Споделена история от Други

Не намирам думите да изплача болката си...
Няма те. Животът ми стана празен без теб. Уж времето
лекувало, а вече четири години не мога да те прежаля.
Толкова силно..... неистово искам, моля се да те пуснат
от там от отвъдното само да една минута. Искам да те докосна, да ми се усмихнеш. Искам да ти кажа, че ти си моята голяма любов и ще останеш такава до края на дните ми. Помня всички мигове с теб. Помня мириса ти, гласа ти. Живея, смея се радвам се на детето си,
а в гърдите си непрекъснато усещам тежест. Не намирам думите да изплача болката си. Няма
такива думи да опишат това, което става в душата ми.
Никой не може да те замени. Родена съм за теб и ще си остана само твоя.
Вече разбрах, че ще ми липсваш докато съм жива.
Само дето много боли.

Коментари

1.   Съжалявам за загубата ти.

2.   Не си помагаш с такива мисли... Вредиш и на него тъй като той е там, със сигурност е от другата страна. Няма смърт и край на живота, има промяна на едно състояние с друго. Не скърби и не плачи, твоя човек е на добро място

3.   Болката... ще... отмине.

Просто... чувствата, към този мъж, са били по - силни от колкото някога си си представяла и... сега е трудно да ги загърбиш.
Никога няма да го забравиш - факт... знаеш го, но... болката ще отшуми...
SFA

5.   Мъката разболява. Не си причинявай това! Детето ти не заслужава да израства в мъката ти! Радвай се, че си имала такъв човек в живота ти , а и за какво тъжиш, нали и ти ще идеш някога при него. Използвай пълноценно времето докато си на Земята!

6.   Това е наистина ужасно тъжно, но животът продължава. Спомена си остава вечно, но замисли се той едва ли би искал да си спомняш за него с тъга.
Живей заради детето, то винаги е на първо място. То би трябвало да ти дава сили, нека твоят човек се гордее, че детето му има една силна майка и жена!

Бъди сигурна, че той винаги ще е с теб, в съцето ти, и в погледа на детето. Но най- важното е, че то трябва да вижда майка си щастлива, за да гледа и то с усмивка над живота и прекрасните неща, които му предстят.

7.   Съвалчшам миличка наистина много съвалчашам! Но според мен любовта ти, мъшът когото обичащ иска да си щастлива независимо от това че той го ниама.

Повиарвай ми задгробен живот има и той те гледа от там и едва ли би искал циал живот да си сама. Повиарвай ми.

8.   Болката не спира, спира да ти пука, че те боли!