Споделена история от Други

Жените сме вечно недоволни същества
Започна да ми с върти един въпрос в главата: "Какво искат жените".
Когато зад гърба си имат добър мъж във всяко едно отношение - ние сме недоволи и го намираме за прекалено добър и това сякаш ни отблъсва от него.

Когато зад нас стои един ИДИОТ - тогава пак сме недоволни и искаме някой, който да ни разбира, който да има уникално отношение към нас, а когато го намерим пак сме недоволни.
Какво искаме или какви трябва да са мъжете спрямо нас?

Коментари

1.   Мога да кажа, че си права. Аз бях пуснала история тук как имах уникален избор и уникален шанс да получа страхотен мъж. Сметнах го за нерешителен и ненастоятелен, а момчето ме сваляше с месеци, дори година. Същевременно с някои съм си лягала и от първия път. Момчето ми подаряваше цвете, струваше ми се смотаняк. И така докато най-ненадейно тръгна с една моя приятелка. Страхотно отношение към нея, направо като принцеса-жестове малки и големи, финес.
Тогава прогледнах, как може един свестен да срещна, който да замижа за моите кусури младежки, а аз баш на него да се правя на мега недостъпната, на Елена от Троя както ме бяха нарекли в моята тема?

Смятах, че ми е в кърпичка вързан, а жестовете му ми се струваха смотаняшки и смешни. Е, ама сега ги искам, гледам как обгрижва другата и ме е адски яд, защото го харесвах и аз, но проблема беше.... че е свестен.

Малшанса беше, че се появи, когато бях много много млада и много много глупава и приех работата като игра, да го връткам исках, някак си да си избия комплексите които ми насаждаха онези боклуци наречени мачовци. Не го правех на тях, а на него и се превъзназях да го гледам как тича след мене.

2.   Ами отговорът е ясен - бой и е*ане!
И добре, че сте вечно недоволни - иначе щеше да е безсмислено постоянно да ви задоволяваме!

3.   Интересно защо това го е писал мъж уж наричащ себе си жена

4.   И аз не съм убедена, че го е писала жена, но има истина. Не зная дали това е по-изразено при жените, но според мен по принцип се харесват "отворковците" и за двата пола. Възможно е за мъжа повече да се гледа това, не зная.

Не всички са така, обаче, аз предпочитам по-скромните мъже и сега само гледам как други жени нямат моят късмет за съжаление....

5.   Абе не знам кой го е писал, ама мисля че си е вярно. Ако е добър "за кво толкова добър, искам да е малко по-така" ако пък е идиот " искам свестен"

Прав е автора. И ме е яд, че са такива. Свестни момичета, ама искат момче което хем да е свестно, ама и малко идиот. Ама, аз съм свестен, ама не мога да се правя на идиот, просто или си човек или си идиот-тва е.
Момичетата да си помислят какъв точно искат.

6.   Всеки мъж си има недостатъци, съвършенно същество няма.
Въпроса е този мъж да не е оня добрия който се отнася с някоя като с принцеса, а да бъде ТВОЯТ мъж. А как ще го намерите? Сърцето само ще си покаже.
Ако наистина го обичате, първите му качества в които ще се влюбите са недостатъците.

7.   Аз съм от свестните и от моите наблюдения стигам до извода, че жените трябва да ги тъпчеш за да си вървежен в техните очи. Извинявам се за грубия си език но фактите това говорят. Ако е добър няма успех сред жените и не говоря само за мен а и за познати които са добри по душа и гледат да се печени но не успяват точно защото жените търсят този с татуировките или този с мотора и тн.

8.   Аз съм изключително доволна от живота си, и предвид че съм жена, бих казала, че извода ти не е съвсем правилен. А това, което си написала се отнася и за двата пола и се дължи на простата причина, че когато имаме партньор, очакваме той да се грижи за нашето щастие и едва ли не да се прави на клоун, за да сме щастливи ние. Научете се да сте щастливи сами със себе си и да не очаквате, че 24часа на ден да сте щастливи, тогава няма и да сте недоволни: и мъжете и жените.
Лола

9.   7 аз съм № 6 и пак казвам, че не си намерил правилната жена.
Ако искаш онея лъскавите момичета които сами себе си наричат "кифли" определено трябва да се промениш. Но аз си мисля че за всеки влак си има пътници и когато някоя жена реши че има нужда не от забалениа и купони, а от семеъство, ще търси такъв като теб.

10.   Жените никога не знаят какво искат, но го искат веднага, на момента.