Споделена история от Други

Приятели ли са ми те, защо момичетата се държат така?
Здравейте. Аз съм момче на 23г. и от няколко месеца си имам приятелка. Нещата са доста сериозни и имам доста силни чувства. Запознах я с най - добрият ми приятел и неговата приятелка, започнахме да движим с обща компания заедно с още едно момче и момиче, но ми прави впечатление, че другите две момичета я игнорират нарочно. Всеки път, когато се опита да ги заговори се правят че не я чуват, не се интересуват от нея, ако тя ги пита нещо за тях отговарят само с да или не. Момчетата са по - толерантни и си говорят с нея, добре че може да говори на всякакви теми и е пекана. Тя е красиво момиче, не е кифла, нормална е, по принцип си е хубавка, слабичка, с хубава къдрава коса, нежно лице, красиво тяло, добра е, другите две момичета са по - недобре изглеждащи и са се съюзили сякаш срещу нея. Не зная как да го обясня, но има нещо общо с външния вид. Приятелката ми се чувства зле то това, че не може да се сприятели с тях защото те не го позволяват. Дебнат да я гледат когато тя не гледа към тях. Чудя се защо става така и дали това изобщо са ни приятели?

Коментари

1.   Женска злоба... Някои момичета са просто уникално комплексирани! Съвета към приятелката ти ми е да не се опитва изобщо да им се хареса. За съжаление ние момичетата се опитваме да се харесаме на всички...
Ти й обръщай внимание, но също игнорирай 2те сладурани, когато те питат нещо.
Въобще, обединете се и вие с приятелката ти и не им обръщайте внимание.
И друго: ако тя ще се чувства по-комфортно с някоя нейна приятелка (ако трябва и 2 3), нека я доведе за да си говорят и да не им обръщат внимание на другите...

2.   По описанието ти изглежда че е свястна и сигурно е лесно ранима. Онези и завиждат може тайно да са хлътнали по теб и със сигурност ще се опитат да и направят някой номер. Най добре се отдалечете от тях и сами сте си супер. Сигурна сам че ще се опитат да ви разделят по някакъв начин не им се вързвай.

3.   Приятелю имаш прекрасно момиче до себе си! Дано го съзнаваш - тя не е глупава - вижда че другите 2 момичета са отрепки но за да не е тя отцепника ги заговаря и предразполага. Не е нужно да мислиш защо е така, просто е така и се случва и също ще се случи и неизбежното, ще ги игнорирате и вие като приятелски двойки и ако излизате някъде с компания ще си подберете по подходяща компания. Един съвет, на твоята приятелка може би вече вътрешно не и е приятно да се среща с тези 2 темерутки но и най вероятно не го а и няма да ти го покаже затова не я насилвай да излизате с тях :) Успех :)

4.   Нарича се женска завист. Когато има три момичета и две от тях изглеждат зле се съюзяват срещу по - хубавката. Ти пък се радвай, че имаш хубава приятелка.

5.   Приятелю, защо помиярите лаят и се хвърлят, когато край тях мине расово и породисто куче? Ами защото усещат превъзходството му, усещат низостта си, това поражда в тях страх, а неговия израз е нападението и лая до Бога. Тия две кифлички са точно помиярките от моя пример.

6.   На повечето жени/момичета им е вродено да се възприемат като съпернички, конкуренти. И със сигурност завиждат на приятелката ти, сигурно всяка би й завидяла, но аз например никога не бих се държала грубо с нея. Или може би се страхуват да не би техните гаджета да проявят интерес към нея...

7.   Ами приятелю, обикновено където има трима души, без значение мъже, жени, винаги двамата се сдушват, а третия остава извън схемата. Това е съвсем естествен процес.

8.   Не, не са.
Все още разсъждават, като деца. Не знаят що е толерантност, взаимоотношения и т. н..

Но аз не разбирам друго - каква е тази мания да се свързвате, като някакви гета. Мини секти все едно.
Компанията се гради от общи интереси и т. н., а тук такова не виждам.. Чест е проблемът, когато момчетата или момичетата от дадена компания доведат по няколко чужди.
Просто нещата се взимат много на сериозно.
Това може да повлияе на връзката ви.

Най-вече защото разсипва момичето! Та то е заобиколено от идиоти. Ще погубите от показ хубавите й страни!!!

9.   Подкрепяй я и й обръщай внимание. Не обръщайте внимание на момичетата и се правете и вие на недостъпни. Но аз бих се отдалечил от тази група