Споделена история от Други

Добра марка лаптоп
Здравейте :) Коя марка лаптопи са наистина хубави ( не говоря за външен вид, а като качество ) и са на сносни цени? :)))

Коментари

1.   Acer, Sony

2.   Делл!

3.   VEF

4.   Lenovo- бизнес серията, и DELL. Успех и гледайте хард-диска да е поне на 7200 оборота или най-добре SSD от това ще хвърчи машинката Ви.

5.   Ако искаш високо качество на добра цена - Samsung.
Acer също никога не са ме разочаровали, имал съм точно 3 такива. Lenovo ме издъниха, не ги препоръчвам. DELL са ок за парите си. Не си взимай HP и Toshiba. Sony са скъпи за това което предлагат. ASUS не са лоши, но не са и нищо особено. Макбуците са наистина добри, но не отговарят на цената си, по-добре 9-та серия на Samsung, тя е много добра, всъщност доволен съм и от 5-та.
М, 34

6.   Mac :)

7.   Mac!

8.   Сони Вайо ти ги препоръчвам е-серията аз съм с такъв и просто ще кажа ще кажа, че парите наистина си заслужават ;)

9.   DELL :)

10.   Dell или Samsung но дела да е N версия

11.   Acer

12.   Аз съм най-доволна от Тошиба.
Имам в момента Самсунг, но Тошибата е падала и ставала и сега дори е при нашите

13.   Тушиба едно време бяха доста добри лаптопи, правеха ги с страхотна здрава и изящна сглобка. Частите бяха доста скъпи, а сега китайски части от завода на едро взимат и ги правят както всеки обикновен лаптоп, преди слагаха техни си схеми с разлини функции (против-падане, против-прегряване различни технологии а сега купуваш само Марката Тушиба и понеже има история и традиции в Лиценза на марката тя е доста по скъпа. Абе изобщо последните 2 години Тушиба правят само някакви самоделки, я... прегряват я яйца можеш да си пържиш от горе докато си чатиш с приятел. Признавам старите им модели бяха много добри, но също така и скъпи а сега са само скъпи, Tushiba не ги препоръчвам на никого ;)
Сони Вайо, Асус, Дел :)
Поздрави Иво.

14.   DELL. Повече от 2 г съм с него и слава Богу - никакви проблеми

15.   Ами бате, ето ти няколко съвета –
1 - Apple - Алуминиев корпус и оптимизиран дизайн за хора с меки китки. Очакват се и хетеросексуални версии на продутите им. Някога...
2 - Sony - Специален маркетинг за метросексуалните мъже и тестения тип жени (кифлите). Сини за момченцата и розови лаптопи за момиченцата :)
3 - Acer - сравнително нова марка, за новаторите, като феновете на Азис.
Виж например коментари 12 и 13 - сега разбираш, нали? :)

Човек лаптопите са вече история - ВЗЕМИ СИ ТАБЛЕТ!!!