Споделена история от Секс и интимност

От 4 години не съм бил с жена
Здравейте на всички, които дойдоха да прочетат моята история!

След 3 месеца навършвам 25 и от 4 години нямам интимни взаимоотношения с жена.
Живея в София, имам собствено жилище, кола, добри месечни доходи, но от 4 години ме гони много лош късмет с жените. Тук не става въпрос, че ходя по срещи и просто не се получава, проблема е, че дори още преди да има среща аз бъда отрязван.
Всичко съм пробвал, чрез приятели, роднини, социални мрежи включително Тиндър (плащах по 80лв на месец, за да го ползвам), Елмаз и всички други сайтове.
През последните 4 години съм пробвал да изляза на среща с поне 30 момичета, но и 30-те просто ме отрязаха.
И сега малко кратко инфо за мен: Висок съм, сини очи, спортно тяло, мога да кажа, че изглеждам супер колкото и не скромно да звучи.
Както и да е все още съм сам, продължавам напред, но все още ме отрязват и нищо не се получава, за да изляза на среща.
Тук не искам съвети или съжаление, а хора които да споделят дали имат същия проблем, защото само те ще разберат колко е гадно да си самотен на тези години.

Коментари

1.   Аз съм на 24 и съм в същото положение. Разликата между мен и теб е че нямам нищо от изброените неща които си описал.
Следователно кой от двама ни е по-зле....

2.   Приятел, ще ти кажа нещо още по-гадно: да си самотен на моите години (почти 38 вече). Приятелската ми среда се свежда до 2-ма човека, с които излизаме да се видим веднъж на 3 месеца. Имам хоби, но и него го практикувам сам. Разделих се с приятелката ми преди 8-9 месеца, без работа съм, ако продължи още тази ситуация, ще зазкъсам и финансово, имам тежко болни роднини, изобщо животът ми е тръгнал по наклонена плоскост надолу със страшна сила. Пиша ти го, за да видиш, че има и по-лошо от твоето. Горе главата, млад си, продължавай да опитваш, все някога ще се получат нещата.

3.   Не мога да ти дам съвет, защото съм в същото положение даже по-зле. Аз съм на 23 г и още не съм имал гадже, ходил съм веднъж на проститутка да си направя сефтето. Също ползвам сайтовете, но не се получава. Иначе и аз изглеждам добре, тренирам, уча, работя. Не знам дали се дължи на това, че нямам така наречената компания от приятели (жени и мъже). Имам само един близък приятел и той е като нас...

4.   Още си млад. Някъде след 30 мъжът става атрактивен за жените. И при мен беше така. Гледай си кариерата, развивай хобита, непременно спортувай- фитнес, боен спорт. След 30 ще ги плющиш като за световно.

5.   Според мен, синеочко се целиш в момичета, които са прекалено висока летва за теб. Търси нещо средно... явно сините ти очи и спортното ти тяло не ти помагат. Ако и средно/ниско ниво момичета те режат, значи умствено нещо си изостанал (без да се обиждаш, просто предполагам).

6.   Пробвай с мъж.

7.   Колкото и супер да изглеждаш, явно не е достатъчно. Ориентирай се да си хванеш сериозна връзка, защото явно никоя няма да ти се навие иначе, щом като 30 поредни те режат. По соц мрежите е лесно да си намериш някоя - добавяш стотици жени в инстаграм и фейсбук, пращаш снимки, ако нямаш качени, пускаш някакви лафчета за начало на разговор или направо и казваш, че я харесваш в чата, каниш на срещи и така. Все една ще се навие. И не давай пари за приложения, там са предимно курветини и загуба на време, дебели и с деца.
Ако не ти провърви онлайн, запиши се на народни танци или латино танци, предимно жени ходят по подобни клубове

8.   Аз също съм сама и не съм имала късмета да срещна мъж, с който поне да мога да водя приятен разговор( по - голяма съм от теб). Като чета тук в сайта преобладават две групи хора- обвързани с проблемни отношения или необвързани и нещастни от това, че са сами.
Рядко попадам на тема, в която някой е доволен от партньора си.
Интересното при тебе, че се описваш като хубав мъж и въпреки това нямаш успех. Дали тази хубост не кара жените да се отказват от среща с теб?

9.   Е със сигурност има, ако това те успокоява. Но без съвести от страничен наблюдател не знам как ще си решиш проблема. Аз бих бил отворен за съвети или поне бих чел по темата. Сега в нета е пълно с информация, иначе ще си седиш още 44 години без жена.

10.   Брат, 21 всичко се върти с пари. Има хубави жени в алото и от тях ще се удовлетвориш напълно., а пък и излиза по-евтино. Аз не съм го правил от края на лятото миналата година и ми е все. Плюсовете са, че нямаш желание за секс, м!

11.   8. Право в десетката с реторичният ти въпрос.

12.   7. Все още не съм пробвал с латино танците

13.   5. Напротив винаги съм харесвал скромни момичета с естествена красота. Нямам високи изисквания.

14.   2. Не знам какво да ти кажа.
Първи път с проститутка, това наистина е гадно поне за мен.
Имай предвид, че нашето поколение е много сбъркано.
Хората просто забравиха да комуникират очи в очи.
Всичко вече се случва онлайн.
Истината е, че затъпяхме от тия социални мрежи и все по зле ще става. На едни им върви, на други не. Явно всеки трябва да си мине по неговия път и неговата съдба.

15.   За психолог си. За да отказват 30 момичета, нещо в комуникацията куца много сериозно! Налиташ директно на секс ли?
Нека си говорим откровено. Защото и темата така започва- липса на секс. Не на връзка, любов, а секс!
Ало! Ние (нормалните жени) не сме секс кукли!
Това да е ясно на всички мъже.
Нещо като безплатна проститутка ако търсиш, явно я търсиш сред НЕпроститутките. Естествено, че ще те отрежат!

Няма да забравя как един господин веднъж, съсед по седалка в автобуса, директно, без да ми знае името, ми предложи връзка и секс. Щях да падна. И при това му казвам, че имам семейство. Такава наглост видях за пръв и последен път (надявам се) в живота си! Да вметна- нормална жена съм, не такава с предизвикателно облекло или външност (грим, къси поли и прочие).
Един нормален мъж никога не би подходил по толкова елементарен начин.
Та в този ред на мисли... Тук всеки може да се опише в най-добра светлина, лошото е, че не се вижда отстрани какъв е в очите на другите.

16.   А стига бе! Нямаш една колежка, една съседка, позната от фитнес-зала или клуб по танци, дори и сред по-възрастните, ако се налага?
Толкова закъсали женици има, особено след 35...

17.   Подкрерям номер 4, във форума е пълно с мъже между 20 и 30 които се жалват че не правят секс. Има и много статистики, даже голям процент мъже от 18 до 25 са девствени. Ако много ти се прави секс иди на платена.

18.   Като си висок, имаш жилище и кола, смяташ, че всички са длъжни да ти припадат в краката ли? Колкото и материални неща да имаш, колкото и добре да изглеждаш на външен вид, ако си един смотльо, няма да имаш успех. На първо място трябва да бъдеш мъж, да имаш истинска самоувереност, която ти идва отвътре заради самия теб. Трябва като кажеш нещо, че ще го направиш, да го направиш. Да се чувстват сигурни и защитени с теб. Това с имоти, коли, и че си висок, не става. Вижда се, че имаш дълбоки комплекси, които няма как да скриеш и жените го усещат.

19.   18. В днешно време това се гледа и е неизменна част от живота. Дал съм го като пример, не да избивам комплекси, а да покажа, че всичко ми е наред.

20.   Ако нямаш татуси, брада и готина прическа нямаш никакъв шанс

21.   19, Ами очевидно е, че доста неща не са ти наред. Иначе нямаше изобщо да го има тоя пост.

22.   Автор е, от изброените неща (всичко ок там) липсват две много важни--хигиена и комуникация. Как и с тях?
Имах съсед че в тийн годините ми, много красиво момче, умно, възпитано, но постоянно миришеше на отвратително. Предполагам, че беше болен от нещо защото (предполагам умишлено за да видят и другите) излизаше току-що изкъпан, с мокра коса и пак миришеше.
Аз и едно момче бяхме единствените му приятели докато още живееха там.
Иначе и за нормалната хигиена питам, всеки ден къпане, лятото до няколко пъти душ?
А как комуникира с момичетата, които сваляш?

23.   Жените не са ти безплатни проститутки, плати си на такава. Аз като жена, също бих платила на жиголо, ако исках, не да се оплаквам колко ми е самотно, че никой не връзва

24.   19 - Като ти е всичко наред, за какво я пускаш тази тема? Съчувствието и историите на такива като теб няма да ти помогне, няма да ти докара жена в леглото.
Права е 15 -Ти не търсиш любов, връзка, ти искаш секс. Ами търси го при тези, които продават секс.

25.   Щом не сте се видяли значи е по добре... в смисъл даже и да се видите не е гаранция. Елементарно е, жените имат инстинкт, както и мъжете. Щом не сте се видяли значи няма химия. Една жена ако иска да те види ще го измисли. В един момент ще се появи... Добре е обаче да си вярваш. Ако имаш нервно поведение и излъчваш енергия на мъж който е отрязан 30 пъти то е много вероятно да те отрежат и 31ви път... И по принцип трябва да поработиш малко със себе си, защото явно нещо ги отблъсква. 30/30 не е малко. Между другото аз като бях на 25 живота ми беше пълен гърмеж, във Варна, имах си няколко приятелки даже се е налагало да ги лъжа и ала бала... Сега съм на 34 горе долу в същата ситуация обаче защото съм в чужбина и се е случвало да ме режат след като кажа, че съм от България и като цяло социалния живот малко куца. Или пък като кажа на някоя в България, че съм на 1600км и чао. Всяка жена си има някакви нейни минимуми, който са решаващи и така на следващия...

26.   Споко аз съм на 41 и никога не съм имал отношения с жена. Ти поне изглеждаш добре, ако е истина. Аз съм нисък и плешив, имам някакво тяло, защото от 13 годишен не спирам да тренирам бойни спортове, фитнес, крос фит, плуване и пак съм невидим за жените. Обаче 30 жени никога не съм заговарял през живота си, май и 10 не съм. Много ми е гадно да ме режат закопавал съм се в земята от срам. Веднъж ме отряза една, която 2 дена преди това ме зяпаше непрекъснато и след този случай 7 години не заговорих жена колкото и да са ме гледали. Колкото до секса, всичкия секс който съм правил е точно 10 пъти с улични проститутки. От последната просто бях отвратен и си обещах повече да не ходя, тя ми каза повече да не съм минал при нея. Така споко ти си си много добре.

27.   А всъщност какви жени харесваш? (в по-подробно описание) Когато общуваш с тях, на какви теми си говорите, колко често? Какво им споделяш ти? Съответно какво ти споделят те? Има ли поне наченки на тръпка? Според теб изглеждаш ли сериозен в техните очи? Наясно ли си какво точно искаш да постигнеш в живота?

28.   До 8 - ще се сетиш какви да влизат? Мислиш ли че някой доволен от живота си ще кисне в нета или ще си избира човек по тиндър/фейсбук/инстаграм и т. н. тъпотии. Всички които са в нета са нещастни и то другите са им виновни винаги. Те са супер ама другите нали. Жените били курви мъжете не знам какви били - нагли искащи само секс и т. н.
Ми оправяйте се. Мъжете масово не ставате - не знаете как да задоволявате жените нито сексуално нито с приказки но нищо де продължавайте с тъпите лафове - "ми човек по добре платена кво се занимаваш по евтино излиза" Не излиза просто че не знаете какво да правите с жените. Но нищо продължавайте с порното и платените и оставете жените на нас които знаем какво да ги правим ;)

До автора преосмисли си начина на комуникация разшири си социалната среда след като имаш пари имаш възможности да си разширяваш социалната среда. Не се дръж като загорял (което не значи да не правиш сексуални намеци) И не се занимавай с интернет приказки/запознанства. Само наживо. Това ако искаш съвет понеже си писал че не търсиш. Ако не ти трябват съвети давай все така ;)

Kjetil-Vidar Haraldstad

29.   Иди на някакви социални мероприятия като танци, езиков курс или нещо такова, намери си някоя по-възрастн дето търси секс и компенаирай с нея, докато добиеш увереност и си намериш твое си момиче. За да не се класираш явно има нещо в теб, което не е наред. Трябва да си чистоплътен, спретнат, усмихнат, позитивен и дружелюбен. Успех!

30.   Пробвай фейсбук запознанства! :)

31.   Аз съм на 33 и все още не съм спал с жена. Попитай ме мен...
Онзи ден изтръгнах стойката за кърпата в банята в момент на "слабост".

32.   Авторе, явно изглеждш много закъсал. Такива мъже, колкото и да са хубави, плашат нормалните жени. Не зная как ги каниш на срещи и те отрязват. Ще ти дам съвет. Карай го по-леко. Много по-леко. Първо идва запознанството с една жена. След това следва някакъв общ интерес, където е момента да я поканиш небрежно на дневно кафе. На кафе през деня, по светло. Кафето е нещото, което е необвързващо и се случва между приятели, бизнес партньори, между познати и в никакъв случай не представлява покана за обвързване. Жените обикновено приемат поканата, защото се чувстват спокойни, най-вече че винаги могат да ти откажат задълбочване на отношенията и да се направят на ударени. Нали не са приели да излязат на среща с теб, а само на неангажиращо кафе. На всеки един етап от описаните, трябва да си паснете и да накараш жената да се чувства спокойна, както и да я убедиш, че не си закъсал и я искаш на всяка цена. И след няколко кафета, ако се харесвате, идва моментът на вечерна среща. Вечерната среща не предполага последващ секс. Просто с поканата на вечерна среща показваш на жената, че искаш да задълбочите отношенията си. По никакъв начин не трябва да я пришпорваш за интимност. На раздяла при първа среща, ако тя не ти покаже, че го иска, не я целувай дори. Просто я прегърни за чао. Прегръдката е също нещо неангажиращо. Прегръщат се приятели, познати, роднини - нещо като поканата на кафе. Много е тънък моментът, кога да я целунеш. Целунеш, не да и се обясняваш, че я харесваш и искаш да прекараш живота си с нея и други глупости. Просто трябва да усетиш момента, в който трябва да го направиш. Изпуснеш ли го, минаваш във френд зоната, а от там няма излизане. Как да разбереш, че ти е навита и има интерес към теб. Разбери кога е най-натоварена и изморена и точно тогава я покани да излезете на кафе. Има три варианта. Ако се съгласи, значи ти е много навита. Ако ти откаже, но ти предложи алтернатива, например на другия ден или през уикенда, когато е по-свободна, значи има интерес към теб. Ако ти откаже и не ти предложи да го направите когато е по-свободна, значи почти няма интерес. Запомни, че в природата жената избира, ти просто създаваш обстоятелствата. Но и друго запомни, че ако изпуснеш момента, така както те е харесала, така губи интерес към теб. И нещо много важно. Една жена трябва с теб да се чувства спокойна и да я накараш да се усмихва и на моменти да се смее. Това не значи да си умрял съвестен тип, който се прави на палячо. По-скоро да си доброто "лошо момче" с чувство за хумор. Нещо като Джеймс Бонд. И друго запомни, че една жена може да ти прости много неща, но скуката никога. Всичко това минава при свестните жени. При кифлите и курветините, ако търсиш такива, има друга наука. Там не е важно колко имаш, а по-скоро колко си склонен да пожертваш за нея. Това последното ако си го разтълкуваш, ще разбереш защо далеч по-бедни от теб успяват да пробият при разни курветини. Айде, че стана много дълго. Успех.

33.   32, при красивите мъже френдзона няма. Жените им се пледлагат сами, без срещи и ангажименти, без "уцелване на момента" и такива глупости. Иска ли те жената, край. Нейн си. Няма нужда от усилия. Не те ли иска жената, пак край. Нищо не можеш да направиш. НЕ ЗАВИСИ ОТ ТЕБ. Жената избира.

35.   Е, пак добре. Аз съм вече на 41 и не съм бил с жена от 6 години. Като гледам и няма и изгледи да имам жена. Онзи ден срещнах една, която ме режеше брутално когато я канех на срещи. Сега когато е разведена с дете не се надува толкова. Даже ме поздрави. Аз обаче я подминах.

36.   Най-вероятно си типажа Смотан. То не на всеки се отдава да е лошото момче, но поне малко от малко се старай да си такъв. Това значи да имаш самочувствие и увереност, да не си прилепчив, нещата, които приказваш да са адекватни, а не да умираш от притеснение, да ги уморяваш от скука итн.
Иначе всичко, което изброи, е супер. Топ си, но явно има нещо в общуването, което ти липсва.

37.   Аз имам един колега, който е самотен и се чуди защо никоя яка мацка не му връзва. Ходи даже на проститутки. Има високо мнение за себе си и е отрязал бившето си гадже - изглеждала супер зле и се държала гадно.
Накрая какво се оказа? Първо, той прилича на пенсионер, защото има шкембенце и е плешив и лошо тяло, не спортува. Носи и очила. Второ, бившата му въобще не е толко зле както я описа. Хубава е, не е грозна, просто е неподдържана, на това лесно се променя. Третооо тия мацки, към които се стреми, освен на милионер, не знам на като биха обърнали внимание, а той няма много пари.
Въобще…. Имате доста нереалистична преценка за себе си мъжете…. Тези, които ви харесват, това ви е реалното ниво.

39.   32, такива неща си написал, че на човек може да му призлее, само докато те чете. Ако трябва да го и изживее е по-добре да си махне топките, които ще му станат кърваволилави от чакане някаква пача да му пусне. То и затова си има проститутки и к*рви. Ще се правиш на клоун някоя да те одобри. Тея пикли, където ги виждам по улицата не могат да ми стъпят на малкия пръст. Тя щяла да ме избира! "Тя" е една обикновена дрисла, в по-голямата си част една необуздана, провинциална панелкаджийка, която няма почти никаква друга стойност от тази за разплод и жена за утоляване на мъжките страсти. А ти ми направи списък сякаш ще ходя да свалям Афродита. Българката е най-долна класа жена. Това е шкартото на женското царство на земята. А ти си тръгнал да ми я превъзнасяш.

И точно в потвърждение на моите думи идват и коментарите на женската напаст, която се е помислила за компетентна да коментира по темата. Няма да се принизя до там, че да споменавам номерата им. Те са по-отвратителни и от кравите в нечий обор, защото не само, че не допринасят за обществото, но вредят! По-голям консуматор и от там природен вредител от жената няма! Нека някой ме обори.

40.   35, ако само " да бъдеш с жена " е целта ти, трудно ще привлечеш.
Целта на общуването не е само секс, той трябва да е резултат от това че има привличаме, не защото " той не е правил секс, нека да му помогна да се почувства добре.
И като не я поздрави, по - добре ли ти стана?

41.   До 40 Със сигурност не ми стана зле. Зле ми беше когато я канех на среща, а тя ме режеше изключително грубо. Защо трябва сега да ѝ обръщам някакво внимание? И не, не търся само секс. Ако исках само това щях да ѝ отвърна, да опитам да я заговоря и да се пробвам да я преметна. Аз не искам това, а тя повярвай ми е страшно натурално красива жена. На 36 години е с лице на ученичка. Няма едно петънце по кожата. Не се маже с фон дьо тен и, яки гримове и червила. Като облече рокля такава стойка вади, че не мога да ти опиша. Зъбите ѝ са подредени като мъниста. Няма абсолютно никакви силикони, хиалурони и тем подобни.

43.   41, това е жена за милионер. Ти заслужаваш ли такава? Ето затова те е режела-не си на нивото й, чисто генетично, а и не компенсираш с финанси.