Споделена история от Други

Айде да видим колко пестите
Какво ще направите ако в момента имате 100 лева у вас. Да речем сте си ги намерили на пътя, което е малко нереално, но все тая...
Ако ги намерите ще кажете ли на вашите, че сте си ги намерили или ще скриете и ще си купите нещо? Каквото и да е от сорта на: цигари, алкохол, трева, дрехи, обувки най разни гривни очила и прочие? Темата е за разпускане :)

Коментари

1.   Ами да бих казала на родителите си и нямаше да ги изхарча всичките шях да си запазя и да си имам и за черни дни.

2.   30 лв. за проститутка. и останалите за пиене с приятели.

3.   Ще им кажа и ще ги изхарча

4.   Ще кажа на родителите си и ще ги прибера в спестяванията си. Но не бих отказала една разходка в мола /макар че с цените в моловете тези пари дори и за една риза няма да стигнат/

5.   Ами аз ще накупя много играчки на сестричката ми :)

6.   Хах... че защо да не кажа на нашите, няма да ми попречат да си ги изхарча, а и незнам човек който няма да ги изхарчи

7.   Щях да ги изхарча за проститутка и аз. Е може и за биринка или коняк

8.   Бих казала на родителите ми - просто като хвалба един вид. Всеки би се зарадвал да намери 100лв на улицата без притежател. Иначе честно казано бих почерпила с тях. Не да ги харча всичките, но една част бих отделила за това да почерпя скромно близките ми приятели, а с другата бих си купила нещо, което ми е необходимо.
Ана

9.   Ще си ги прибера в касичката. Ще кажа на родителите си, че съм намерила 100лв., ама само да им се изфукам и няма да им ги дам.
Синкас

10.   Ще си ги скатая (това правя цял живот с парите, ама все не стигат, мамка му! )

11.   Прибирам си ги на сигурно място и правя всичко възможно да се увеличат с времето :)

12.   Щях да ги дам за подарък на милото или за почивка с него :)

13.   Ще си купя дреха.

14.   Ще споделя с родителите си и ще си купя нещо, което отдавна съм искала!

*Наталия

15.   ще ги разваля на дребни банкноти и ще ги раздам на нуждаещите се. малко, но поне за хляб ще имат

16.   Браво на номер 15 много малко хора има като теб евала.

17.   Ще се похваля на родителите си за придобивката и ще си ги спестя за да осъществя най-съкровенното ми желание - да отидя да се видя с любовта ми в чужбина

18.   Ще споделя с родителите си и ще има купя нещо с тях, а с другата част ще купя нещо на себе си. Например нещо, което напоследък искам да си купя, но не ми достигат парички :)

19.   Ние с моята майка сме намирали 100 лв. но в един голям магазина. Майка ми е суеверна и веднага ги изхарчихме :)) Но аз (на 12 години съм) ако намеря 100 лв. на улицата, ще кажа родителите си и ще ги добавя в спестяванията ми :)))

Ники

20.   Ще ги изхарча за ХРАНА и за ДЕЦАТА МИ.

21.   ще ги прибавя към спестяванията си ;))) и може да се почерпя с няква част де... кога падат 100 лева ей-така :)

22.   Ако вътре има документ с адреса на притежателя или телефон ще направя така, че да ги върна. Ако няма нищо са си мои, разбира се! Но все пак ще направя постъпки да ги върна.

23.   Аз бих си купила слушалки за компютър, които в момента много ми трябва, а останалите за някое друго спестяване
Noood