Споделена история от Други

Самота
Здравейте аз съм момче на 20 години, нямам приятели. Никога не съм имал сериозна връзка с момиче а много ми се иска да си имам едно добро и свястно момиче с което да мога да споделям всичко без да се преструвам и да мога да държа на нея и да я харесам истински. До сега никога не ме е привличало момиче чак толкова много та да и предложа нещо а и съм сигурен че ако изляза с някоя със сигурност ще ме сметне за скучен понеже не съм луд нито ми харесва кой знае колко да се мутая по дискотеки а и още по малко да се правя на тарикат. Не съм много приказлив но когато опозная човек и ако ми допадне всичко давам. Ако изляза е да скитам като луд сам из улиците даже много пъти съм плакал просто много малко хора ми допадат на всякаде гледам едни и същи боклуци наркомани, откачалки и курви писнало ми е. Писнало ми е и от тоя тъп живот. Чувствам как самотата ме яде със всеки изминал ден и още по-вече се депресирам и ме е страх някой ден да не направя някоя глупост.

Коментари

1.   Здравей,нямаш представа колко всъщност си приличаме с теб :) аз съм момиче на 20 години и живота ми е абсолютно същия като твоя нямам приятели, нито приятел писна ми от самотата и скууката в ежедневието ми. Живея със заблудата, че един ден всичко ще се оправи, но този ден не идва и ми се струва, че никога няма да дойде. Иска ми се да срещна сериозно момче като теб, защото по написаното разбирам, че си свястно момче.

2.   Аз съм като теб, само че на 21. И аз вече нямам приятели. Всички, на които някога вярвах ме предадоха. Няма мъж в живота ми...Не излизам особено често, а ако излизам е само с майка ми или на лекции. Плача много често, но не и пред хората. Че тях какво ги интересува дали мен ме боли или не..Само аз си знам какво ми е, така че те разбирам...

3.   Като за началопоработи над грамотността ми, защото и на мен ако ми напишешнещо, пълно с толкова и безумни греки няма да ти обърна внимание. Или поне много ще ме подразниш

4.   И аз съм на 20, и аз се присъединявам към вас. Жалко, че няма как да се видим и да се запознаем.

5.   ОТ АВТОРА :За тия дето се правят на големи умници пиша с грешки тъй като живея от малък извън България и да пиша зле все пак знам да пиша горе долу

6.   ОТ АВТОРА 2 За всички които са като мен, съжaлявам че няама как да се запознаем много ми се иска да си поговорим.

7.   Между другото осъзнавате ли колко всъщност са много тези личности като нас. И аз се присъединявам и аз съм на 20, и аз нямам приятели или да речем, че имам един максимум. Не си падам по дискотеки, канили са ме, просто отказвам, защото знам какво ще стане, ще си танцувам сам цялата нощ... момичетата по дискотеките 97% от случайте няма да ти обърнат внимание ако се затанцуваш с тях за жалост. Давам си сметка също, че съм на 20 и съм нямал интимни отношения с момиче. А не е като да съм някои ретард или нещо да ми има.. Колкото пъти съм се замислял и съм се питал по цели нощи какво подчволите не ми е наред, толкова пъти отговор нямам, защото нищо ми няма ебаси. Да съм грозен не съм, да съм тъп не съм, ми то излиза, че трябва да се бият за мене. Обаче в днешно време само боклуците имат връзки като чели.. А аз не мога да разбера какво се оплакват пък момичетата тук?? НЯМА момиче, което да не го търсят поне по... да речем едно момче на седмица. Такава просто няма. Дайте си сметка какво ни е на момчетата, където с месеци никоя не се сеща да ни потърси. Е това значи да си сам! А това че вас ви търсят, а вие им отказвате и се чувствате самотни, не е същото като изобщо да не те търсят. Дайте си сметка за това все пак.
А колкото до тези като мен, които са ги изоставили приятелите им поради незнайни причини, никое момиче не ни търси с месеци и така нататък.. какво да кажа и аз съм същия и като гледам колко много сме свъщност, мисля че в бъдеще това така ще се преобърне че после "готините хора" нас ще търсят. Ако това стане, на мойте хора ще им излезе през носа, че са ме пренебрегвали през тези години сега. :) Така че горе главите.

8.   И аз съм така само, че съм момче на 19 години

9.   Номер 3, пише на някакъв странен език и развява лозунги за грамотност пфффф хах...

По темата... ами, като гледам вие се намерихте тук една силна група, остава да се съберете и разпределите, ей на и сълзите ще секнат... или ще си плачете заедно, все тая важното е love да има :D

10.   Все едно аз съм го писала.. Само, че аз съм на 15..!! Горе главата, ще срещнеш любовта!! За всеки влак си има пътници.. Знам какво е самота.. Знам какво е да няма на кой да поплачеш на рамото.. а той да те прегърне и целуне без да казва нищо или да си поплачете заедно..!! Живота е пред теб не се отчайвай : ))

П. с : Не знам да ли ще го видишш.. но искренно се надявам!!