Споделена история от Други

Таен фейсбук профил
Здравейте, моля ви за мнение!
Преди няколко дни случайно открих, че приятелят ми има таен фейсбук профил, освен официалния му. "Приятели" са му само засукани мадами.
Попитах го направо, без заобикалки и той каза, че този профил го ползва негов приятел, който искал да остане анонимен.
Според вас възможно ли е това или ме лъже?
Благодаря ви

Коментари

1.   Не си достатъчно конкретна, но 90% те лъже

2.   Разбира се, че те лъже!!! Ти пък какви въпроси задаваш:D:D:D

3.   Абсолютна лъжа. Казва ти го момче, което е лъгало приятелката си, че профила му в сайт за запознанства с негова снимка се ползва от приятеля му, а не от него самия. Накарай го да ти даде паролата и му разгледай съобщенията.

4.   Ще има ли други теми освен тези... колко садна ти сърца ще има и има.. хахаха!!

Мрслв....

5.   Абсолютна лъжа. Въпросният "приятел" може да остане анонимен по безброй други начини.

6.   Уф, доста нескопосана лъжа ти е изтърсил. И мен са ме лъгали по същия начин- " Не, не й писах аз. Един приятел дойде у дома и той й писа от мое име. Даже и телефона ми е дал негодникът и я е поканил да дойде. ". Смяла съм се как е възможно да има толкова глупави и наивни мъже, че да си мислят, че биха могли да минат с такава лъжа. Не се занимавай повече с него. Щом те лъже значи няма причина да продължи да бъде част от живота ти. Аз поне зарязах моя човек и ясно му показах, че между нас не може да има нищо повече от едно обикновено приятелство. Днес те лъже за това, а утре ще приспи с някоя от " засуканите мадами " и пак ще измисли някоя глупава лъжа.

7.   Човека е искал да на*бе нещо чуждо и ти къде си пъхаш носа :ДДД

8.   Ами накарай го да ти каже кой е този приятел и се виж с него.... ако има приятелка кажи и и така.. истината ще излезе на яве... хаха!!!

9.   Да бе защото приятеля му не може да си направи той профил анонимен нали? ! Това е просто най - нелепата лъжа която може да измисли... не знам как ти я е казал, просто не знам, за толкова тъпа ли те има? ! Въобще няма приятел, който иска да остане анонимен, ама въобще, просто момчето иска да се разнообрази или му е скучно с теб или просто е един от многото, които не знаят какво искат и все са недоволни от това което имат :Д, Моят съвет е да говориш с него и ако продължава с тези нелепи лъжи да го зарежеш, НО първо говорете все пак.... ако няма резултат тогава го зарежи, защото после ще те боли повече, а щом нещо се е случило веднъж, то ще се повтори. А тогава ще ти бъде по - трудно и по - гадно! Пожелавам ти да се изясните и да не се наложи да се разделяте :)

П. П. Забравих да кажа, имах един бивш, с който живеех и веднъж случайно ме беше накарал да му вляза в пощата за някакви документи да принтирам, да му занеса на работата :Д как си вкара сам автогол, по принцип не съм ревнива но като видях един сайт за запознанства на немски и паднах тоест беше си запазил последното съобщение от няква мадама :Д, влязох аз и понеже знам немски не ми беше трудно да разбера, какво са правили.... тъй като той беше за няколко месеца в Германия. Питах го аз, но не му казах за съобщението , а той ми казва моля ти се татко ме накара :Д:Д:Д, честно не знаех кой е по - тъп той, че ме мисли за толкова малоумна или аз, че съм тръгнала с такова просто същество! Ккакто и да е в крайна сметка се разделихме, просто нямаше смисъл да го обсъждаме дори... но това татко ме накара за да си намеря приятели (понеже беше чужденец :Д) винаги ще го помня като най - нелепата лъжа... та така и твоя :Д