Споделена история от Други

Лоша статистика за мъжете
Здравейте. Преди малко реших да се поровя малко в НСИ и видях една много неприятна статистика за мъжете. Изглежда, че мъжете на възраст от 20 до 24 години са с 13 401 повече от жените, тази разлика е същата и за другите възрастови интервали през 4 години. Това означава, че около 13 000 мъже на възраст между х0-х4 години са обречени да са сами на този свят, освен ако всяка жена си има по двама. Тази информация изобщо не ми харесва. В скоро време чета доста теми в подобни форуми, където момчета разказват колко са самотни и искат да имат момиче до себе си, дори и аз съм от тези момчета, които са писали такава тема. За съжаление вече знам, защо е такова положението на повечето от тези момчета. Просто е физически невъзможно всяко момче да има до себе си момиче, разбира се като изключим горепосочения вариант с триъгълниците. Дори още по-стряскащо е като си помисля, че има и момичета, които си нямат приятели, което пък означава, че към тези 13 000 самотни момчета се добавят още. Все пак има и добро развитие на статистиката, което на 99% от мъжете ще им се стори, не толкова обнадеждаващо, но все пак е нещо, макар че за това добро нещо, причината не е изобщо красива. Смъртността при мъжете над 50 години започва да се увеличава с по-бързи темпове, от колкото тази на жените и в следствие на това броя на жените започва да става по-голям от броя на мъжете. С всичко това исках да кажа, че ако сте мъже на възраст под 50 години и все още си нямате половинка, то има надежда и реален шанс да си намерите макар и на по-късен етап от живота.

Коментари

5.   Не ти е точна статисктиката. Не се взема предвид мъжете, които си падат по мъже и други специфични групи.

6.   Не забравяй, че не всички мъже харесват жени. Има и хомосексуални, които не са малко, т. е зависи какво харесваш :)

7.   голям параз аз кефя, че съм сам бях чел в нета в китай има повече мъже от колкото жени числото е над 20 милиона. Страшна работа

8.   Гледам пощадените коментари и се чудя какви са били изтритите коментари.
Колкото до лошата статистика - сега е момента метросексуалните и всички несигурни в сексуалността си мъже между 20 и 24 години да станат хомосексуалисти, а останалите като теб да получат исканото от тях - жена до себе си. Стискай палци! Аз пък съм доволен, защото в моя град жените се очаква да са с поне 3000 повече от мъжете до няколко години. Да ги видя как ще се избиват за мен и още 2999 късметлии, избрани на случаен принцип! :D

9.   Мда, това е неприятна новина. Мога да потвърдя, че наистина не мога да срещна свободно момиче. Всички са обвързани и не искат и да ме погледнат. Друг е въпроса ако все пак срещнеш нещо свободно дали ще ти хареса, все пак и това има значение.

10.   Всъщност къде я видя тази статистика? Аз намирам на сайта на НСИ, че за 2012 г. на 1000 мъже се падат 1055 жени. Излиза, че 55 жени ще са сами. Пък и ако ще приспадаме гейовете трябва да махнем и лесбийките.

11.   Просто повечето млади жени работят като проститутки в Германия, Холандия, Испания...

12.   На 105 момчета се раждат 100 момичета. На 16-та година бройката се изравнява. Смъртността при мъжете е по-голяма поради редица фактори. 1. По-лесно предаване на генетични дефекти, защото имат x и y а жените x и x хромозоми. 2. Мъжките хормони, които вредят на сърдечносъдовата система оттам повече инфаркти и инсулти. 3. Големите изисквания към тях и съответно стрес. 4. Тежка физическа работа.
5. Алкохола.
След 65 годишна възраст обикновено те са развалина.

13.   Както писаха горе - има към 10% мъже, които не харесват жени, но бъдете сигурни - има и точно толкова хомосексуални жени. Проблемът в България идва и от това, че доста жени предпочетохме да се омъжим за чужденци.

14.   Ще почнем да изнасяме мъже за Русия:).

15.   Имо доста момичета на по 13-18 за тези момчета.

16.   Жените на 18 вече са изхабени и не стават.