Споделена история от Други

Подарък за 19 -ти рожден ден момче
Здравейте, приятелят ми след по-малко от месец има рожден ден, ще става на 19 и се чудя какво да му подаря. Запален е много по компютърни игри, мислех си за мишка, но той ме изпревари и си взе. Предполагам има още такива теми за подаръци, но ще съм благодарна на редакторите, ако публикуват темата.
Момчета/Мъже какво са ви подарявали приятелките за рождения ви ден или какво би ви харесало да ви подарят?

Коментари

1.   Какъв ти е бюджетът?
Ако е по-малко от 20 лв. трябва да си креативна... аз бих му подарила нещо еротично или шеговито за тези пари.
Хубав подарък има чак от 50 лв. нагоре. Отиди в ТехноМаркет и гледай.
Аз като студентка гледах просто да глезя приятеля си на този ден и му подарявах символични неща, а и той имаше всичко, защото си работише. Миналата Коледа му подарих за пръв път нещо по-голямо - камера за 700 лв. Винаги се е радвал заради жеста - ако нямаш пари можеш с копче да го зарадваш. Изтъркано е, но е важен жестът и отношението. Направи деня просто специален за него.

2.   Торта с любимата му компютърна игра?

3.   Не е задължително да му купуваш нещо, което е свързано с компютър. Можеш да му вземеш някаква книга или някакъв костюм, или нещо друго и аз не знам. Но, както каза номер 2, направи му и торта. :) Ако той те обича и е умен, ще оцени жеста и подаръка ти. :)

Ранджан

4.   Можеш да му подариш геймпад, джойстик или просто нещо обикновено.

5.   Не му взимай технологии, моля те :( Знам, че аз не бих се зарадвал особено на слушалки, мишка или клавиатура, независимо, че и аз си падам по игри. Това просто не е нещо, което да подариш на приятеля си или на приятелката си за рождения им ден.

Лично аз бих се зарадвал ако получа някое малко или голямо сувенирче... някоя забавна играчка-закачка, нещо което да ми напомня за рождения ден... като например фигура на любимото ми животно? Заедно с красива, добре надписана картичка. Нещо което да сложа някъде в стаята си и да ми напомня за този момент когато го погледна :) Със сигурност би означавало и нещо за него, просто се разходи из (многото) магазини за сувенири и моловете - ще намериш най-различни и разнообразни неща от 5 лв до 100 лв... и нагоре! :)

6.   От авторката: Благодаря на всички за идеите и съветите!!! Помогнахте ми много :)

7.   Моя не се радва на нищо:-(
Още не знам какво да му подаря а има рожден ден другата седмица.

Той обича скъпи неща и ако му подаря нещо като телефон много ще се радва, да ама нямам такъв бюджет :-(
Иска ми се да му купя, ама с 20 -30 лв. какво по-напред?
Само тортата му е 20 лв.!
Е, мисля да му взема торта и парфюм.
Ще се зарадва, но ми се искаше и телефон да му купя.
Бях му обещала, но не успях да събера пари.
С тези заплати в България, а и сметки и храна.... :-(

Той ме обича и се надявам да му хареса подаръка.
Аз се радвам и на копче, както писаха по - горе -надявам се и той да оцени подаръка ми, макар и скромен.
До авторката - дано уцелиш в целта с подаръка си и да го направиш щастлив. :-)Успех!
Стискай ми палци и аз да успея. :-)

8.   Пробвай с еротичен подарък и вечеря за двама ;-)
Аз поне така мисля за моя приятел.

Моя не се радва на нищо:-(
Още не знам какво да му подаря а има рожден ден другата седмица, и ще става на 28 г.

Той обича скъпи неща и ако му подаря нещо като телефон много ще се радва, да ама нямам такъв бюджет :-(
Иска ми се да му купя, ама с 20 -30 лв. какво по-напред?
Само тортата му е 20 лв.!
Е, може да му взема торта и парфюм.
Ще се зарадва, но ми се искаше и телефон да му купя.
Бях му обещала, но не успях да събера пари.
С тези заплати в България, а и сметки и храна.... :-(

Той ме обича и се надявам да му хареса подаръка.
Аз се радвам и на копче, както писаха по - горе -надявам се и той да оцени подаръка ми, макар и скромен.
До авторката - дано уцелиш в целта с подаръка си и да го направиш щастлив. :-)Успех!
Стискай ми палци и аз да успея. :-)

9.   Не е добра идея да подаряваш на приятеля си техника.

10.   Защо да не му подарява технологии? Мисля, че 80% от момчетата биха се зарадвали на нещо подобно. Аз също съм за нещо геймърско или нещо свързано с неговите хобита.