Споделена история от Други

Благодарности към spodeli.net!!!
Скъпи администратори, благодаря ви че ви има и че поддържате този невероятен сайт! Много ми помага! Бъдете живи и здрави!

Коментари

1-50 от 60

1.   Ех, ех... ако всички споделящи, на които сайтът пряко или косвено е помогнал, можеха да намерят начин да изразят благодарността си, то бат' Венци (да го наречем) и целият модераторски екип щяха да са най-големите щастливци!

2.   от авторката - ами тогава не ми остава нищо друго освен да пожелая на Венци и вс останали да ви излиза късмета с много и различни, но все хубави жени!

3.   обожавам този сайт ноистина ви благодаря че га поддържате а най-хубавото е че е анонимен.

4.   На мен ми се струва, че модераторите или са написали тази тема или са я одобрили защото им е удобна. Също както няма да публикуват и мнението ми, защото не им е удобно.

5.   От модератор (одобрил, както темата, така и коментар 4)

Благодаря от името на екипа за пожеланията и хубавите думи. Добре е понякога в сайта да има и малко позитивизъм и хубави емоции.

Модераторите не одобряват коментари и теми от удобство или неудобство. Модераторите се стремят да не допускат публикуването на лични данни, обидни коментари, коментари, подстрекаващи към престъпления, проституция и такива съдържащи прояви на расизъм и полова нетърпимост.
Модераторите също така се опитват да НЕ публикуват коментари и истории, съдържащи високи нива на неграмотност (включително такива написани на латиница).

Използвам случая да подканя хората, пишещи в spodeli. net към повече толерантност и търпимост.

Пожелавам на себе си и на екипа си да се споделя повече личен житейски опит и по-малко да бъдат заклеймяванията, обидите и съдителите.

и нека припомним мотото ни:
Бъди полезен с коментара си!

PS Позволих си да се включа в темата, защото и на мен сайта ми помогна изключително много. Присъединявам се към благодарностите и пожеланията на автора.

6.   Присъединявам се.
Този сайт е като наркотик преди години си пиех кафето четейки вестник и новините от сраната в нета, сега първото, което проверявам е spodeli. net.
Много ми харесва, че сайта е анонимен и безплатен, благодаря че го поддържате.

7.   Досега не съм имала непубликуван коментар, но скоро най сетне се хванах да напиша тема, за нещата, които наблюдавам тук - неграмотността, некомпетентността и простотията на някои хора... Нямаше нищо обидно в нея и се чудя защо не я одобрихте? Мисля, че пиша достатъчно грамотно и това което сте изложили като основания кое защо не публикувате не се отнасяше... или има прекалена волност на някои модератори!

8.   В сайта се изразява и определен политически мироглед, който е против конструктивните и смислени съвети, но и админите са жени повечето, което оправдава доста техни постъпки. Трият се изречения с вярно съдържание, а се допускат такива с абсурдна информация. И разбира се, че ще е така, нали дегенератите им повдигат самочувствието. Жалко, че не знаем на кой ще се одобряват коментарите в бъдеще. :( Своеволието е нещо лошо.

9.   Аз съм съгласна с номер 8. Честно казано не знаех, че админите са жени, но както и да е съгласна съм с всичко останало има много неодобрени истории, който наистина трябва да са публикувани в този сайт, а вместо това чета все еднакви истории и не разбирам защо променят заглавията на историите. А и знам че 100 на 100 няма да ми одобрите коментара, защото говори лошо за сайта ви.

/Модератор7 - Не всички от модераторите са жени и не само жени променят историите/коментарите.

10.   "неграмотността, некомпетентността и простотията на някои хора... Нямаше нищо обидно в нея"

Наистина ли смяташ, че да пишеш за "простотията на някои хора" не е обида? !

Не, модераторите не са само жени.
Заглавията се променят, за да се избегнат повторенията.
Коментарите се променят, когато съдържат нецензурни думи или лични данни.
Истории не се публикуват, когато са прекалено кратки, написани на латиница или има прекалено много подобни в сайта вече (пак с цел да се избегнат повторенията)

И супер по човешки, ей така искам да ви кажа нещо. На ден пристигат по 500 истории и тройно или четворно повече коментара. Наистина все пак трябва да има някаква пресявка, нали така? !

Модератор
(в настоящата дискусия - коментар 5)

11.   Аз също съм ви благодарна!
Номер 6 все едно е чел мислите ми и ги е писал!

12.   Ами щом можете да публикувате "простошки" и подобни коментари и истории, защо да не може да говорим за тях? !? Именно говоренето и обсъждането може би ще накарат хората да се замислят, да се образоват малко, не визирам правописа точно... ама да ми казват ядях по килограм шоколад на ден, имам гъбички след/преди цикъл и съвети от рода да ходим на училище, само защото някои хора не са виждали п*шка с обиколка 17см? !? Това ли мислите, че са компетентните отговори и помагащи на хората в нужда?

"за да се избегнат повторенията... Истории не се публикуват, когато са прекалено кратки, написани на латиница или има прекалено много подобни в сайта вече"

Променяте заглавията, но историите си остават същите и се повтарят... пълно е с кратки истории... и има супер много подобни, дори повтарящи се истории едно към едно в сайта! Не съм писала обиди, не съм дискриминирала никого! Съвет: подбирайте си добре модераторите, пълно е със своеволия и падате на едно такова ниво...

И защо не ми одобрихте историята, мисля че засегнах много наболели въпроси в нашето общество (които проличават особено тук в сайта)? Простотията не е обида, то е състояние на дадени хора! Не мислите ли, че да се казват нещата направо е най добрия вариант... какво сега като си глупав, да ти кажем, че си умен, за да спиш спокойно ли?

13.   12... мацка, ако и историята ти е била с този тон на всезнаеща, то и аз не бих ти я одобрил. :)))

Аре по-полека. Всеки тук е имал непубликувам коментар или някоя и друга писаница. Не е болка за умиране, че са преценили хората, че "размахването на пръст" не е етично да се публикува.

Със здраве

Присъединявам се към благодарностите на автора.

14.   а аз не разбирам защо тези модератори не са ми публикували темата вече колко дни.нито беше цинична нито нищо.а може би не е била толкова интригантска и не им е било интересно.

15.   10 теми вече съм писала...нищо

16.   Номер 14, СПОДЕЛЯМ МНЕНИЕТО ТИ!

17.   С пожелания за много здраве, щастие, много любов и всичко най, към всички вас. SPODELI NET, Супер сте! SLAI

18.   Хубав е сайта, но съм забелязал, че някои коментари не ми се публикуват (така си и останаха-непубликувани)
А не съм писал нищо обидно, нито съм писал неграмотно.

Дори няколко теми (1-2 на брой) не бяха одобрени, а не бяха хич глупави или ненужни (с изключение на една, за която си бях скептичен, като цяло, че ще бъде одобрена. Ненужна си беше :P )

Това ми е забележката. Пропускате някои коментари и дори теми, да публикувате (одобрите), което мен ме обижда... или по-скоро разочарова. Бях наскоро написал много добър и полезен коментар, но вие не го одобрихте...

Едно Момче-20г.

19.   Аз искам да попитам, защо сте ми изтрили историята. Вярно е, че казах, че вече ще я трия, но поне трябваше да ме предупредите за това. Само да кажа авторката съм на историята с заглавие"как се разбира дали едно момче е девствено" или нещо подобно беше не знам.

Модератор - друг път не пишете, че искате да триете историята, ако НЕ искате да го правите.

20.   До авторката на „Как се разбира дали едно момче е девствено”пусни отново темата, искам да ти пиша.

21.   Аз исках историята ми да бъде изтрита, но трябваше да ме предупредите за това дълго време я търсех.

Модератор - ние нямаме Ваши контактни данни и сме напълно анонимен сайт.

22.   Ясно.... благодаря, че сте я изтрили и без друго вече нямаше смисъл да я държа. Иначе колкото до сайта ви прекрасен е. Много неща научавам от него, но избягвам да коментирам, тъй като повечето от темите са ми някак си неясни. Също така мерси за това, че ми бяхте одобрили историята(постарах се да я напиша грамотно поне колкото можех) както и, че когато казах ми я изтрихте.

Номер 20- съжалявам много не смятам пак да качвам историята обяснила съм защо, ако си я чел или чела ще знаеш сега не ми се обяснява. Еми аз какво мога да кажа не оставям на не познати лични данни и други. Ми шанс... :))

23.   (20) Няма нищо лошо историята ти да остане, на мен ми беше много приятно да ти давам съвети, аз съм авторът на коментар (2), който ти одговори за операцията за въстановяване на девствеността. А ако темата ти я има, така ще можеш да питаш, за всичко което те интересува, но ти си решаваш, ще ми липсва твоята тема (не те свалям), просто ми беше много приятно. Всичко най хубаво.

24.   Ми аз вече няма какво да питам, тъй като този заради когото пуснах темата ми каза, защо се е държал така. Както и да е не смятам да качвам повече теми в сайта, но не, защото не ми харесва, а просто, защото няма какво да питам вече. Главно толкова исках да я изтрият историята заради приятеля ми (момчето заради, което я качих). Показах му я, а на него някой то коментарите не му се харесаха. Стана добре, че са я изтрили иначе до колкото го познавам щеше да започне да обижда и така... Не се сещам кой беше точно номер 2 не съм запомнила всички коментари наизуст. Само запомних на номер 1 и 13 защото ми бяха някак си.... най-точно обяснени. Няма значение и без друго вече няма да влизам в сайта.

До модераторите:
Продължавайте все така сайта се развива много добре. Виждам, че доста деца и по-големи и на моята възраст получават добри съвети. Аз просто няма да влизам, защото баща ми не одобрява някой от заглавията в сайта. Обещах му, а обещанието си е обещание.
:) :) :)

Модератор: Благодарим,стараем се да бъдем полезни.

25.   Не мисля, че баща ти е постъпил правилно. като ти забранява да четеш и влизаш в сайта, не е трябвало да показваш на гаджето си историята, дано да бъдеш щастлива с него. (2)

27.   Искам да попитам екипа на сайта, защо публикуват избирателно отговорите по темите? Пускате нови отговори написани преди 30 минути, предимно в "Секс и интимност", а има теми, с чакащи мнения от преди ден-два. Моля, бъдете коректни и спазвайте последователността на пуснатите коментари!

Модератор: Коментарите се одобряват ръчно и не са последователни.Правим каквото можем.

28.   От авторката: още веднъж благодаря! и мои истории не сте публикували, но благодарение на невероятната ви търсачка мога да намеря мн лесно нещо подобно и още по-добре - коментарите са налице!!!

29.   Аз изкам да попитам,не е ли по добре да се одобряват коментарите,до по късните часове на деня,тъй като активноста е по голяма в вечерните часове, и особено в уикендите?Поздрави на всики в екипът ви.

30.   Модератор, чакам одговор на въпросът си, аз съм номер 29?

Модератор: И ние имаме нужда от почивка. Все пак сме хора,а не роботи.Одобряваме винаги когато можем.

31.   Благодаря за одговорът/29, продължавайте в същият дух.

33.   Как мога да стана модератор? Ще ми обясни ли някой?

/Модератор - Когато колегите се съберат ще се обсъди дали трябват още модератори и ще Ви се отговори.

34.   ОК, ще се радвам, ако стана такъв, защото ще имам възможността да помагам на любимия си сайт. Ако - не, здраве да е. ;P

35.   Сайтът е готин, продължавайте все така. -)

бтв. имаше предложения за регистрация на потребители по едно време... Отначало се изказах против идеята, но сега като виждам колко време трябва за да се одобрят коментарите може би няма да е лошо ПО ЖЕЛАНИЕ да се регистрират хората и като съберат някакъв минимум одобрени коментари вече да не им се проверяват (както май и вие бяхте предложили).

36.   Сайта ви е страхотен, НО:
1. Защо изчезват някои теми.
Първо не се отварят, намирам ги с търсачката, но като кликна не се отварят. След ден изчезват-въобще ги няма, като например темата:"Той с колата, а аз с детето с автобуса... "

2. Бавно се публикуват мненията. Има и мнения от 2 дни непубликувани... Така ефективността и интереса към сайта и темата спадат. Всяка сутрин и вечер го отварям, но откривам, че няма движение по темите.... Хубаво е да има повече модератори с целодневен достъп до сайта. Включително и най-вече през уикенда когато трафика е по-голям.

3. Има грешно написани заглавия от потребителите, с груби правописни грешки, които е хубаво според мен модераторите да корегират. Нека поне заглавието да е вярно написано, хайде вътре текста потребителя да си пише както си ще. Но все пак нека поне заглавието да е правилно, моля...

Поздрави:)

37.   От 33 и 34. С 2 ръце подкрепям 36. Наистина не е нормално по 3-4 дни да се одобряват коментари и теми. Разбирам и модераторите, те все пак си имат и свои лични ангажименти и ни най-малко ги критикувам. И аз влизам по 2-3 пъти на ден и почти никога няма развитие. Но ако има повече модератори, проблемът ще се реши. Аз например съм готов да помагам всеки ден, вкл. и през уикендите, дори и през нощта. А и ще ми е приятно - би ми доставяло удоволствие да го правя.

Това за грешките също е много наболял проблем. ОК, съгласен съм, всеки може да сгреши. Че е имало някоя и друга грешка не е толкова фатално. НО когато всяко изречение е с по 5 грешки и ти трябват огромни усилия, за да разбереш въобще за какво става въпрос, просто е трудно да помогнеш, дори и да искаш. В повечето случаи, когато започна да чета супер неграмотно написани теми, губя интерес, преди да съм стигнал до края.

39.   Относно изчезването на темите, споделям мнението на номер 36, защо ги няма темите: „Има ли някоя, която също мастурбира така”, и„Получавам оргазъм, когато карам колело”, раздел Секс и интимност, подозирам, че са изтрити, защото фигурират в друг сайт, подобен на този. И защо напоследък много бавно се одобряват коментарите, можеби защото е отпускарски сезон, не знам. Ще се радвам модераторите да дадът одговор. Поздрави на екипът.

40.   Номер 6, прав си. Аз от както намерих сайта все го проверявам. Наистина все едно се пристрастяваме...

Към модераторите-какво сте направили на сайта, че така се пристрастяваме към него?

41.   Към номер 33 и 37 относно приемането на модератори. По прицип може да се приеме, но само когато човека е наблюдаван като държание в сайта и колегите го одобрят. Няма как да се одобри съвсем непознат. Тоест по-добре си сложете никове под коментарите и след време по вашето поведение в сайта ще се преценява.

Номер 39, някой от колегите ги е изтрил, но защо и аз не знам, и аз съм любопитен за причината.

Модератор7

42.   от 39 към модераторите, Да но щом са изтрити, това не е коректно спрямо авторите на тези теми.

43.   Сайтът наистина е страхотен!!!!

44.   Бихте ли се мотивирали за цензурата, която налагате, конкретно по въпросите, които Ви изложих в непубликувания коментар 38 във връзка с друга тема, относно връзката бял-чернокож - "Майка ми има връзка с негър". Защо първоначално самите коментари, при това най-нормални, бяха цензурирани, не, направо непубликувани, след това и самата тема, като апотеозът на безсилието вероятно на същия модератор да аргументира действията си е непубликуването на коментар 38 тук. Интересуват ме мотивите на конкретният модератор да постъпи по този начин, имам предвид от самия генезис на казуса, още от първия коментар и изтриването на темата, за коментар 38 съм наясно, все пак е конкретна обективна критика, малцина имат доблестта да понесат такава. Предварително благодаря за евентуалния отговор.
М, 35
P.S. Ако се притеснявате да се аргументирате публично, бихте могли да ползвате мейла ми: ******_35@abv.bg

/Модератор7 - Коментар 38 е изтрит от някой от колегите. Имайте предвид, че модераторите не са длъжни да отговарят на такъв въпрос. Публикувам коментара Ви, ако колегата, който е изтрил вашите коментари реши да Ви отговори.

45.   Сайтът ми харесва много, но мисля че е крайно време хората да се отърсят от страховете си и да излязат на светло. Анонимността е за страхливите и подли човекоподобни създания, които не стоят твърдо зад думите и убежденията си и не поемат отговорност за действията си. Видях, че преди време сте запитвали потребителите на сайта за мнения по този въпрос и повечето от тях са пожелали сайтът да остане анонимен, но аз мисля че не е нормално. Анонимността е удобна за шушумигите, които не са наясно с много неща в живота, а си позволяват да дават съвети, квалификации и коментари по теми от които хал- хабер си нямат. Трябва да помислите в тая посока и да промените нещо.
genata73

46.   До номер 20- а аз мога ли да знам какво по-точно искаш да пишеш на дъщеря ми? Ето за това съпруга ми й каза да не влиза в сайта. Нека да подчертая той не й е забранявал, а просто каза, че има твърде много глупости като да кажем историите в раздел "секс и интимност" това аз също смятам, че обърква децата, а ти казваш, че не е постъпил правилно. Да знаеш колко не правилни коментари (така да кажа) съм чела. Но сега далеч не ми се изброява кой са те, защото едва ли ще ми стигне мястото. Може би ще ме попиташ защо аз влизам в сайта след като сме казали на детето ми да не влиза. Ами просто е, защото аз съм качила една история (не е точно история по скоро тема) в раздел "Семейство" и я следя това е.

Към модераторите:-надявам се да публикувате коментара ми и да не ме разберете по грешно. Не искам да кажа нищо лошо сайта Ви, да полезен е ама все пак не мисля, че децата още от толкова малки трябва да четат глупости. И ми е любопитно защо се трият истории вчера се опитах да намеря една от раздел "други" и не ми излезе явно е изтрита. А защо ли? И аз не знам.

47.   Не съм съгласен с мнението на някои потребители и наистина смятам, че сайта трябва да си остане анонимен. На който не му понася да се изнася!!!

48.   До номер 45 - И какво искаш от администраторите на този сайт? Да премахнат неговата анонимност, за да можеш да търсиш хората с лоши съвети и да ги набиеш? Дай пример с някоя тема. Също можеш да посочиш и някой коментар, ако не ти е проблем.

50.   Пробвах да пиша ник под коментарите, но той не се публикува. Защо?

/Модератор7 - Това е странно. Толкова хора пишат и слагат ник под кометарите си. Колегите може да са го изтрили, ако прилича на скайп име например. Пробвайте с друг ник.

51.   Към номер 50 какво е ник ако е псевдоним,с който се разписваш след коментара си и аз исках,но и на мен ми го изтриха.

/Модератор7 - Не виждам реално причина защо някой от колегите ще трие целенасочено никове.

52.   .... и аз не виждам причина да не публикувате мои коментари;написани грамотно и възпитано... но явно и тук причината е в ника.... ЗАРА.... ;)... все ми е едно дали ще пуснете и този.... поздрави и бъдете харесвани.... където трябва поне малко... :)

53.   Ами не знам защо ги трият, но при мен така стана явно искат сайта са е в пълна анонимност знам ли? И сигурно и сега, ако се разпиша няма да се публикува за това няма да го направя.

55.   Страхотна идея за полезен сайт, само на теория. Spodeli. net няма конкуренция, защото безспорно е най-доброто място за споделяне, но ще чуете и малко забележки.
Защо омаловажавате сериозните обществени проблеми?
Предполагам, че не е лесно да публикувате толкова много теми и коментари, но има една приказка: Като на човек не му се занимава с нещо, да не се занимава с него.
Ами много теми не публикувахте, много се кискате на глупостите/ Бил сайта на доброволен принцип, какъв доброволен принцип? Има толкова интересни теми, а вие ги триете, защото ви мързи да се занимавате. Имате ангажименти навън... Всички имаме, обаче ви заливат с оплаквания и молби за помощ. Колко още ще помагате на идиота да се развива? Той няма как да се развие, защото не съзнава, че е идиот и живее в собствена и безизходна сфера на деградивното и простовато съсловие! . Как може да имате секция посветена на наркотиците, публикувате малоумните и лишени от полезност истории, имате мило и топло отношение към дебила... Правите четки на олигофрена и се присмивате на хората с градивната критика.

Може да знаете къде се слагат запетайки и кавичките, но нямате право да си придавате важност. Вместо да почистите нааканото в сайта, вие го трупате ли трупате. На мен започва да ми се вие свят, щом отворя Раздел - Секс и Интимност. Вече се начетохме на кръвотечащи вагини, малки пишки, анални авантюристи. Още повече, че вашите оплакващите посетители в този раздел преобладават, но това са хлапаци с остър и прогресиращ синдром на простотията. Защо не позволявате на моралните доктори да ги лекуват? Темите за меркантилните жени и сериозните политически проблеми се трият мигновено. Позволявате на 13 годишни деца да имат политическа и сексуална принадлежност. Защо трябва да лъжем ненормалните, че са нормални? Редно е да триете всеки един коментар, който се свързва пряко с възхвалата на проституцията, наркотиците и дебилщината. Спасете този сайт, той заприличва на онзи ваш адаш, който миришеше на отходен канал, само при отварянето на страницата. И сега ще ме пратите в друг сайт, но аз не искам да се вписавам в "Любов и Изневяра". Няма да изневеря на сайта и ще продължавам да се моля за вас.

1-50 от 60