Споделена история от Други

Извънтелесно преживяване(ИТП)
Има ли някой, който е имал т. н ИТП? Чела съм много истории за това от хора, които твърдят, че са го преживели. От много време насам чувствам нещо странно, когато тялото ми е в покой... Не съм опитвала ИТП, но чувствам една 'енергия' в себе си... Особено когато съм си легнала, чувствам че тази "енергия" се намира малко над тялото ми. Сигурно си въобразявам, но от години чувствам 'нещо' в тялото ми, което постоянно витае в него. Това няма нищо общо с темата, исках просто да споделя. Та, интересно ми е първо, според вас възможно ли е ИТП? Опитвали ли сте? Мислите ли, че ние хората имаме способности, за които дори не подозираме? Представете си едно НЛО, което може да отиде навсякъде със супер бърза скорост... ако това ИТП е възможно, вероятно можем да отидем навсякъде и можем да общуваме със други светове, които са недостъпни за човечеството.

Коментари

2.   Толкова се радвам да прочета за още един човек, който се занимава с такива неща. Ще ти кажа едно от личен опит : с медитация излекувах порблем, който лекарите не можаха, тази дейност ми донесе още много радости. Само че тук сме България... опитвала съм да разкажа на близки и познати те не ми повярваха... дори не се опитаха да ме чуят, само смеха липсваше. Така че продължавай и успех, аз съм имала само едно такова преживяване когато наистина се отделиш получаваш халюцинации и това, което видиш ще съвпада с твоето настроение. Само предупреждавам :)

3.   Разбира се че имаме способности, за които не подозираме, имаме огромен потенциал, на практика безкраен :))))

И аз се радвам, че ви има, че ни има, аз се занимавам с йога и медитация :)), де факто йога е медитация, и на мен страшно много ми помага... "помага" е слабо казано. Успех по пътя ви желая, и не споделяйте с хора, които не разбират и няма да разберат. "Не хвърляй бисерите на свинете", е казано в Библията.

4.   Аз когато заспа понякога се отделям от физическото ми тяло и имам някакво прозрачно тяло. Движа се свободно забравям че съществува време, времето сякаш е спряло то няма значение при прозрачно ми тяло! Притежавам пълна съзнателна кристална картина!
Но когато влизам физическото ми тялото много ми боли лошо ми и гадно ми е. Сякаш физическото тяло ми казва не си необходим вече!
Момче на 19год.. И попринцип усещам вибрации на тялото пътувам където си поискам със силата на мисълта с невероятнна скорост и енеригя е във всичко което създаваме!!!

6.   Много отдавна в забравеното и непознатото минало, астралните пътувания са били достъпни за всички - хората са пътували в астрала, учели са се, общували са със същества от други светове, били са хубави времена. За автора :)) най-лесно е заспиваш :)) като се събудиш през ноща не бягаш до тоалетната а се опитваш да заспиш отново и търсиш момента точно преди да заспиш - граничното състояние ще го разпознаеш :)) отгава се опитай да излезеш :)) там можеш да пътуваш във времето, да разбираш всички езици, до отидеш където поискаш само със силата на намерението :)) ще ти хареса :)) ако не стане от първия път не се предавай :)

7.   Според мен ти трябва сериозна професионална помощ от квалифициран психиатър. Тези психически разстройства могат да ти навредят много, както на теб, така и на тези около теб.

8.   Номер 7, ходи си в стадото, не се бутай, където не ти е мястото.

9.   номер 7 ти пък имаш нужда от малко акъл... но за твое съжаление няма кои да ти даде....