Споделена история от Други

Те са тук, те са между нас
Курвите между нас е истинското заглавие на темата. Курвите, които са ви колежки, съседки или продавачки в магазина. На всякаква възраст. Тези, които предлагат секс за пари, са обикновени хора като останалите. Те не стоят на тротоара и не работят в барове и клубове. Те изглеждат нормално и са на всякаква възраст, пускат пипалата си и действат внимателно, но сигурно. Успяват да си платят следването, дрехите, колите и всичко, което вие не можете.

Наскоро бях свидетел на семейна драма, на която бях учудена да узная, че една такава личност се подвизава в собствения ми блок в малкия ни градец, където бях сигурна, че всичко се знае за всеки. Да, ама не. Оказва се, че сладураната, майка на едно хубаво дете и съпруг се явява на повикване и предлага всякакви услуги за нищо пари. Главата ми още не може да го побере. Реших, че жената има някакви проблеми явно. Оказа се, че те действали по двойки и тя не е сама. Само че съседката се прибира от командировка в София ненадейно и заварва чудна картинка у дома, при положение, че никога не е имала някакви съмнения и подзрения към 50годишният си съпруг.

Имате ли коментар по тази история? Какво мислите вие, това изолиран случай ли е или не?

Коментари

1.   Какво можем да мислим?
Авторке, проституцията винаги я е имало и ЩЕ Я ИМА. У нас тя за съжаление е забранена официално, затова си намира други форми, но не можеш да изкорениш нещо толкова човешко и в крайна сметка - нормално.
Не бъди наивна и ескафка. Гледай си своя живот и не съди хората, защото и Христос ни е казал - нека пръв хвърли камък този, който е безгрешен.
Гледай си живота, ти не си проститутка, нали.
Остави жената да си живее със своите грехове и съвест, да си гледа семейството и детето. Не я клюкари, защото в крайна сметка мъжете са виновни, че плащат за такива работи, че не могат да си изхранват децата, знам ли - в нашата провинция жената може би за всичко е виновна, но погледни малко с други очи на случилото се.

2.   Май те е яд, че въпросната "сладурана" не ти се е предложила а? Целия ти пост лъха на завист, пич. Спри да се интересуваш и бъркаш в проблемите на хората. Само клюки те вълнуват като гледам, лошо впечатление правиш. Едва ли би задържал някоя нормална жена до теб като те разбере какъв си. Я си признай, слухтиш ли по стените и вратите на съседите???

3.   Е, и? Теб какво те бърка?

4.   Това е правило, не е изключение! С жената сме се разбрали никакви преждевременни прибирания откъдето и да било - от работа, от командировка, от вечеринка. Понеже никога не знаеш какво ще завариш, а и не е нужно да си го причиняваш.

5.   Аз съм човек, който отдавна е свикнал с такива хора. Имам щастлив брак, за който могат много да ми завиждат, щастлива съм и не се бъркам на другите. Да правят каквото искат, стига да не ми пречат.

6.   За курвите не знам, обаче лудите и болните мозъци се намножиха много напоследък. И тази тема е доказателството.

7.   Като прочетох заглавието реших, че темата е за извънземни. Какво ти пука за другите хора, виж първо себе си.

8.   Защо винаги хората се месят в чуждите работи? Все трябва да се говори зад гърба на някой все да се плюе.. Жената сама си е избрала как да си живее живота кои сме ние да я съдим?

Кастиел

9.   Мислите си, че ги познавате по добре се прибираите преди да е мръкнало в въздуха се носи усещане на курви те са сред нас нормалните земляци и всеки по всяко време може да стане жертва на курва хахаха стана яко. Хектор

10.   Да! И клюкарките са навсякъде!

Разбираш ли, с тая дребна и никаква злобица ни обучение ще имаш, ни кола, ни работа!!!
Малки хора - малък град. Примитивни желания, кръщават емоции. И по цял ден ровят под чуждите стени. :Х

И знаете ли, мили коментиращи, учудвам се как на никой не му направи впечатление това дребно, селско изпълнение - да оплюем съседката к'ва курва е, щото спяла за пари? !?
1 - Какво е курва? ! Това за, което говориш не е ли проститутка? ! Курвата не беше ли 'душевно' състояние? !
2 - Какво те грее тебе, кой как си изкарва парите? ! Ти ли й ги харчиш? !
И в крайна сметка, мамка му, какво отново те грее кой с кой спи? ! Че да не използва твоята?

И докато на тоя свят е пълно с такива същества, в пъти но-нисши и от примат, ще сме на тоя хал, защото вместо да запълваш своя живот със СЕБЕ СИ, ти го запълваш с ДРУГИТЕ, клюкарствайки. Ей така, на дребно.

11.   Помислих, че говориш за извънземните, пък то какво било.

V

12.   Какво значи собственият ми блок? Да не би да е твой? Какво те засяга кой как си изкарва парите? Или и на тебе ти се иска, ама не ти стиска? Кой знае ти какви ги вършиш, ама за съседката ще говориш. От такива клюкарки и злободневки, евтини и невъзпитани ми се повръща. И ще повърна, да. Възхищавам се на хора, на които не им пука и гледат на тях да им е добре, не на Вуте да му е зле. Пожелавам ти да си щастлива и по-добронамерена!

13.   Всъщност автора е жена... и май "курвата" е навестила и нейния мъж... от там идва неадекватния пост...

14.   Явно всички сме си помислили за извънземни :-) Колкото до другото - не ми пука, ама въобще. Имат си глава на раменете, щом така са решили да изживеят живота си и са доволни от себе си, окей. Аз нямам нищо общо с това и не ме интересува.

16.   Срамна работа няма! Не бих проституирала за нищо на света, освен за да изхранвам дете. Не е единичен случай, изпадаш в безизходица имаш едно прекрасно детенце в ръцете си и ти предлагат нещо подобно. Може би долно и гадно, защото ще бъде просто секс, без любов, ама в крайна сметка си е сигурно, че пари ще се печелят и че ще можеш да си плащаш сметките и образованието на малкото. Много студентки го правят. Много жени отиват в Германия за да го правят. Много жени само така могат да си изкарат хляба. Разбирам ги, не го одобрявам, но го разбирам. Това не променя хората по същност. Съседката ти си остава същата приятна жена, просто работата и не е за приказване. Тя не е курва, тя е проститутка, едната го прави за бижута и внимание, а другата за да се прехранва.

Не обвинявай проститутките, че така си изкарват хляба, обвинявай женените мъже, които ги викат и им плащат скришом от жените си. Всеки има глава на раменете си, щом така са избрали да живеят, нека така бъде, мен не ме бърка, аз не тръгвам с момчета, на които не вярвам.
П. С. Да... и аз си помислих за извънземни.

17.   Аз бих проституирала за удоволствие, не за пари. Сексът никога не ми стига и го правя винаги с грозни мъже, защото ме възбужда. Харесва ми да ме третират като парче месо. Не харесвам нежността и романтиката, а напротив грубостта и мръсният секс. А когато изпитвам чувства към мъж, не мога да си легна с него. Странна работа.
Но съм за проституцията с две ръце, тези които са против-просто не го правете. Има хора всякакви.
24 Ж