Объркана до полуда
Здравейте,
Не знам как да започна. Срещнах един мъж, който ме подлудява. Той е на 29 улегнал има си приятелка, която уж обича по негови думи. Аз сам на 23 необвързана. Започнах да се зарибявам с него на шега в нета, не съм мислила, че някой ден ще се срещнем на живо. Срещнахме се един ден, просто да се заознаем. Той изглездаше страхотено. Допадна това, че не скри за приятелката си, каза че живеят заедно. Аз отказах да имам каквото и да е с него и му казах че може да имаме само приятелство и му пожелах да намери това което търси в нета или секс. Той не се примири с този отговор, беше решил, че ще сам с него. Понеже такива най ги обичам реших да продължа с играта. Той поиска да се срещнем пак, срещнахме се. И през двете срещи виждах колко ме желае и продължавах да си играя с него. Преди две седмици бях в клуба където той работи като барман и си казах, че тази нощ ще му дам урок. Най-добрият ми приятел също беше с мен. Започнах да се лигавя с моят приятел все едно че има нещо между нас. Другият стоеше и гледаше изнесохме малко представление с моя най-добър приятел и си тръгнахме. Дзлго време не получих нито едно съобщение от бармана. Но вчера ми писа и започна да разпитва ъа момчето с което сам била в клуба какъв ми е и т. н. Аз му казах, че ми е просто приятел, знаех че няма да повярва. И бармана изведнъж се промени към мен. Докато говореше, че нямало да дава пари за хотел, че искал да ме вижда всеки ден само за секс и то в колата, сега почна да говори кога щяло да ми е добре на мен, да вземел ли хотел и т. н. Много ми харесва тоя, но не знам дали да преспя с него, кофти ми е за приятелката му.

Коментари

1.   С измекяри.. не си лягай. Колата, всеки ден.. Алоо, ти да не работиш на околовръстен път?
Ти пък каква трябва да си, да се замисляш дори над такива предложения.С какво един мъж с подобно отношение към жените, може да ти привлече вниманието.. баси !

2.   Знам, че обидните квалификации не са аргумент, но в твоя случай просто няма какво друго да кажа освен - отлети на юг, голяма бяла птицо и остави хората да си живеят живота. Ако имаш достойнство няма да се забъркаш с този коцкар... Сама прецени!

3.   Така като те гледам май само го провокираш и те влече, но заради единия секс ли си? Аз не бих се оставила в този случай....

4.   Кво му е улегнало пък на тоя? Същият недорасъл и неузрял като тебе. На теб ти е простено щото си малка и жена, ама на него... Гадно ти е заради приятелката му пък му се правиш на интересна и флиртуваш?

5.   Ако това е което искаш от живота-ок. Един ден може да се влюбиш, какво ще правиш тогава, той си има прятелка, с теб е само за секс, а и тези, които в нета зарибяват мацки, го правят постоянно, прави го и с други, пък която върже. Не мисля, че трябва да продължаваш, но като чета, по-скоро ще продължиш, защо искаш съвет от други хора, след като ти и самата осъзнаваш, че не е редно, и освен това ти олекваш като човек, позволявайки, някой да те ползва за секс в удобно за него време. Щял да ти вземе хотел, егати развитието на секс връзката ви.

6.   Май си на неговото ниво щом си задаваш тези въпроси...

8.   Не я нападайте толкова много. Хора има всякакви. Авторката не е цвете за мирисане, но мъжете имат нужда и от такива момичета, които го правят заради секс-а. Хората сме полигамни. Не може всяка една жена да прави секс само със сериозният си приятел и с цел продължаване на рода. Де да бяхме моногамни, но не сме.

K-Man

9.   момиче, живей си както искаш, ако ти е на сърце отдай се на страстта. нима мъжете не го правят?! и пак стигаме до въпроса каква е жена която спи с когото си поиска.. а мъжът, който също прави това? ако ти е кеф

10.   Госпожице авторке, така и не разбрах какво толкова ви привлича в този псевдо мъж.

Ако един мъж се 'върже' на подобно долно шоу той моментално би загубил уважението ми. А това как след подобна изява от ваша страна той ви следва, като кученце говори и за неговата стойност.

Не виждам нищо привлекателно в поведението му (нито във вашето), а ако си избирате сексуалните партньори само по външен вид бих ви посъветвала да поработите над себе си и ценностно-моралната си система.

На вас може да ви е "кофти" за приятелката му, но на мен ми е по-"кофти" за вас.
Да се унижавате по този начин, за да си заслужите добро отношение и за да ви заведат в хотел... Колко тъжно.
И този "мъж" най-директно да ви казва какво иска от вас, а вие да подминавате с лека ръка, че и даже да фантазирате, че вие постигате нещо с курвенските си номера.

Никакво самоуважение ли нямате?

По-жалка история не бях чела отдавна...

Gia