Споделена история от Други

За рускините и украинките оперни певици
Здравейте, направило ми е впечатление, че в последните години е пълно с рускини, украинки и всякакви жени от бившия СССР, които са оперни и джаз певици. Много от тях са завършили западни консерватории или пък са се намърдали в западни опери и музикални театри.

Чак толкова ли са талантливи в колхозите или това е поредния начин да емигрират и да си намерят добра партия? Все пак нека не забравяме, че руската и украинската жена е хитра и обиграна и за повечето от тях има две мечти - да емигрират и да си намерят добра партия. Разните народи като казачки и т. н. също са доста оправни и те също мечтаят да избягат.

Ако е заради това, то в такъв случай в западните консерватории трябва да следват предимно местни, които или са супер талантливи и имат голямо бъдеще пред тях, или не им се налага да мислят за прехраната си и учат това, което им харесва, защото са от богати семейства. Така ли е наистина?

В родната НМА учат талантливи хора, но не знам да учат деца на богаташи. Всъщност идея нямам къде учат богаташките деца у нас, може би в Американския или в чужбина в елитни университети, но темата ми е за големия брой рускини и украинки, които пеят опера и джаз из Европа.

Всъщност подобно на тези оперни певици много от съпругите на известните тенисисти са от типа, които са ги прилапали рано. Самите те са били с посредствен тенис талант и изглежда така, сякаш са играли тенис точно с целта да си намерят добра партия с бъдеще в големия тенис. Мисля, че пример за това е Дария, съпругата на Даниил Медведев, която, изненада, изненада е рускиня.

Според вас на какво се дължи големия брой оперни и джаз певици из Европа от бившия СССР?

Коментари

1.   Факт е, че са красиви.

2.   Не ти четох цялата логорея, но трябва да знаеш, че изкуство се прави от нормални хора, не от западни джендъри! Нали видя откриването на френската олимпиада, няма нужда от коментар, педерастията не е изкуство!?

3.   И колко бройки познава, че твърдиш, че е "пълно"?