Споделена история от Други

Странно е, как живота ти може да се променя постоянно без да го искаш
Здравейте напоследък се чуствам много самотна! Аз съм момиче на 19 години, голяма част от годината прекарвам в италия... 2,3 месеца там после си идвам в БГ после пак там... обаче имам чуството че сам от 2 стола на земята. Останаха ми мн малко приятели, повечето вече дори не живеят вече в моя град! В Италия също нямам мн приятели а и живота ми там няма нищо общо с този тук... не казвам че е лош нито пък по хубав просто различен! По принцип съм силен човек но на моменти просто не мога да се примиря с това че преди имах куп познати и приятели... а сега вече всичко е различно... дори най добрата ми приятелка с която имахме 4 години неразделно приятелство... буквално всичко правехме заедно изведнъж ме остави! Защо така и не разбрах истинската причина... просто си хвана приятел, започна да неми отговаря на обажданията... сега вече не си и говорим... но с това се примирих!

С момчетата също нямам голям късмет, винаги попадам на неподходящи, а аз просто искам човек които да държи на мен и да се забавляваме заедно по всякакъв начин не някои снобар, поп фолк или хаосе манияк! Знам че е глупаво да слагаш клишета на някои по тоя начин но сам била и в такива компании и сам нясно с живота които водят защото и аз сам била една от тях в определен период от живота ми! Но изглежда е мн трудно да намериш такъв човек.... познатите и приятелите които имам в момента имат сериозни връзки и като ли че немогат да ме разберат...!

Имам се за добра приятелка също така сам мн емоционална и страстна личност... сравнително доволна сам от външния си вид... тогава къде е проблема мамка му! Може би не сте разбрали какъв точно е моя проблем... поради причината че и аз самата не мога точно да преценя! Просто изпитвах нужда да споделя... странно е как живота ти може да се променя постояно без да го искаш, а когато изпитваш желание за промяна тя да я няма... имам нужда да срещна човек които да преобърне живота ми на 360 градуса но вече се съмнявам че някога ще го срещна.

Коментари

1.   Здравей,аз съм момче на 24 с почти подобна случка като твоята но с две единственни разлики.
1. Нямам тази възможност да се пребирам толкова често до БГ и може би за това приятелите просто ги губим.
2. А в друга държава приятелство не се създава така лесно там може би нямаме приятели а само познати.

2.   Здравейте,
прочетох това, което сте споделили и намерих много познати неща. Аз съм със значително с по-голямо ЕГН, но това усещане носих и когато бях на вашите години и сега. Разбрах, че не трябва да търсим човека, който да ни помогне да променяме живота си или да ни бъде по-интересно. Това нещо го или го носим вътре в себе си или го нямаме. Не може да разчитаме на другите. И сякаш все по-малко и по-малко стават нещата, които предизвикват интерес, изглеждат значими или забавни. А може би не умеем да се забавляваме?

3.   Колко странно. Мислвх,че аз съм единствената, която се чувства така. Явно не съм. И аз като теб се чувствам самотна, тъжна съм и съм объркана. И аз нямам много приятели, въпреки, че не съм си сменяла града, а само квартала, което явно е достатъчна причина да изгубя абсолютно всичките си приятели. Знам какво ти е, защото и аз се чувствам така в момента. Искам само да ти кажа, че съм сигурна, че някой ден ще си намериш мъжа в живота и всичко ще бъде добре. Не се притеснявай в момента точно за това, а по-добре си намери прители или поне някои познати, които да са готини и т.н. (ти вече си знаеш какво търсиш у хората). Може би, като ги намериш те ще те запознаят с някое момче и .. сещаш се,може пък и да се окаже голямата ти любов, защо пък не. Бъди спокойна. Сигурна съм, че всичко ще се оправи. ;) Аз вярвам силно в това и ти стискам палци. Успехчета.

Дени (13 години София)

4.   Да обърнеш живота си на 360 градуса означава да останеш в същата посока. 180 градуса е друго. Това са "дреболии", от които зависи какво впечатление ще оставиш на другите за себе си, а от това зависи да имаш приятели. Успех.

5.   Здравей, аз съм нормално момче на 24 години, от Пловдив :) занимавам се с интериорен дизайн, имам куп познати и приятели и искам да ти подам ръка, защото добрината ни ни отличава от гадните и подли хора :) Пиши ми. nitrooo@abv.bg

6.   Здравей, остави едни мейл или скайп за връска с теб.
В момента и аз съм в същото положение и ще се радвам да споделя проблемите си с човек който ще ме разбере.

7.   Пиши ми на мила-89!