Споделена история от Секс и интимност

Не ме задоволява - как да разрешим проблема
Жена на 27 години съм сигурно ще ме линчувате след споделяне на проблема, но пък да си опитам късмета, както се казва.

От 4 месеца имам нов приятел на 29 години е, всичко е супер, освен секса куца ни, той си има негов си стил на чукане така да се каже пък на мен не ми допада изобщо.
Много му хареса бавно да го прави единствено се забързва, като ще свършва, ама това бавно чукане все едно с ленивец съм си легнала.
В началото си мислех, че това ще временно, докато се напаснем е да, ама не... Говори ли сме по този въпрос, обаче той не ме разбира като че ли и си продължава както си знае. За да стане както на мен ми харесва буквално трябва да му давам насоки... направи това, направи онова.... че даже имаше един случай така казвам му, че искам по бързо и съответно спрях да говоря, за да се насладя на момента и той спря и ме попита сега какво да прави и защото не съм му отговорила
затова спрял....

Реших да пробвам да експериментирам да го направим навън, за да е на бързо. Първо беше убеждения от моя страна той се дърпа не та не, накрая се съгласи, обаче пак така бавничко абе пълен провал.
В любовната игра е супер, обаче до там....
Мен това бавно чукане хич не ми доставя удоволствие буквално само усещам, как влиза и излиза и нищо повече....
Всеки си има вкус и предпочитания това ми е ясно, но не мога да се примиря в това отношение.

Почвам да се чудя да не се окаже, че съм му първата то такова чудо до сега не съм срещала.... Споделял ми е че преди мен е имал само 6 приятелки, но защото е по срамежлив, което пък е много странно, защото визуално е супер съчетано с характера.... ама в секса никакъв го няма.

Коментари

1.   Това е проблем спор няма. Който каквото да говори, сексът си е много важна част от връзката. Сега да гадаем дали си му първата, или не... няма смисъл. Въпросът е да намерим някакво решение. Моят съвет е да дадеш шанс на момчето. Ти трябва да започнеш да доминираш в леглото, но не като му казваш какво да прави, ами да прочетеш нещо по темата. Аз веднага намирам нещо интересно, например "5 секс пози, когато тя иска да доминира". Като това е временен вариант, поне докато се научи как се прави. Явно не му е сила, не знам.
Друго нещо се сещам. Издавай звуци, но не се увличай! И то само когато ти е хубаво, като не ти е хубаво си мълчи. Идеята ми е да започне да се досеща кога ти е хубаво и евентуално следващите пъти да набляга на тази част.
В краен случай ако не става работата, го разкарвай и така... Ти не си му учителка, а и то едно нещо като не ти се отдава, как да си добър в него? Нека да видим и другите какви съвети ще дадат, но по всичко личи, че сексът е важен за теб, в което няма нищо лошо. Успех ти желая.

М30

2.   Яхни го и го изчукай с диво темпо - както ти харесва. Ако ти се получи, после му казваш "ето така искам". Ако сама не успееш да си го направиш както ти се ще, ще знаеш, че не е талкова лесно. И обезателно пиши за резултата.

3.   Принципно, аз също не обичам чукането стил порно филмите. Твойчкият, обаче, ми изглежда просто като мързеливец. Това е нещо, което не мога да понасям.

Седнете и поговорете сериозно на тази тема. И двамата не сте деца, така че нещата се решават с разговори. Ако продължи така, дузпата и чао.

4.   Сега си млада и затова искаш да те лашкат, след 10-тина години ще искаш бавно, ама ако си с партньор, който харесва бързо ще ти липсва този сегашния.

5.   Покажи му порно да види нагледно какво искаш. На тия години да не знае как се задоволява жена че къв мъж си, малко съмнително мен ако питаш може да се окаже, че наистина си му първата кой знае, като жена ти го казвам това никакъв секс не е най-много да заспиш с това флегматосване...
Ако не става с нагледно показване бий му шута то пък на навигатор ли ще се правиш докато го правите чак е смешно, много пасивен ще излезе този. А и какво сложно има за разбиране един път си му казала/показала и той да не вдява или му има нещо или не му дреме... залагам на второто.

6.   Работата е там, че ти искаш той да се промени за теб - а ти за него не.

Но в крайна сметка всеки мъж си има стил - просто тук не си допадате, а и ти самата не искаш да свикнеш на малко по-бавното темпо. Съжалявам, не сме всички Юсеин Болт, пък някои сме и с хронични проблеми с дробовете.

7.   Точно с такова темпо се прави ЛЮБОВ. Бързото ч*кане си е просто един секс. При любовта можеш да изпиташ дълбоки чувства. При секса - начесване. Ясно е от кой си.

8.   това, което ми хрумна първо като съвет - тройка с вибратор.
Той ще прониква бавно - вибратора ще ти дразни клитора бързо.
Пробвал съм - не е лошо.

Има примерно вибриращи пръстени за хуй.

10.   Чука бавно за да изглежда дълго. Ако те напъне като ангорски заек- 2 до 3 минути е изхвърлил белогвардейците. И пак ще си недоволна.

11.   Този има ниско либидо, мързи го, просто сексът не е неговата силна страна, щом се е докарал да там жената да го учи. Няма да стане полов атлет каквото и порно да гледа и да му приказваш. Пасивен е, заспал хОй. Разкарай го.

12.   Съгласен съм с 10. При бързо чукане човек свършва по-дълго и пичът не иска да изглежда като заек в очите ти. Предполагам, че някой спрей за задържане ще свърши повече работа отколкото всичките тука "умни" съвети. И няма никакво значение колко му е сексуалният опит, а си опира до физиология.

13.   За 2 дни не си отг нито един път значи не ти е толкова важно. Аз като мъж ако приятелката ми каже чукай ме бързо ще направя всичко възможно да го направя, но ако не мога защото не винаги мога тъй като бързо ми става хубаво ще и кажа това което осещам че ми е прекалено хубаво и този път не мога. Има няколко начина да му покажеш как искаш да правите секс и това е качваш се от горе и се чукаш здраво сама ако може ще издържи и ще стане работата. Другия вариант е взимаш едно дилдо и му казваш гледай сега искам така и се почваш пред него ако е пич ще хвърли дилдото и ще те почне жестоко ако е комплексар ще се обиди, аз ако съм и ми покажет така навирам ти долдото в задния двор и те почвам кат животно ако ще и една минута да е ама те почвам и тва е кат свърша ще те довърша с дилдото докато не свършиш и ти.

14.   Кажи си, че искаш лашкане като от порно и да те удрят, дърпат и стискат.
Човекът просто е нежен, а нашата иска да я употребят и да си ходят.

15.   Просто е флегма. Аз мога всякак, на аз не съм всеки. Нагаждам се според жената. Но както казаха по-горе, жените не се нагаждат. Те като искат, искат. И жена ми е така. Вече ми е все едно. Знам, че съм добър. Пробвал съм над 50 жени.... 99 % не са ми на нивото

18.   "преди мен е имал само 6 приятелки, "
- баси и лъжеца.
Аз бях по- скромен, казах 4 когато го правих за пръв път.
По принцип 6 са доста за стредно изглеждащ и със средни доходи мъж. Повечето нямат и по толкова.

19.   Трябва да се организират секс курсове за мъже с теоретическа и практическа част.
Май има хляб в тази бизнес идея.

20.   До 18 - Защо да са доста? Бил ли си някога на курорт? Има зашо, да им викаме курорти ( ͡ ͜ʖ ͡ )

21.   А не ти ли минава през акъла, че може би проблема му е че свършва бързо и ако го направи както искаш ще свърши за 2 минути и до там.