видиш че поддава я каниш на кафе, когато мъжът и го няма и действаш. Това бих го направил ако е симпатична, не някоя пълна.

6.   Имала е багаж най-вероятно и един вид е казала, че би било в помощ да ѝ отвориш и вратата на апартамента. Едва ли е било намек за секс или друго. Пошегувала се е с теб, опитала се е да води съседски разговор.

7.   Гладна кокошка просо сънува.
Изпуснал си момента и сега съжаляваш, така ли?
Няма за какво да съжаляваш. Просто си представи един ден ако имаш жена как ще се чувстваш, ако някой 21-годишен съсед ''й отвори вратата на апартамента''?

Може ние да го искаме сега, чак да съжаляваме, че изпуснахме момента, но на нас да не ни се случва, така ли?
А ако не е имала това предвид и изядеш един хубав шамар на прага? !

Щото аз така бих се разправила с такъв. За урок.

8.   О-о, имал съм подобен случй преди години, когато бях ерген! Женицата беше скромна, да не кажа невзрачна на външен вид, но затова пък се плющеше като за последно! Такъв кеф и такова раздаване от страна на жена никога преди, пък и след това не бях преживявал! Накрая бях започнал да се влюбвам даже... Добре че се откъснах навреме!
Беше няколко години по-възрастна от мен, а мъжът ѝ беше заминал на някакви специализации по чужбините за 4 години, като много рядко имаше възможност да се прибира. Имаха и малко момченце, което съм разхождал няколко пъти.
Та неведоми са пътищата Божий! :)

9.   Или е имала багаж и е трудно да рови за ключове в чантата, или бравата на апартамента й заяжда, затова се е пошегувала. Както казва номер 6 съседски разговор

10.   Не се чуди, аз съм на 34, но никога не бих погледнала 21 годишен сексуално. Не ти трябва да го мислиш

11.   Много порно гледаш приятел, милфките няма за какво да се чукат с лапетии

12.   Според мен си й симпатичен и затова се е пошегувала. Не мисля, че има нещо зад думите й. Повярвай ми, аз също съм бил на твое място, хормоните бушуват... при мен и в момента е така на 33, но вече подразбирам поведението на хората.
Радвайте се, че имате добре съседи. Не е малък "плюс".

13.   От автора: Благодаря на всички за коментарите!

14.   От автора: отново съм аз! А възможно ли е това да е било от нейна страна намек за секс? Тя е много красива и поддържана жена.