Споделена история от Други

Понякога кълна
Как да си направя магия против кълнене, защото понякога кълна без да мога да се контролирам. Може да ми кажете и магия против правене на черни магии. Аз черни магии не правя, но за по сигурно искам да си направя и такава магия. Искам да си направя и магия против урочасване, ако може да ми кажете как.

Коментари

1.   С магия няма да промениш нещата к м добро, от кой видя и де научи да кълне, всичко се връща, като бумеранг.

2.   Авторе/ке въпросите ти са безсмислени и неправилни! Ти дете ли си?

ОК, ще ти обясня накратко и просто същността на тези неща:

Кълненето е много лошо нещо - тежък грях пред Бога!

Магията е още по-лошо нещо - дяволско нещо - и още по-тежък грях пред Бога!

Значи ти се опитваш да спреш един тежък грях - но искаш да го направиш като извършиш още по-тежък грях - виждаш ли колко е абсурдно това?

Запомни от мен - ЗЛОТО СЕ ПОБЕЖДАВА И ЛЕКУВА С ДОБРО!

Така, че в случая за да спреш да кълнеш - не трябва да правиш магия за това, а и такава няма!
А трябва просто да се научиш да се сдържаш и да мълчиш! И дори мислено да не обиждаш и кълнеш хората! А когато искаш да кълнеш - започни да си казваш мислено кратката молитва: Господи помилуй ме! И после се помоли да на Бога да премахне от теб лошите помисли и разположения.

И винаги се стреми да имаш любов към Бога и ближните си, и да се държиш добре и добронамерено към всички хора!

3.   "Как да направя магия за това", "как да направя магия за онова".. човече влезнал си в сподели. нет сайта където обикновени хора си помагат и споделят..

Не си влезнал в магьосници. бг, тук магьосници едва ли ще намериш... Така че с маггиите другаде :)

4.   Като малък го правех. Няколко пъти, може и просто на случайност да е, ама хванаха кълнежи. Вече дори на враг не го правя. Може да е случайност, както казах, ама след някакви случаи, вече не си позволявам.
Това са гадни работи.

5.   Магия против простотия няма да е зле.

7.   Тъй-като от малка си знам, че при мен няма "празни" думи и мога да концентрирам и насочвам енергия, се научих да казвам в такива моменти "да им се върне точно каквото и колкото заслужават".
Въпреки, че по принцип на мен който ми е направил нещо лошо, дори аз да подмина без реакция, винаги си получава заслуженото и обикновено много бързо.

8.   Чрез превъзпитаване на волата. Стремиш се да отхвърляш мисли за изричане на клетви.