Споделена история от Други

Несбъднати мечти
Здравейте! Доста време се чудех дали да пиша и за какво да пиша. Най-накрая се сетих за тема, която засяга всекиго от нас. Всички ние имаме несбъднати мечти. Ако искате може да споделите някоя ваша несбъдната мечта. Обещавам, че и аз ще споделя моята. Знам, че на някого може да не му хареса темата, но вие решавате дали да пишете.
П.П Предварително ви благодаря:)

Коментари

1.   1. Да имам приятели
2. Да имам гадже
3. Да имам късмет в живота
4. Да стана известна личност (актьор и певец)

П. П. Понякога се чудя защо не се самоубия....

2.   мъж. 45 години. исках да се оженя за англичанка..

3.   Ама вие много искате бе, пък нищо не вършите.. То е хубаво да се мечтае ама поне да реализирате мечтите си.

4.   Да съм професионална спортистка... Не се случи, защото нашите така и не ме записаха на спорт като бях дете, а после като започнах сама, колкото и да се стараех вече беше късно!

За това родители, обръщайте повече внимание на децата си и се съобразявайте с интересите и мечтите им!

5.   Да съм щастлива

6.   Момиче на 15 - отчаяно от живота. Искам да имам истински приятели и приятел, с който да се обичаме.

7.   За обществото:
1. Хората да станат по-добри, по-умни, по-сплотени.
2. Да спре демогафския бум
3. Да спре унищожаването на природата
4. Да има мир на света

За мен:
1. Да имам истински приятели
2. Успех в живота
3. Да стана по-добър, толеранетен
4. Да си намеря перфектната приятелка

8.   Ейййййййй, най-сетне страхотна тема! Ура!
1. Да открия призванието си;
2. Да намеря постоянна работа;
3. Да попътувам из чужбина;
4. Да намеря любовта на живота си :)

9.   1. Да обичам и да бъда обичана истински.
2. Да работя по специалността си.

10.   Мм да видим сега. До преди 3 години беше да спра да се бия, понеже големите не ни даваха да дишаме и малките трябвапе да се пазим. После в 8ми клас като смених училището стана. От тогава такива проблеми нямам. Но откакто ми разбиха сърцето, се моля да си имам предишния живот. Като си счупих ръката ме болеше по малко.

11.   абе кви са тея хора дето нямат щастие :Д смешно е! животът е такъв какъвто си го направиш!
аз имам няколко желания:
1-като порасна да живея в къща с голям двор в чужбина
2-да обиколя най-известните места на света.
3-да виждам родителите си често

12.   1. Да направя резерват (с хиляди декари) за бездомни животни
2. Да направим семеен център за децата ни
3. Да си върна вярата в ЛЮБОВТА
4. Да стана по упорита, твърда и неемоционална
5. Да мога да пея (т. е. аз мога, само че ужасно фалшиво). Еххххх!

Птичето

13.   1. Да спра да гледам толкова материално на нещата.
2. Да си формулирам ясна цел в живота.
3. Да си сменя местожителството.
4. Да умея да разбирам жените :)

*Syndrome

14.   От авторката
Ето я и моята мечта:
И аз като Nо 4 искам да съм професионална спортистка. Толкова много желая да тренирам художествена гимнастика, но е твърде късно вече съм на 13 почти 14 години и няма как да стане. Да си призная завиждам на тези, които тренират или са тренирали. Тук сега някой ще каже: " Не са ти нужни болки и мъчения", но самото неудовлетворение от това, че не е станало е толкова силно, че понякога се питам защо още живея. Много пъти съм си мислила къде е причината за несбъдната ми мечта дали е у мен, че като малка не съм поискала, но си казвам: " Та аз не съм знаела какво искам и не съм го осъзнавала. ". Тогава търся вината в родителите ми. Обвинявам ги, че не са ме записали, а щом кажа на майка ми, че и се сърдя за това, тя ми отговаря, че нямало къде и пр. Не знам дали това е истинската причина и едва ли някога ще разбера.
На някого тази мечта ще му се види детинска и тъпа, но това винаги ще ми тежи. На тези години можех да съм печелила медали, да съм участвала на състезания и да съм далеч по-различна личност... Една от най-големите болки на този свят е, че нещо, което сме искали или искаме не е станало. Няма как да разберете какво ми ако не сте го преживяли. Може би такава ми е съдбата, може това да не е станало, за да се случи нещо друго по-важно. Бъдещето ще покаже, ала даже и да е така аз няма да осъзная какво ще стане за сметка на това. До края на живота си това ще ми тежи и се надявам ако има прераждане и ако имам втори живот, независимо къде и как, тази мечта да се превърне в реалност. Благодаря Ви за отделеното време.
П. П. Искам да подчертая и напомня, че темата се казва "Несбъднати мечти", а не "Мечти, които искам да ми се сбъднат" отнася се за някои от коментарите по-горе, но все пак не се притеснявайте да споделяте, но го имайте в предвид.

15.   Да имам брак с човека от когото чакам дете...след 2 седмици ми е термина......