Предадох го..
Имам приятел от повече от година но не сме се виждали от 6 месеца, работи в чужбина остават 2 седмици и си идва, а аз от толкова си говоря с друго момче което е от македония и двамата много се харесваме.. казва ми че ако искам да съм с него ще дойде тук при мен, но аз немога да предам така приятеля си обичам го толкова неща е направил за мен а аз постъпих като глупачка, незнам какво да правя дайте ми съвет

Коментари

2.   Споко, той кой знае колко чужденки помпа там. Да не се мислиш за чак толкова неотразима?

3.   При мен се получава същото само, че момчето с което ходя е тук, а другото е в чужбина, аз също не знам какво да правя. Според мен трябва да послушаме сърцата ни, те какво казват. Аз също съм много объркана.

4.   ОМГ момиче осъзнай си... приятеля ти най-после си идва, при теб! За да сте заедно! Как така ще го оставиш заради един македонец от нета? Колкото и да ти е харесал, не вярвай на всичко, което ти казва.... нито го знаеш какво прави в реалния живот, нито нищо.... а с приятеля ти сте градили 2годишна връзка, и определено ще ви боли МНОГО, ако се разделите току така заради някъв непознат. Ти ще си тая дето ще страда, но имаш шанс още да се оправиш! На първо място трябва да ИГНОРИРАШ всичките си контакти с тоя македонец, ако искаш да запазиш връзката ви с приятеля ти. На второ място - не си го предала все още, а си се подхлъзнала, ако мога така да се изразя, но ИМА шанс да се измъкнеш от това "препятствие", ако ти го искаш. И все пак, приятеля ти е отсъствал половин година, още две седвици и отново ще сте си заедно!! РАДвай се бе!

5.   Щом си харесала друг, значи не обичаш приятеля си, смени го.. ясно е

6.   Аз съм мъж и също съм в чужбина, остава ми 1 година да работя.
Не искам да осъждам авторката, но нейната изповед ми затвърди решението което взех наскоро, че е по-добре временно да се разделим с приятелката ми, пък когато се върна ако още има чувства и в двама ни, без да я питам какво е правила през това време, да продължим заедно напред.

7.   Не познавам ммомчето ти, но ако приемем че работи и бачка за да имате парички и си мисли само за теб и е напълно моногамен и докато той си скъсва гъза да бачка, ти си се омайваш тука с някакъв друг, който да дойде специално за теб.. Ми какво да правиш, май не те заслужава, момчето ти... или поне аз не бих искал такова момиче..
13...

8.   Момчето за теб го прави. Не е отишъл просто така в чужбина.
Ти си знаеш.

10.   Сама го каза "толкова много е правил за мен" ако го обичаш, не му казвай, ще го съсипеш, замисли се дали това което правиш с македонеца не е прост една авантюра, заради която после няма да си биеш главата в стената, ако е така остави го, и изчакай приятеля си да си дойде :) Мое мнение забрави за стореното и не му казвай, тъй като дори и нищо да няма ще влушиш нещата, и по този начин той ще си развали изграденото доверие в теб...

относно номер 2.... :ти ако си ми половинка, ще те линчувам с камани, поне да не се мъчиш

11.   Ако аз наистина обичах момчето, което е заминало-не стига че щях да го чакам колкото време трябва, а и щях да съм мн щастлива че той скоро се прибира а не да мисля за някой друг-така, че сама си вади изводите, явно не държиш толкова на него!

12.   Македонеца не те обича, просто е направил така да може да се влюбиш в него и да дойде в България да вземе Европейски паспорт, това се отнася и с мъже от други държави които не влизат в ЕУ пространството, по всякакви начини ще намерят как да накарат една жена да се влюби и после гледай за какво става на въпрос. Казва ти го патила жена от такива идиоти.
Успех!