Споделена история от Други

Опознаване
Опознах тези неща в себе си себе си

1. Голямо его, което трябва да контролирам, защото ми създава проблеми в общуването
2. Чувство за надмощие, разделям хората на слаби и силни. Пречи ми в общуването, защото понякога отблъсквам хората и не може да се отпуснат пред мен.
3. Отпускам се пред приятели , но пред другите съм по сдържан, повече мълчалив и това създава напрежение и принуда в пространството. Аз също съм се чевствал така пред някой , който го намирам за силен човек
4. Отбелязвам и най - малкия здравословен проблем, а ако знам че е опасен задълбавам в проблема и меслите ми са на 99% там.
5. Страх ме е от бъдещето, загрижен съм и притеснен, че някой ден ще остана сам.
6. От скоро съм се затворил в себе си и по точно реших да не споделям проблемите си с най близките си хора. Виждам че те самите особено от към здраве са непукисти и това ме кара да се чувствам дете когато се оплаквам от здравето.
7. На настроения съм. Ако ми няма нищо съм страхотен и позитивен човек, а ако е мрачно и имам някаква болежка, да кажем ако кръста ме заболи ми се съсипва деня и съм неприятен за компания.

Общо взето написах това , за да се преборя с това да открия част от себе си пред някаква аудитория , а и чувството че някой ще знае за мен ми е странно. Зодия Рак съм, което е от значение предполагам. Не търся съвети, защото вси пак завършвам специалност свързана с тези неща, търся разбиране и сходни проблеми. Когато човек не е сам се чувства по спокоен.
Беше ми приятно!

Коментари

1.   Водовъртежа на съвремието не щади никой, завлича все по- надолу и по-надолу и прави хората марионетки и подвластни на дух с който няма как да се преборят. Просто защото плът не може да победи дух. За да се бори човек срещу злия(лошия), трябва да му противопостави друг добър дух, но затова трябва да му се даде възможност, да го приеме. Ако човек остави собственото си "аз" на второ място и постави на първо място приятеля(брата) си, неговите приоритети, тогава всичко това което му е къхър ще изчезне. Прекаленото самовглъбяване в мене си, води ей до такива състояния.
Пусни Божия Дух в душата си, прави добро и се моли, и всичко това което пишеш ще изчезне. Самосъжалението не лекува.

2.   Аз съм същата и съм зодия рак... :)

3.   Все си мисля че е от зодията