Споделена история от Други

Флеш
Хмм Добро утро,Добър ден или Добър вечер..немога да съм сигурен кой кога чете написаното..както и да е бих искал да разпитам относно флешчетата тъй като..колкото и да четох ..не схванах както трябва...въпросите са ми цифра прости..надявам се някой който е минал през това да може да ми отговори..Аз съм на 19 години..може да се каже маниак на тема пиерсинг...Имам 3 дупки на лявото ух,2 дупки на дясното,една на веждата,една на устата и естествено на езика..и реших,че е време да мина и към нещо по интересно...решил съм на направя малък флеш (тъй като не разбирам о мм..ще постна една снимчица.. http://www.google.bg/imgres?start=145&um=1&hl=bg&biw=1366&bih=632&tbm=isch&tbnid=TXfzFvbjmMHRQM:&imgrefurl=http://www.dhgate.com/black-silicone-flesh-tunnel-ear-expander/p-ff8080813b22e145013b4f3f2315579a.html&docid=xNbY9lZIKilhQM&imgurl=http://image.dhgate.com/albu_284962604_00-1.0x0/black-silicone-flesh-tunnel-ear-expander.jpg&w=497&h=497&ei=uH5JUajhGInqswbHq4CQBA&zoom=1&sa=X&ved=0CKMBEIQcMDU4ZA&ved=1t:3588,r:53,s:100,i:163&iact=rc&dur=11&page=7&tbnh=184&tbnw=168&ndsp=27&tx=111&ty=120 , изглежда ми като 5мм) на дясното ми ушенце и с 300 зора си натиках клечка за зъби (която обстойно почистих)..иии се чуда с какво бих могъл да продължа...кога ще дойде момента в който трябва да си купя разширител..и как се ползва той ?

Коментари

1.   Значи, пич аз съм момиче на 16 също маниак съм като теб ;3. Такам.. от скоро и аз започнах да.. разширявам :д (цел 10 мм ^^ ) За сега съм на 3 и така да се върнем на въпросите ти. Значи отиди в някой магазин "На тъмно" примерно и си вземи разширител пластмасов (ти си избери охлюв или от онези другите ;д) аз предпочитам охлювчета, не падат :д. Така мани глечката и го напъхай като го почистиш и си намажех ухото :Д и после с 2 см на месец някъде разширявай. Купувай си разширители верно малко скъпи ама ;д и на 5 мм направо после слагай флеша и си прави кефа! ;3
п. п. съвет не бързай и не прескачай размери, че ще се цепи ухото и тогава е доста кофти.. гной, кръв и боли достичка :Д Айде успех пич :*
лол лол и предизвиквам те да стигнеш до 10 ;) Ии така ако има нещо питай

2.   Хм.. Ще те послушам.. но като гледам колко бавно се получават нещата май по добре да ходя да го режат за по бързо

3.   Аз нямам никъкви дупки по мене си, но една приятелка ми споделяше какво прави, за да си сложи флеш. Сега е с 4мм.
Та... Тя си натика половин пълнител от химикалка по време на час по математика хД В ухото и така ходи 1-2 седмици. После си купи разширител от "На тъмно", но аз лично ти предлагам от "Метъл Хевън" и да е охлювче ;3
И после приятелката ми разширяваше. хД
И стигна до 3мм. И си купи 3мм флеш.
После пак с пълнител разширяваше и така всеки месец.
Пиши ако не схвана хД
Аре късмет
*момиче*

4.   Тъй като не ми се даваха 20 лева за начилния разширител.. започнах със обица която просто беше с по широко гърло... седях с нея 1 седмица и прецених, че ухото си ми е наред.. с малко мъки успях да набутам и малко парче от клечка за зъби.. нямаше извращения като кръв и прочие.. ухото ми го понася добре.. след 2 седмици ще натикам и пълнител.. и след това ще си взема разширител охлювче